PDA

View Full Version : celo za prodaju


PEJIN
24-04-2009, 13:27
celo za prodaju tip-top stanje nema posla oko njega ni minute niti ce biti narednih 10 godina cena 700 eura

PEJIN
19-05-2009, 22:56
up!

PEJIN
01-07-2009, 14:21
ajmo narode jos malo pa nestalo

spektrum
01-07-2009, 16:54
koji to majstor?

PEJIN
01-07-2009, 19:18
koji to majstor?

treba pitati ovog coveka on ima slicno :bonk::top::sad::D

PEJIN
01-07-2009, 19:33
treba pitati ovog coveka on ima slicno :bonk::top::sad::D

ne znam kako ali sam uspeo izbrisati prve slike evo da nabacim jednu

tamish
01-07-2009, 19:34
ma gotovo sam siguran da sam takvo isto čelo vido kod "Svilenog", al ne ovog našeg s foruma nego kod Velje "Svilenog", pre par godina, nisam slikao:bonk:, al se sećam da me je ubeđivao da je Tormine izrade (dok sam ja "na prvu" pomislio da bi mogo "rani" Kudlik...Bela Kudlik...biti majstor!)

unutra NIŠTA nema da piše????

PEJIN
01-07-2009, 19:40
pozdrav gosn. misha moze li koja tambura da vas mimoidje a da se ne zna cija je. tacno je da je to celo belog velje (svilenog) inace brata pokojnog cika raje violiniste i mene je on pricao isto ali sta cu kad sam jedan od nevernih toma ali bitno je da celo lepo radi

tamish
01-07-2009, 19:45
..... tacno je da je to celo belog velje (svilenog) inace brata pokojnog cika raje violiniste i mene je on pricao ....

Da, al meni je tada tražio "'iljadu evri...":bonk:

mnogo lep ton imalo...mada sad izgleda bolje & sređenije!!!

Oče' da se džoramo za nešto???:ples:

PEJIN
01-07-2009, 19:53
meni je sad malo da ne kazem hica pa je zato ta cena a moram malko da se zakrpim finansijski hebiga

tamburix
01-07-2009, 22:42
ne znam kako ali sam uspeo izbrisati prve slike evo da nabacim jednu

.... al se sećam da me je ubeđivao da je Tormine izrade (dok sam ja "na prvu" pomislio da bi mogo "rani" Kudlik...Bela Kudlik...biti majstor!)

unutra NIŠTA nema da piše????
A ja bi se zakleo da se na jednoj od onih slika koje su jutros bile i koje si slučajno izbrisao, na panju vidjela naljepnica upravo Bele Kudlika! :hm-hm: Ko tu koga, drugari...?

ptakac3
01-07-2009, 23:36
dobro si vidio i ja sam vidio naljepnicu

tamish
02-07-2009, 06:06
Ajmo slike panja, Pejine...:rolleyes:
Do sad sam se više puta uverio da :
Ako je Bela Kudlik radio neki instrument pored nalepnica na leđima (uvek) i panju (ređe) mora imati i pečat na dasci sa dopisanim datumom izrade običnom olovkom...

PEJIN
02-07-2009, 14:11
dobro si vidio i ja sam vidio naljepnicu

ovde se jedva ceka sitnica pa da mene neko nasadi,ajmo polako; juce sam hteo da ubacim jednu sliku na forum a ono nece (ona linija koja pokazuje koliko mesta je zauzeto crvena u pm)e sad ja vidim opciju obrisati i ja stikliram neke slike koje su mi bile dozvoljene da se stikliraju (ne znam zasto se neke nisu mogle pitam jer nisam dobro upucen) i obrisem -nisam ni mislio da ce se one obrisati u onim postovima gde sam ih i stavio. otud famozni nestanak slika za sve dusebriznike koji su sumnjicavi svaki put kada su u pitanju tambure koje ja imam :top:. nisam napisao koji je majstor kada su me pitali jer je tesko utvrditi kad je doslo do mene doslo je sa pedigreom da je torma a kudlikova nalepnica jeste tu a smatram da je jedna od popravaka na celu bila njegovo delo otud i nalepnica . sumnjicav sam ko je majstor cela (ima celo i svoju pricu za koga je pravljeno i kod koga je zavrsilo ali o tom potom). posto necu da se povede polemika ko je majstor cela jer nisam ni ja siguran -oglas ce biti ovakav ;prodajem celo u perfektnom stanju jako lepo zvuci i svira lepa boja tona a majstor je umro :top: tako da...

ej00jesence
02-07-2009, 15:55
Ovo celo sto Bocan ima, on kaze da je to Tormin rad

PEJIN
09-09-2009, 01:42
ajmo up celo ekstra u svim pogledima i tonski i finansijski

ceko
09-09-2009, 12:27
meni je sad malo da ne kazem hica pa je zato ta cena a moram malko da se zakrpim finansijski hebiga

Zdravo Pejin!
Moglo bi biti da je ovo dobro celo , ali ...
Imam nesto viska evra i rado bi ih na neki instrument potrosijo!Mene celo ne zanima imam vec jedno .
Posto kuzim ,da u pricipu imas dobre instrumente u ponudi, javi da li imas jos nesto zanimljivo od instrumenata?
Pozdrav !

PEJIN
09-09-2009, 22:19
Zdravo Pejin!

Imam nesto viska evra i rado bi ih na neki instrument potrosijo
Pozdrav !

obecavajuci pocetak recenice:bonk::top:

dragandis
15-09-2009, 22:58
obecavajuci pocetak recenice:bonk::top:

gde se celo moze pogledati i jel to svirano u ravnom selu skoro?

PEJIN
17-09-2009, 14:08
gde se celo moze pogledati i jel to svirano u ravnom selu skoro?

celo mozespogledati u somboru evo ti i mobilni +381641147955 i to je to bilo je u ravnom sviralo nekoliko puta

PEJIN
24-09-2009, 20:45
moze lock nes-prodatooooo