PDA

View Full Version : jel ko kad cuo


matija_vg
19-01-2007, 18:58
jel ko cuo pjesmu koje nikak nemogu nabavit snimku a pito sam i dosta tamburasa i niko ju nikad nije ni cuo a kamoli da ima snimku a stvar ide odprilike ovako

kad netko pita zašto to radim za neku kunu il zenski smjeh
ja samo sviram....................

ref. kad tambure zašute kad se svjetla ugase

otišlo mi društvo i prijatelj znan zadnje piće pijem sam

pa ako je neko samo čuo baš me zanima jer stvar je perverzija?????:)

_maestro_
19-01-2007, 22:00
ovo je jedna od onih situacija kad se ne možeš sjetiti nečega, a siguran si da znaš. dobro si me usosio matija. sad neću moći zaspati dok se ne sjetim.
refren mi je poznat. ako se uspijem sjetiti gdje sam to čuo, javim se... :bonk:

_maestro_
19-01-2007, 22:47
ex panonia??? :bonk: (još uvijek lupam glavu)

matija_vg
19-01-2007, 23:14
ex panonia??? :bonk: (još uvijek lupam glavu)

nisu panonci maestro na jednoj njihovoj svirki sam ih trazil tu stvar i niko nije znao osim mireka mekodiju al nije znao tekst reko je da to jedino svira sa bendom od mog starog (the gentelmen) jer njihov pjevač zna tekst..........

i da sory za........:bonk: :bonk: sjetit ces se nadam se kaj prije najvise radi sebe i spavanja zivio:)

Hrvoje
20-01-2007, 01:15
Ja nemam snimku te pjesme, prvi (i zadnji, do sad) put sam je čuo i svirao u Maču... Mislim da jedan Mačan ovdje zna nešto više o toj pjesmi... Ajmo, Petko, javi se! Znam da znaš tu pjesmu... :) Za to vrijeme odoh ja na ZAMPovu stranicu da probam nešt nać... Brijem da se pjesma zove "Kad tambure zašute", al' ne mora bit... Pih, ne radi ZAMP stranica kak treba... :rolleyes:

georges
20-01-2007, 01:42
TS Romanca iz Gunje, imam dvije njihove kasete... Pa koliko ima bendova sa slicnim imenom... !? Vec neko vrijeme trazim jednog bas-primasa iz Subotice, svirao u bendu " Romans " upisan na Tamburaland-u pod nickom " Bunjevac " 1993. Ime mu je Mario. Znam da je studirao medicinu, mislim u Osijeku... Doktore, ako si na ovom forumu, javi mi se...

danicam
20-01-2007, 10:10
TS Romanca iz Gunje
hvala georges, zahvaljujuć tebi sam tu stvar našla i kod mene ;)
čim stignem, uploadat ću je :)

@Hrvoje: i da, bi si u pravu, pjesma se zove "Kad tambure zašute" :)

matija_vg
20-01-2007, 12:20
e hvala ljudi bas me zanimalo jer stvar je super a skoro niko ju nazalost nezna ajd fala unaprjed pa stavi na gmail..........mislim da je i maestru lakse:bonk: :bonk:

danicam
20-01-2007, 12:21
e hvala ljudi bas me zanimalo jer stvar je super a skoro niko ju nazalost nezna ajd fala unaprjed pa stavi na gmail..........mislim da je i maestru lakse:bonk: :bonk:
već sam je uploadala :) izvoli skinut ;)

_maestro_
20-01-2007, 13:55
....mislim da je i maestru lakse:bonk: :bonk:
ufff... :D :krez:

edit: kad sam preslušao stvar, skužio sam i zašto sam mislio da to izvode panonci... hehe.

bracko14
01-03-2013, 14:05
pozz svima na forumu... TS "Romanca" iz Gunje, RomanCa, sa C ne sa S, jedna jedina takva, osnovana 80ih godina sa manje vise stalnom postavom. Jedan od osnivaca, Ivan Markoljevic(kontra) je moj tata,dada,dado, DAJKO. Cim uhvatim vremena bacim na YT pjesme. Svirali su najljepsu tamburasku glazbu na svijetu, bez pretjerivanja, pretrpavanja i dokazivanja. Sada su kao bend u zasluzenoj mirovini. Basist i harmonikas su u novoj ekipi, Cane i Romanticari,a ostali su uvijek spremni ako je dobra ekipa "za"... Ako nekoga nesto zanima o njima, a pitajte ljudi, sve znam, odrasao sam uz njih i s njima.. pozz i muzicirajte...