PDA

View Full Version : U vezi skidanja po sluhu

bugarchina
02-11-2009, 15:15
Eto ako se jos nitko nije dosjetio toga da ga prosvjetlim
Sva sranja koja vas brinu kako odsvirat koji prelaz mozete vrlo lako rijesit sa obicnim sound recorderom koji ima svaki kompjuter sa windowsima
Dakle uzmes sound recorder,snimis pjesmu ili dio pjesme koji te brine i zelis skinit i sam usporis za duplo(decrease speed) i sve ti se nadje u uhu ko na pladnju,ja sam tako dosta stvari skinio u kojima tamburica melje superbrzo,jest da mi je trebalo bar jedno deset slusanja al uspio sam,a isto je jer uspori za duplo a tonove spusti za oktavu tako da je isti klinac kad pogledas

Eto da i ja necem sluzim ovdje:)

VeljoSB
02-11-2009, 15:30
takvo rješenje smo već davno prevazišli kad u wmp-u koji dolazi sa winxp sp2 već postoji opcija da se pjesma može usporiti bez promjene tonaliteta. :)

premda ima puno kvalitetnijih programa koji vrše proračune da se ne gubi na kvaliteti zvuka ako se pjesma puno uspori, ali je potrebno neko vrijeme da se to uradi, kao što je npr cool edit, magix music maker itd...

ako se ne varam slična tema postoji pa ne treba ponavljati...ugl...

bugarchina
03-11-2009, 03:44
takvo rješenje smo već davno prevazišli kad u wmp-u koji dolazi sa winxp sp2 već postoji opcija da se pjesma može usporiti bez promjene tonaliteta. :)

premda ima puno kvalitetnijih programa koji vrše proračune da se ne gubi na kvaliteti zvuka ako se pjesma puno uspori, ali je potrebno neko vrijeme da se to uradi, kao što je npr cool edit, magix music maker itd...

ako se ne varam slična tema postoji pa ne treba ponavljati...ugl...

pa cito sam neku temu tu u kojoj se ljudima javljaju problemi koji se s takvim stvarima rijesavaju pa reko da pomognem opcenito...al eto....zelen sam jos na ovom forumu jebiga:)

VeljoSB
03-11-2009, 12:56
ma nije greda ajde! ;)

Blank...
04-11-2009, 00:13
ma nije greda ajde! ;)

Jel' stup??

VeljoSB
04-11-2009, 18:31
fosna

Blank...
04-11-2009, 23:08