PDA

View Full Version : "Bekrije" ponovo skupa?


jaran91
29-12-2008, 16:43
http://www.youtube.com/watch?v=1xH9VZx5xfE&feature=related (vidi komentar)

botox555 baljezga ili...?:rolleyes::angry:

klas
29-12-2008, 17:57
bili su se okupili i za požeški festival...pa odsvirali par pjesama

basistica
29-12-2008, 21:39
http://www.youtube.com/watch?v=1xH9VZx5xfE&feature=related (vidi komentar)

botox555 baljezga ili...?:rolleyes::angry:

Ne baljezga... Ja sam isto čula da se okupljaju, ali neće biti u istom sastavu. Nema Roberta Vojvodića. On im je pjevao.

jaran91
29-12-2008, 21:51
Ne baljezga... Ja sam isto čula da se okupljaju, ali neće biti u istom sastavu. Nema Roberta Vojvodića. On im je pjevao.

sumnjam da će to ikad više biti šta je bilo...:rolleyes:

KDL
30-12-2008, 13:30
sumnjam da će to ikad više biti šta je bilo...:rolleyes:
Sa sviračke, i pjevačke strane bit će sigurno bolje!!!
No, hoće li dečki uspjeti pronaći put do stare slave-vidjet ćemo!!!
Ja im osobno želim puno sreće na tom putu, i dajem im punu podršku!!!

toma01
02-01-2009, 17:11
je istina je o bekrijama šta se priča....bekrije su se već okupile i sviraju skupa nekih mjesec dana možda....sastav je nešto izmjenjen.vidjet ćemo šta će biti...sretno im...

krunopz
04-01-2009, 23:25
Sa sviračke, i pjevačke strane bit će sigurno bolje!!!
No, hoće li dečki uspjeti pronaći put do stare slave-vidjet ćemo!!!
Ja im osobno želim puno sreće na tom putu, i dajem im punu podršku!!!

Imam osjecaj da si upravo podcijenio stare Bekrije... Prednjima je bila svjetla buducnost ako se mene pita, da se nisu raspali. Sviracki su bili dobri, a sto se tice pjevackog dijela, ako sudis Bekriji zbog posljednjih par nastupa koje su ga ocrnile, onda nisi nikad cuo prave Bekrije kako su zvucale...

U svakom slucaju, sretno novoj-staroj ekipi

grasak
07-01-2009, 11:39
Da, Bekrije su se ponovno okupile, ali to je povezano o raspadu TS Estam. Naime, samo su promijenili (zamijenili) ime, kojeg člana i to je sve. Ništa novo pod ovom kapom Božjom.

Hrvoje
07-01-2009, 12:08
Nema više Estama? Tj. pod tim imenom?

klas
07-01-2009, 12:56
Nema više Estama? Tj. pod tim imenom?

nema...

KDL
07-01-2009, 14:16
Imam osjecaj da si upravo podcijenio stare Bekrije... Prednjima je bila svjetla buducnost ako se mene pita, da se nisu raspali. Sviracki su bili dobri, a sto se tice pjevackog dijela, ako sudis Bekriji zbog posljednjih par nastupa koje su ga ocrnile, onda nisi nikad cuo prave Bekrije kako su zvucale...

U svakom slucaju, sretno novoj-staroj ekipi
Nisam ja nikoga podcijenio, niti uvrijedio-pogotovo Robija s kojim sam jako dobar!!!
Sve što sam napisao, mislio sam u globalu (prateći vokali, tehničke mogućnosti, itd.), a ne na jednog člana, tj. čovjeka!!!
A o tome tko je kada slušao Bekrije, ili nekakav drugi bend, mislim da nema smisla raspravljati!!!

basadzija
07-01-2009, 16:09
Nisam ja nikoga podcijenio, niti uvrijedio-pogotovo Robija s kojim sam jako dobar!!!
Sve što sam napisao, mislio sam u globalu (prateći vokali, tehničke mogućnosti, itd.), a ne na jednog člana, tj. čovjeka!!!
A o tome tko je kada slušao Bekrije, ili nekakav drugi bend, mislim da nema smisla raspravljati!!!

Potpisujem!

...reci mu KDL, potpuno te pridržavam...:top:

begeš
08-01-2009, 23:10
Da, Bekrije su se ponovno okupile, ali to je povezano o raspadu TS Estam. Naime, samo su promijenili (zamijenili) ime, kojeg člana i to je sve. Ništa novo pod ovom kapom Božjom.
Možda tu i ne bude ništa novo, ali će ipak i dalje biti vrlo dobro i kvalitetno. A tebi nebi škodilo da se dogodi nešto novo s tvojim pjevanjem, jer trenutno stanje je poput "eko-katastrofe". Stoga vodi brigu ponajprije o sebi a onda o drugima. nemoj shvatiti kao zlu namjeru

grasak
10-01-2009, 21:31
Možda tu i ne bude ništa novo, ali će ipak i dalje biti vrlo dobro i kvalitetno. A tebi nebi škodilo da se dogodi nešto novo s tvojim pjevanjem, jer trenutno stanje je poput "eko-katastrofe". Stoga vodi brigu ponajprije o sebi a onda o drugima. nemoj shvatiti kao zlu namjeru

Sorry, ali čini mi se da si me zamijenio sa nekim. Ja ne pjevam i ne sviram, ali znam jednu osobu koja isto tako ima moj nadimak ali za razliku od mene pjeva i svira u TS Zlatna dolina. Sorry ali fulao si, nije ništa zlonamijerno, nego samo ispravak netočnog navoda:top:

begeš
10-01-2009, 22:30
sorry rođo što sam te zamjenio.