PDA

View Full Version : Pjesme od kojih se ukiseli mlijeko

Domix
02-06-2008, 12:57
ŠTA MI JE, DA MI JE. MP3 (http://slavonski-san.com/diskografija/sta-mi-je--da-mi-je--demo.mp3)

Za međunarodni Marco polo festival :-D

glazba: Ivan Šegedin, tekst:Ivan Šegedin, Aranžman: Toni Eterović/Tihomir Damjanović

tamburix
02-06-2008, 13:47
Meni liči na onu, također vrlo kvalitetnu pjesmu: ''Kakvi smo, takvi smo, teško onom čiji smo...''

Koji je to bend?

Domix
02-06-2008, 14:03
my, Slavonski san

longee
02-06-2008, 15:32
Dg.: severinitis :bonk:

Th.: Mozart, 2x dnevno, prije konjaka :krez:

Kontrola: uzaludna :D

Vedran
02-06-2008, 15:47
Dg.: severinitis :bonk:

Th.: Mozart, 2x dnevno, prije konjaka :krez:

Kontrola: uzaludna :D

Ma koji Mozart, u korijene treba -> cantus firmus. :cool:

longee
02-06-2008, 15:53
Ma koji Mozart, u korijene treba -> cantus firmus. :cool:
Predrakonski... Pa nismo inkvizitori:D

Domix
02-06-2008, 16:00
O čemu vi ovdje???

longee
02-06-2008, 16:03
O čemu vi ovdje???

Ma, nesuglasice oko terapije, ne sekiraj se.;):krez:

_maestro_
02-06-2008, 17:49
kolega longee, moram osporiti vašu djagnozu.
po mom mišljenju možda se ne radi samo o severinitisu vulgaris, jer me neki detalji iz priložene dokumentacije upućuju na kompleksniji problem kod kojeg je severinitis tek jedan od mogućih simptoma.
otvoreno sumnjam na estradusov sindrom i preporučam daljnje promatranje radi utvrđivanja dodatnih činjenica.
th. koju ste propisali se može nastviti.

tamburix
03-06-2008, 09:20
Uvažene kolege, razmotrite i mogućnost da je i ovo samo još jedan slučaj klasičnog (iako ne i bezazlenog) ićitisa (lat. ichioitis derachius)

buky1
03-06-2008, 11:47
Evo, pomirili se ljudi i snimili nekakav singl (skini ga http://forum.yump3.org/promo-singli/dino-merlin-i-hari-mata-hari-2008-dabogda-25697/

E sad, slušam ja to, ljudi moji šta su oni tu sve nabacali, od prodavača novina,rapa, latino ritma, harmonike.... Ne samo da nebi reko da su se pomirili nego rado da su se i sa muzikom posvađali, bar mi tako zvuči! :D Jedino harmonika što zna šta radi, a ovo ostalo je pravi "Bosanski lonac" (nema čeg nema) jedino što je pravi Bosanski lonac u cjelini genijalno jelo, ali ovo mi i nije baš probavljivo... :cool:

hedonist
03-06-2008, 12:29
Pokusavam,al' nikako ne mogu dokuciti po cemu bi ovo trebalo biti zanimljivo za ovaj nas tamburaski forum.
Ili ti buky111 imas jednostavno potrebu komentirati svaki novi single...onako iz gusta?
Nije bitno sta,bitno je da se pise...:bonk: .
Pa dobro,ako bas treba za svasta otvarat temu...u pravu si.

E znam,sjetio sam se.
Sad jos kad bi u nastavku poceli sklepat becarce o Dini Merlinu i Hariju...to bi bilo vrlo kvalitetno.
Mozda bude cak i duhovito,a i bit ce i puno postova na temi pa ce se lijepo vidit'...

buky1
03-06-2008, 12:38
Vidi, nemam šta radit na poslu pa slušam sve i svašta,a budući da je i to glazba a ovdje su glazbenici stavio sam da ljudi prokomentiraju! Ako ti smeta stavi me na ignor i sve 5, ako smeta i ostalima nek se briše i opet sve ok. Što se bećaraca tiče, šta i ti si ljubomoran?:D

kontra_K
03-06-2008, 12:51
Vidi, nemam šta radit na poslu pa slušam sve i svašta,a budući da je i to glazba a ovdje su glazbenici stavio sam da ljudi prokomentiraju! Ako ti smeta stavi me na ignor i sve 5, ako smeta i ostalima nek se briše i opet sve ok. Što se bećaraca tiče, šta i ti si ljubomoran?:D

i ja sam ljubomoran:krez: :krez:

buky1
03-06-2008, 12:53
Ti si blizu Broda, plati litru i vodu u Bećarskoj pa ti odam tajnu :bonk:

nido
03-06-2008, 13:02
Uvažene kolege, razmotrite i mogućnost da je i ovo samo još jedan slučaj klasičnog (iako ne i bezazlenog) ićitisa (lat. ichioitis derachius)

cijenjene kolege molim da me se uputi u kolikoj mjeri je to opasno,zarazno , ako je ??

Kojim se institucijama još može obratiti za pomoć u slućaju da dođe do najcrnje varijante ?

hvala unaprijed

nesretan&zbunjen

hedonist
03-06-2008, 13:17
Ako ti smeta stavi me na ignor i sve 5...Što se bećaraca tiče, šta i ti si ljubomoran?:D

Uh pa sta i to ima,nisam ja znao za taj kao ti rece...ignore.
Al' ne svida mi se to...kako cu onda citat dalje tvoje becarce,a bas sam ih zavolio.

buky1
03-06-2008, 13:33
Uh pa sta i to ima,nisam ja znao za taj kao ti rece...ignore.
Al' ne svida mi se to...kako cu onda citat dalje tvoje becarce,a bas sam ih zavolio.

A što čovjeka pogodi jedna glupa tema!! Ajd maestro, briši to, zbog mira u kući.. Evo, klečat ću na kukuruzu 20 minuta

Hedonistu jebem li te ljuta
u guzicu sedam-osam puta :D:D:D

:o Jebiga, nisam mogao odoliti! :o

Vedran
03-06-2008, 13:37
Pokusavam,al' nikako ne mogu dokuciti po cemu bi ovo trebalo biti zanimljivo za ovaj nas tamburaski forum.
Ili ti buky111 imas jednostavno potrebu komentirati svaki novi single...onako iz gusta?
Nije bitno sta,bitno je da se pise...:bonk: .
Pa dobro,ako bas treba za svasta otvarat temu...u pravu si.

E znam,sjetio sam se.
Sad jos kad bi u nastavku poceli sklepat becarce o Dini Merlinu i Hariju...to bi bilo vrlo kvalitetno.
Mozda bude cak i duhovito,a i bit ce i puno postova na temi pa ce se lijepo vidit'...

Pokušavam, al' nikako ne mogu dokuciti po cemu bi ovo trebalo biti problem za ovaj nas tamburaski forum.
Ili ti hedoniste imas jednostavno potrebu komentirati bukijeve teme... onako iz gusta?

Nije bitno sta, bitno je da se pise...:bonk:
Pa dobro, ako bas treba kritizirati clanove foruma zato sto pisu sve i svasta na podforumima "Ostalo" ili "Nevezano za tamburanje" koji su pokrenuti upravo iz razloga da ljudi mogu pisati sve i svasta...u pravu si.

E znam, sjetio sam se.
Sad jos kad bi u nastavku pobrisali sve bukijeve becarce o Dini Merlinu, Hariju, Severini, zivotu, zajebanciji...to bi bilo vrlo kvalitetno.
Mozda bude cak i duhovito,a falit ce i puno postova na temi pa ce se lijepo vidit'...

kontra_K
03-06-2008, 13:46
Ti si blizu Broda, plati litru i vodu u Bećarskoj pa ti odam tajnu :bonk:

pa vidiš mogli bi nekad na pićence:D :D

buky1
03-06-2008, 13:52
A sad ozbiljno! Možda nisam trebao pokrenuti novu temu nego odmah povezati sa Severinom, ali zanimalo me dali će još netko primjetiti!

Severina + Tambura = Vraćanje na hrvatsku scenu Seve
Hari+Merlin + Harmonika = Vraćanje na bosansku scenu Harija i Merlina

Htio sam ukazati na to da su i jedni i drugi posegnuli za instrumentima koji su se cijenili u bližoj ili daljoj prošlosti u njihovim sredinama, smiksali to sa puno kiča i koječega nebili se vratili na scenu. Čini mi se da je to po receptu "svega po malo pa će se za svakoga nešto naći" Najgore je što taj šund pronađe put do svojih obožavatelja pa smo već sad svjedoci da iz auta trešti gas-gas!

Eto, zato sam to stavio!

[jebli vas pametni postovi, mogo sam deset bećaraca smislit dok sam ovo napisao:D]

Vedran
03-06-2008, 13:55
[jebli vas pametni postovi, mogo sam deset bećaraca smislit dok sam ovo napisao:D]

jebla te severina, zbog nje i pišeš ozbiljne postove;)

tamburix
03-06-2008, 14:00
Poštovani kolega nesretan&zbunjen

Ne samo da je opasno & zarazno, već u nekim krajevima Lijepe naše poprima i razmjere epidemije. Ipak, sudeći po nekim znakovima, postoji indikacija da ste Vi, kolega, već zaraženi jednim drugim, čak jačim virusom ;) pa sam mišljenja da nema opasnosti da pokupite i ovaj koji je na neki način kontraindikacija Vašem slučaju.
Oba slučaja moguće je liječiti drastičnim mjerama u specijaliziranim ustanovama kakvih u Zg, srećom, ima dovoljno. Obično ih zovu ih KUD-ovima. Druga moguća mjera je potpuna apstinencija, čak i karantena, što ne bih preporučio radi mogućeg šoka za organizam.

žvrljbrlj

dodatak: kao prvu mjeru i radi što lakše prilagodbe preporučio bih Vam da savladate što više navijačkih pjesama, npr. Srce vatreno i sl. Bit ću ovaj puta iskren, ne radi terapije kao takve, već zato što bi Vam iste mogle uskoro zatrebati!!!

kontra_K
03-06-2008, 14:00
nemogu skinit harijevu i merlinovu pjesmu jer imam 300 virusa u kompu...pa ću se samo osvrnut na sevinu pjesmu gas-gas...mogu reć da je ta pjesma hit u gotovo svim diskačima i kafićima u brodu...svake božje subote navečer svaka treća pjesma je gas gas...pregrozno
a DJ prvo pusto od lola kad procvatu jabuke pa onda gas gas, za plakanje:sad: :sad:

buky1
03-06-2008, 14:02
nemogu skinit harijevu i merlinovu pjesmu jer imam 300 virusa u kompu...pa ću se samo osvrnut na sevinu pjesmu gas-gas...mogu reć da je ta pjesma hit u gotovo svim diskačima i kafićima u brodu...svake božje subote navečer svaka treća pjesma je gas gas...pregrozno
a DJ prvo pusto od lola kad procvatu jabuke pa onda gas gas, za plakanje:sad: :sad:

Sreća da sam oženjen pa slabo izlazim :krez:

Daj mail na PP pa ti pošaljem ako nemoš skinut

Vedran
03-06-2008, 14:41
Budući da se pojavljuju kojekakve glupe pjesme malo-malo na forumu, evo i teme za takvo nešto, jer nije vrijedno otvaranja nove teme za svako takvo malo nedjelo.

buky1
03-06-2008, 14:44
Super! Prebaci ono moje ovamo!

Evo još jedne : http://www.youtube.com/watch?v=0MlM9qtpLCE

Neznam šta je ova Pevecka htjela napraviti s ovim pojavljivanjem :bonk:

EDIT: LJudi pročitajte komentare, ja sam spao sa stolice!

tamburix
03-06-2008, 15:02
Budući da se pojavljuju kojekakve glupe pjesme malo-malo na forumu, evo i teme za takvo nešto, jer nije vrijedno otvaranja nove teme za svako takvo malo nedjelo.To je OK, al malo si ispremiješao, tj. složilo se iz više tema po vremenu objavljivanja, pa se izgubio slijed.... al dobro ajd, ionako nije ništa ozbiljno...

Vedran
03-06-2008, 15:05
To je OK, al malo si ispremiješao, tj. složilo se iz više tema po vremenu objavljivanja, pa se izgubio slijed.... al dobro ajd, ionako nije ništa ozbiljno...

Je, znam, ali ovako se nitko neće moći žaliti na komentiranje ovakvih pjesmuljaka. To mi je bila jedina namjera, pa mi je bilo manje važno hoće li netko moći dešifirirati spojene teme o ovako nečemu.

Ma, kao što si i sam rekao, ništa ozbiljno... Ali hvala na upozorenju.

hedonist
03-06-2008, 15:12
Ili ti hedoniste imas jednostavno potrebu komentirati bukijeve teme... onako iz gusta?

...clanove foruma zato sto pisu sve i svasta na podforumima "Ostalo" ili "Nevezano za tamburanje" koji su pokrenuti upravo iz razloga da ljudi mogu pisati sve i svasta...

Pa ne znam bas kad sam ja to imao potrebu komentirati buky11-eve teme.
Ni iz gusta ni iz potrebe.
A jos najmanje vidim potrebu da se sad tebi "ispricavam" zato sto sam komentirao temu cije pokretanje smatram nepotrebnim(blago receno).
Sam kazes da ljudi mogu pisati sve i svasta...bilo to u "ostalo" ili "nevezano za tamburanje".
Onda i ja mogu komentirati,slozit ces se.
Meni je i tako manje bitno dal' je to u podforumu ili u forumu...ili cemu vec.
Vise mi igra ulogu dal' je nesto glupo ili nije.
No nije bitno,ne zamjeri.
I ako bog da jos puno tema kako ti rece...o zivotu...i zajebanciji.

bracek
03-06-2008, 15:31
evo strave:

nije čaša kriva što je čaša...

ne, naravno da nije. nije ni baba kriva što nije deda

Vedran
03-06-2008, 15:47
A jos najmanje vidim potrebu da se sad tebi "ispricavam" zato sto sam komentirao temu cije pokretanje smatram nepotrebnim(blago receno).

Nitko ni ne traži da se ispričavaš ili da osjećaš potrebu za ispričavanjem. Tvoj post je reakcija na bukijev, moj post na tvoj... To i jest bit foruma, zar ne?

Sam kazes da ljudi mogu pisati sve i svasta...bilo to u "ostalo" ili "nevezano za tamburanje".
Onda i ja mogu komentirati,slozit ces se.

Naravno, to sam i želio istaknuti dok sam parafrazirao tvoj post.

No nije bitno,ne zamjeri.
I ako bog da jos puno tema kako ti rece...o zivotu...i zajebanciji.

Svaka priča je priča o životu. Bilo tu riječi o Severini, ili mješalici za kolica, ili kolcima za paradajz, ili forumu, ili bilo čemu drugom. Životi su nam isprepleteni, i tu jednostavno ne smije biti zamjerke, jer to bi bilo zamjeranje životu samom. Takvo mračnjaštvo vodi čovjeka do mentalnih blokada i misaonih ograničenja, pa prema tome, sve 5.

(Primijeti da je tvoja obrambena reakcija na moj post, koji je ništa drugo nego parafraza onog što si ti napisao bukiju, gotovo jednaka bukijevoj reakciji na tvoj post. Time želim reći da verbalni napad uvijek ima reakciju u kojoj čovjek troši svoju energiju, kao što ja sad trošim svoju energiju na objašnjavanje svog viđenja stvari. I zato treba biti štedljiv u razbacivanju kritikama ili mislima. Jednostavno zato da čovjeku ostane snage za takve akcije kada one bude uistinu potrebne.)