PDA

View Full Version : Kraluši


Basistakc
27-08-2008, 14:04
7.10. TS "Kraluši" obilježava 30 godina i organizira veliki koncert na kojima će nastupiti Kraluši, Koprivničke Skitnice, Dangube, Kandelaberi i Žute Dunje (po zadnjim informacijama) pa ako je ko zainteresiran nek dođe.

_maestro_
27-08-2008, 14:16
još da si napisao gdje doći... :D

Trisha
27-08-2008, 14:30
pretpostavljam da će to bitu koprivničkoj sportskoj dvorani, e sad, novoj ili staroj, ne znam, al pretpostavljam staroj. :D

Basistakc
27-08-2008, 18:37
još da si napisao gdje doći... :D

Budem sve napisao dok budem sve saznao, to je sad samo da znate da će se to održati.

Jura
31-08-2008, 19:21
još da si napisao gdje doći... :D

U koprivničkoj staroj sportskoj dvorani se bude održal taj koncert. Navodno i NHT dolazi.

oldtimerx
02-09-2008, 13:32
Evo informacije iz "prve" ruke:

Koncert "Večer uz tamburu" će se održati u staroj sportskoj dvorani (Koprivnica) 7.10.2008. u 20:00 sati. Pokrovitelj: Grad Koprivnica.
Gosti: NHT, Ivica Martinčević, Komorni orkestar glazbene škole A.Štrige Križevci sa Stjepanom Fortunom, Ema Vitelić, Podravski mužikaši, Željko Sesvečan, Franjo i Darko Barić, Miroslav Evačić, Miška Novosel te gotovo svi TS iz Koprivnice i bliže okolice (Pajdaši, Dangube, Debitanti, Skitnice, uke:Kandelaberi, Zgubidani)
Ulaznice će biti u predprodaji negdje oko 20.09. Cijenu još ne znamo, ali sigurno neće biti više od 25 KN. Prihod ide u humanitarne svrhe.

Ovim putem bih se zahvalio svima onima koji su izrazili spremnost sudjelovati na koncertu, a nisu na popisu gostiju. Naime, odlučeno je da se maksimalno koriste "vlastite snage" Grada i okolice.

!martina.
02-09-2008, 13:40
Evo informacije iz "prve" ruke:

Koncert "Večer uz tamburu" će se održati .....
Cijenu još ne znamo, ali sigurno neće biti više od 25 KN. Prihod ide u humanitarne svrhe.



Isto se kod nas zove festival:D

I isto ako se placa ide u humanitarne svrhe:D

Bas bi bilo fino da mogu doci...:rolleyes:

_maestro_
02-09-2008, 14:37
evo inf...
oćeš li i ti svirati? :)

oldtimerx
02-09-2008, 15:01
Naravno...

Trisha
30-09-2008, 22:55
evo samo da podsjetim na ovaj koncert pošto sam jučer išla po kartu. vjerujem da će bit jako dobro! stoga,vidimo se u utorak u 20h u koprivničkoj sportskoj dvorani (staroj) :top:

oldtimerx
03-10-2008, 13:11
Evo da i ja podsjetim na koncert uz informaciju:

Cijena ulaznice je 20.00 KN (ako netko želi rezervirati može na moj pp)

Prihod od ulaznice ide u cijelosti za stipendije glazbenicima poniklim u Osnovnoj glazbenoj školi "Fortunat Pintarić" Koprivnica, za koje već osnovano povjerenstvo (predstavnik Grada, profesori iz škole i predstavnik Kraluša), ustanovi da svojim rezultatima to zaslužuju

ZokijA
06-10-2008, 12:07
Evo ovdje možete vidjeti plakat sa izvođačima, mjestom i sl...

dejan385
08-10-2008, 00:05
Evo čestitke Kralušima na odličnom koncertu!:top:

Trisha
08-10-2008, 03:38
stvarno je bilo super, na početku koncerta kad su izveli svi sadašnji i bivši članovi Koprivnica grade moj su me trnci samo tako prošli, i bilo je divno vidjeti ih tako na okupu. Samo bi osobno skroz drugačije organizirala takvu hvale vrijednu obljetnicu. ali, svejedno, bilo je super :top:

oldtimerx
10-10-2008, 09:27
Evo koncert je iza nas i polako sređujemo dojmove....

Želio bih ovim putem zahvaliti svima koji su nam pomogli u realizaciji koncerta:

-izvođačima :bonk: svi su se maksimalno potrudili da kvaliteta programa bude na visokoj razini
- gledateljima :bonk: koji su u neočekivano velikom broju, zanemarujući neudobnost sjedala, skoro tri sata s velikom pažnjom i pozitivnim odnosom pratili program
- tehnici :bonk: koja je uspjela, bez obzira na sve okolnosti, i vizualno i tonski kvalitetno obogatiti program
- pokrovitelju (Grad Koprivnica) i svim sponzorima :bonk: bez čije pomoći koncerta vjerojatno ne bi niti bilo

Također se zahvaljujem svima koji su nam uputili bilo čestitke bilo kritike, a svoje iskustvo stečeno kroz pripremu koncerta spremni smo podijeliti sa svima zainteresiranima.

I na kraju kratka rekapitulacija:
Uspjeli smo prikupiti 22.720,00 KN od prodanih ulaznice i, nadam se već od slijedećeg tjedna, ti novci će nekom biti od pomoći.