PDA

View Full Version : da vam odsviram


eXeR
26-01-2007, 18:35
ajd ocete da vam nesto snimim, jer neki ljudi previse seru za mene. ja uopce nekazem da sam ja dobar,naprotiv imam 20 godi i imam jos jako puno za ucit,tek sam izaso iz pelena. ajde recite sta da vam odsviram, imam neki mikrofon od 10kn, neki krs,i s cim da snimam koji program, imam samo goldwave,ako imate nest bolje recite, i odsvirat cu vam, tetku vam u carapu :)

NiGhT
26-01-2007, 18:51
Ja imam takodjer 20 godina... ali mnogi su me slusali dok sviram... bar tvrde da imam nesto posebno u sebi sto se tice djela emocija kroz glazbu... valjda zato jer imam sjeban zivot.. pusti price onih koji kazu da ne znas svirati gledaju li tvoje godine... I bas oni jebeni cigani koji sviraju po zagrbackim tramvajima za kruh ponekad sviraju puno bolje, sa puno vise emocija i duše nego vecina onih koji se vrte neprestano po tv-u.... neke stvari su urodjene vezano za glazbu inace bi to spadalo pod znanje a ne umjetnost...

eXeR
26-01-2007, 19:32
Ja imam takodjer 20 godina... ali mnogi su me slusali dok sviram... bar tvrde da imam nesto posebno u sebi sto se tice djela emocija kroz glazbu... valjda zato jer imam sjeban zivot.. pusti price onih koji kazu da ne znas svirati gledaju li tvoje godine... I bas oni jebeni cigani koji sviraju po zagrbackim tramvajima za kruh ponekad sviraju puno bolje, sa puno vise emocija i duše nego vecina onih koji se vrte neprestano po tv-u.... neke stvari su urodjene vezano za glazbu inace bi to spadalo pod znanje a ne umjetnost...

naravno. pa nitko me jos nije cuo od njh, osim zoonzija jer je sjedio pokraj mene.
al to ocu da im snimim zato sto su me trazili vec. jer misle da ja po pricama ocu sebe hvalit da sve znam , itd. ne, ja nisam takav, al zelim ici u tom smjeru.
ajde recite sta da vam odsviram, jer ja nikako da se odlucim, recite mi jednu stvar, poznatiju naravno. i odsvirat cu

NiGhT
26-01-2007, 19:45
Svirci moji........ to sviraj

eXeR
26-01-2007, 19:52
Svirci moji........ to sviraj

na kojem programu, tj nikad nisam snimo, neznam koji je najbolji za snimanje,

longee
26-01-2007, 21:53
na kojem programu, tj nikad nisam snimo, neznam koji je najbolji za snimanje,

Microsoft Windows Sound Recorder:rolleyes:

eXeR
26-01-2007, 21:55
Microsoft Windows Sound Recorder:rolleyes:
samo pola minute mos snimat, zar ne?

Ivso
26-01-2007, 22:03
Gle bez ljutnje , al malo previše kompliciraš. Ak hoćeš snimi s bilo čim i i s bilo kojim programom i bilo koju stvar. Ak nećeš - nemoj

Domix
27-01-2007, 12:04
Cool Edit, Adobe Audition probaj ....

http://www.adobe.com/products/audition/

_maestro_
27-01-2007, 12:57
Gle bez ljutnje , al malo previše kompliciraš. Ak hoćeš snimi s bilo čim i i s bilo kojim programom i bilo koju stvar. Ak nećeš - nemoj
možeš snimit i na diktafon, :krez:
samo odsviraj nešto. neko šokačko ili bunjevačko kolo recimo...

eXeR
27-01-2007, 13:21
možeš snimit i na diktafon, :krez:
samo odsviraj nešto. neko šokačko ili bunjevačko kolo recimo...

nemam dikt, mp4 magic player,.
snimit cu ti sokacko neko, mjesavina od lola i mladi 6


evo sad sam skinio nest, sad cu nest odsvirat, brzo ce bit

eXeR
27-01-2007, 15:22
e jel ima koji free converter u mp3

_maestro_
27-01-2007, 16:02
e jel ima koji free converter u mp3
evo, skini s ovog linka dobar, besplatan mp3 ripper i encoder:
CDex download (http://cdexos.sourceforge.net/download.html)

skini i ovaj audio editor, isto je free
audacity download (http://audacity.sourceforge.net/)

čuo sam šta si poslao na gmail. stvarno ti treba bolji mikrofon. :o

eXeR
27-01-2007, 16:06
evo, skini s ovog linka dobar, besplatan mp3 ripper i encoder:
CDex download (http://cdexos.sourceforge.net/download.html)

skini i ovaj audio editor, isto je free
audacity download (http://audacity.sourceforge.net/)

čuo sam šta si poslao na gmail. stvarno ti treba bolji mikrofon. :o
pa 10 kn :) krsina, a i preblizu sam, pa se sve cuje, tj i trzalica se dosta cuje.

eXeR
27-01-2007, 16:29
snimio sam s tim programom, malo mi se cini da je bolji ton... snimio sam fala, ima jos na gmailu jedan "cardas" malo sam sjebo ga al ok je

longee
27-01-2007, 16:58
snimio sam s tim programom, malo mi se cini da je bolji ton... snimio sam fala, ima jos na gmailu jedan "cardas" malo sam sjebo ga al ok je

Poslušah sve što si uploadao na gmail i, mada je neloše u jednu ruku, loše je u nekoliko sljedećih kategorija:

1. Ukočeno
2. Tempo, ritam, trajanje tonova...
3. TON - užasan (ne mislim pri tom na nedostatak adekvatne tehnike i tehnologije za snimanje, i na najlošijem mikrofonu se čuje dobar instrument)
4. Naštimaj, brate, tamburu, bar prije snimanja, ako ne u drugim zgodama...

Molim lijepo, od tebe se ne treba očekivati više NIKAKAV komentar u vezi TONA, jer ga očito ne znaš stvoriti. Sve ono što pišeš o TONU, priče su za malu djecu, jer lekcije SMIJEŠ dijeliti SAMO I ISKLJUČIVO onda kada ih sam NAUČIŠ. Za svoje dobro shvati: tvoje dijeljenje lekcija o "tonu", "zvuku", "tehnici" i ne znam ni ja čemu sve, nema nikakvu težinu i od strane normalnog tamburaškog puka je shvaćeno kao diarrhea bahatoga dječarca.

Ovo sam napisao u najboljoj namjeri.

eXeR
27-01-2007, 17:15
Poslušah sve što si uploadao na gmail i, mada je neloše u jednu ruku, loše je u nekoliko sljedećih kategorija:

1. Ukočeno
2. Tempo, ritam, trajanje tonova...
3. TON - užasan (ne mislim pri tom na nedostatak adekvatne tehnike i tehnologije za snimanje, i na najlošijem mikrofonu se čuje dobar instrument)
4. Naštimaj, brate, tamburu, bar prije snimanja, ako ne u drugim zgodama...

Molim lijepo, od tebe se ne treba očekivati više NIKAKAV komentar u vezi TONA, jer ga očito ne znaš stvoriti. Sve ono što pišeš o TONU, priče su za malu djecu, jer lekcije SMIJEŠ dijeliti SAMO I ISKLJUČIVO onda kada ih sam NAUČIŠ. Za svoje dobro shvati: tvoje dijeljenje lekcija o "tonu", "zvuku", "tehnici" i ne znam ni ja čemu sve, nema nikakvu težinu i od strane normalnog tamburaškog puka je shvaćeno kao diarrhea bahatoga dječarca.

Ovo sam napisao u najboljoj namjeri.
gle. ovo je na brzinu, sve sam jednom snimo,nisam ponavljo. i gle, sto se tice tona, ne nisi u pravu, jako je vazan mikrofon.ton mora biti prirodan, a na ovom sto ja snimam NIJE prirodan.mic mi je bio do daske, jer je jako slab,pa se nebi cuo, zbog tog se cuje dosta trzalica, i zbog ton je los ton, sto nije do mene, vjeruj mi. imam ja snimke i od sastava naseg, jako puno snimaka, i ton je tamo dobar, jer je s pravog razglasa snimano,tako da u ton nisi u pravu. imo sam prije jedan mic s slusalicama,bio je dobar, cist ton. al sam ih sjebo.
sto se tice ukocenosti, mozda malo, al kad sviram inace, nisam ukocen.
ovo drugo, ok, ritam i to. al tamburu sam bio nastimo, al su nove zice, nisu jos iztegnute.a i usput moram kotirat ponovo prim, jer mi nestima bas u poljima svim. al to je manje vazno.

i ton nikada nece biti isti kad se snima, i uzivo, velika je razlika.tek s skupom opremom moze bit priblizan.a ne s 10kn mic. i to jos na gotovinu 8kn platio :). ajd ti sebe snimi, da cujem , cuo sam ono prije.ajd jos jednom nest

longee
27-01-2007, 17:24
gle. ovo je na brzinu, sve sam jednom snimo,nisam ponavljo. i gle, sto se tice tona, ne nisi u pravu, jako je vazan mikrofon.ton mora biti prirodan, a na ovom sto ja snimam NIJE prirodan.mic mi je bio do daske, jer je jako slab,pa se nebi cuo, zbog tog se cuje dosta trzalica, i zbog ton je los ton, sto nije do mene, vjeruj mi. imam ja snimke i od sastava naseg, jako puno snimaka, i ton je tamo dobar, jer je s pravog razglasa snimano,tako da u ton nisi u pravu. imo sam prije jedan mic s slusalicama,bio je dobar, cist ton. al sam ih sjebo.
sto se tice ukocenosti, mozda malo, al kad sviram inace, nisam ukocen.
ovo drugo, ok, ritam i to. al tamburu sam bio nastimo, al su nove zice, nisu jos iztegnute.a i usput moram kotirat ponovo prim, jer mi nestima bas u poljima svim. al to je manje vazno.

Eto, pročitaj malo SVOJ post. Pišeš nebuloze.

Dakle, čemu služi mikrofon?
Mikrofon služi kako bi preuzeo titraje zvučnih valova i pretvorio ih u električni signal. Mikrofon ne pojačava samo zvuk trzalice. Pojačava sve zvukove. Bitnije je ZNATI pozicionirati mikrofon, nego IMATI dobar mikrofon.
Da ove stvari znaš, ne bi lupetao ovdje po forumu...

I nije manje važno štima li ti instrument ili ne. Dapače, "To je jako važno!".:D

Sve je važno, intonacija, ton, tehnika, tempo, ritam, dinamika. Nije jedno važnije od drugoga. Sve skupa jednakom bitnosti čini GLAZBU.

Ustvari, usudit ću se reći i ovo: TON je ovdje NAJMANJE bitan, jer je čisto SUBJEKTIVNA kategorija. Nekome se sviđa ovakav, nekome onakav ton. Ne može ton biti određen ISO, DIN ili JUS standardom. :rolleyes:
:bonk:

eXeR
27-01-2007, 17:28
Eto, pročitaj malo SVOJ post. Pišeš nebuloze.

Dakle, čemu služi mikrofon?
Mikrofon služi kako bi preuzeo titraje zvučnih valova i pretvorio ih u električni signal. Mikrofon ne pojačava samo zvuk trzalice. Pojačava sve zvukove. Bitnije je ZNATI pozicionirati mikrofon, nego IMATI dobar mikrofon.
Da ove stvari znaš, ne bi lupetao ovdje po forumu...

I nije manje važno štima li ti instrument ili ne. Dapače, "To je jako važno!".:D

Sve je važno, intonacija, ton, tehnika, tempo, ritam, dinamika. Nije jedno važnije od drugoga. Sve skupa jednakom bitnosti čini GLAZBU.

Ustvari, usudit ću se reći i ovo: TON je ovdje NAJMANJE bitan, jer je čisto SUBJEKTIVNA kategorija. Nekome se sviđa ovakav, nekome onakav ton. Ne može ton biti određen ISO, DIN ili JUS standardom. :rolleyes:
:bonk:


ok,ajd mi onda reci kako da postavim mic, jer je meni skroz do tambure. kazem da je u mom slucaju manje vazno jer bas skrozs stima prim, jer nisam se ja snimo da slusas jer nastimanio il ne, nego da cujes

eXeR
27-01-2007, 17:31
gle,jel imas msn il icq, da tu nespamamo bezveze

longee
27-01-2007, 17:35
ok,ajd mi onda reci kako da postavim mic, jer je meni skroz do tambure. kazem da je u mom slucaju manje vazno jer bas skrozs stima prim, jer nisam se ja snimo da slusas jer nastimanio il ne, nego da cujes

Ovako: probaj naciljati između kobilice i rupe (pošto sviraš prim, rupica, je li...), a mikrofon udalji 10-15 cm od žica. Ako mikrofon postaviš preblizu, on kupi taj najbliži izvor zvuka najviše. A znamo da kod žičanog akustičnog instrumenta razlikujemo zvuk iz rezonantne rupe (rupica, ne...), zvuk koji dolazi iz kobilice/mosta/bridge-a, zvuk koji dolazi iz područja vrata, kao i zvuk koji dolazi s leđa instrumenta.

Idealno bi bilo imati jedan mikrofon koji cilja u mjesto spoja vrata i korpusa, jedan koji cilja između mosta i rez. rupe te jedan postavljen na leđa s obrnutom fazom. Sve udaljeno 10-15 cm od izvora zvuka. I još jedan udaljen oko 2 m, koji bi ulovio "sobu". IMHO, razumije se... :)

eXeR
27-01-2007, 17:38
Ovako: probaj naciljati između kobilice i rupe (pošto sviraš prim, rupica, je li...), a mikrofon udalji 10-15 cm od žica. Ako mikrofon postaviš preblizu, on kupi taj najbliži izvor zvuka najviše. A znamo da kod žičanog akustičnog instrumenta razlikujemo zvuk iz rezonantne rupe (rupica, ne...), zvuk koji dolazi iz kobilice/mosta/bridge-a, zvuk koji dolazi iz područja vrata, kao i zvuk koji dolazi s leđa instrumenta.

Idealno bi bilo imati jedan mikrofon koji cilja u mjesto spoja vrata i korpusa, jedan koji cilja između mosta i rez. rupe te jedan postavljen na leđa s obrnutom fazom. Sve udaljeno 10-15 cm od izvora zvuka. I još jedan udaljen oko 2 m, koji bi ulovio "sobu". IMHO, razumije se... :)
ok, probat cu, al ne sad, sutra, sad idem kod cure. moram, nije dobila 2 dana

longee
27-01-2007, 17:41
ok, probat cu, al ne sad, sutra, sad idem kod cure. moram, nije dobila 2 dana

Hajd, idi sinko, riješi se stresa, pa ćemo svi mirnije živjeti. :krez:

EDIT: Sve ono sa stotinu mikrofona je IDEALNA situacija. Može se snimiti i s jednim dobrim kondenzerom udaljenim oko 1 m od instrumenta, no tada se pri pojačavanju signala na zadovoljavajuću razinu povećava i razina šuma.:)

eXeR
27-01-2007, 17:45
Hajd, idi sinko, riješi se stresa, pa ćemo svi mirnije živjeti. :krez:

hahaha.jel imas msn'

longee
27-01-2007, 17:48
hahaha.jel imas msn'

Sad nemam ništa, neki dan sam reinstalirao Windowse, pa nisam još niš' stavio od IM alata... Bit će :krez:

nokia
30-01-2007, 01:17
Poslušah sve što si uploadao na gmail i, mada je neloše u jednu ruku, loše je u nekoliko sljedećih kategorija:

1. Ukočeno
2. Tempo, ritam, trajanje tonova...
3. TON - užasan (ne mislim pri tom na nedostatak adekvatne tehnike i tehnologije za snimanje, i na najlošijem mikrofonu se čuje dobar instrument)
4. Naštimaj, brate, tamburu, bar prije snimanja, ako ne u drugim zgodama...

Molim lijepo, od tebe se ne treba očekivati više NIKAKAV komentar u vezi TONA, jer ga očito ne znaš stvoriti. Sve ono što pišeš o TONU, priče su za malu djecu, jer lekcije SMIJEŠ dijeliti SAMO I ISKLJUČIVO onda kada ih sam NAUČIŠ. Za svoje dobro shvati: tvoje dijeljenje lekcija o "tonu", "zvuku", "tehnici" i ne znam ni ja čemu sve, nema nikakvu težinu i od strane normalnog tamburaškog puka je shvaćeno kao diarrhea bahatoga dječarca.

Ovo sam napisao u najboljoj namjeri.

Nemojte nam zaj... naseg Exera. Decko dobro svira. Poslusajte snimke svojih idola u toj dobi. Cak imam dojam da ovi tamburasi iz Pule toliko znaju da bi bio red da nam nesto snime i posalju pa da cujemo taj vrhunski ton,tehniku,ritam,energiju,dinamiku,tempo,agogiku, smisao za fraze,naglasavanje bitnih dionica,cvrstu dobu,vrhunske tambure,razmisljanje,ideje i ostale glupe ili manje glube izraze i fraze. Nemojte zaj.. i pustite da decko napreduje sviracki i da nas i dalje zabavlja svojim temama i komentarima.

PS i ja pisem dobronamjerno kao i ti

eXeR
30-01-2007, 12:32
hahahahahaaaaa:bonk:

nekuzis. naravno da je to vazno. al nije vazno za snimku da me cujete. kuzis.

Pis
30-01-2007, 14:31
nekuzis. naravno da je to vazno. al nije vazno za snimku da me cujete. kuzis.

Fakat daj pojasni, nisam na tom nivou :cool:

longee
30-01-2007, 16:40
Nemojte nam zaj... naseg Exera. Decko dobro svira. Poslusajte snimke svojih idola u toj dobi. Cak imam dojam da ovi tamburasi iz Pule toliko znaju da bi bio red da nam nesto snime i posalju pa da cujemo taj vrhunski ton,tehniku,ritam,energiju,dinamiku,tempo,agogiku, smisao za fraze,naglasavanje bitnih dionica,cvrstu dobu,vrhunske tambure,razmisljanje,ideje i ostale glupe ili manje glube izraze i fraze. Nemojte zaj.. i pustite da decko napreduje sviracki i da nas i dalje zabavlja svojim temama i komentarima.

PS i ja pisem dobronamjerno kao i ti

A tko je spominjao moje tamburaše? Nema problema. JA ću ti snimiti što god želiš. Dečke ostavi na miru. :rolleyes:

Uostalom, moje replike nisu bile upućene tebi, nego eXeRu. Naime, netko tko "zna toliko toga o tonu, tehnici i ispravnom sviranju tambure", ne može si dopustiti onakve snimke. Ja sam reakcionar.

_maestro_
30-01-2007, 16:44
nekuzis. naravno da je to vazno. al nije vazno za snimku da me cujete. kuzis.
ok, u pravu si exeru, ne treba savršeno iskotirana i naštimana tambura da bi se čulo da li netko dobro ili loše svira.

eXeR
30-01-2007, 17:59
ok, u pravu si exeru, ne treba savršeno iskotirana i naštimana tambura da bi se čulo da li netko dobro ili loše svira.

e to hocu reci.

BAJA
30-01-2007, 18:38
Nemojte nam zaj... naseg Exera. Decko dobro svira. i pustite da decko napreduje sviracki i da nas i dalje zabavlja svojim temama i komentarima.


Svaka čast nokia:top: :D :D
Najjači forumaš po meni je eXer:ples: :D

eXeR
30-01-2007, 19:02
Svaka čast nokia:top: :D :D
Najjači forumaš po meni je eXer:ples: :D
fala fala. nisi trebo

Trisha
30-01-2007, 19:42
fala fala. nisi trebo

:bonk: :bonk: :bonk:

marek
30-01-2007, 20:15
exer meni se tvoje sviranje sviđa. ja sam ljubomoran. :)
i ton ti je jako lijep...

jedino što pjesmu "fala" fušaš. :)
ne leži ti jer nisi međimurac. :) (najozbiljnije)

edit. i malo se previše "prenemažeš" s brzinom, a fali ti sigurnosti oliti čvrstoće.
a ona pjesma: "neznam ime" ti fakat ne ide. NHF.

longee
30-01-2007, 20:18
exer meni se tvoje sviranje sviđa. ja sam ljubomoran. :)
i ton ti je jako lijep...

jedino što pjesmu "fala" fušaš. :)
ne leži ti jer nisi međimurac. :) (najozbiljnije)

A "Fala" je međimurska? To fakat nisam znao :eek:

eXeR
31-01-2007, 12:00
exer meni se tvoje sviranje sviđa. ja sam ljubomoran. :)
i ton ti je jako lijep...

jedino što pjesmu "fala" fušaš. :)
ne leži ti jer nisi međimurac. :) (najozbiljnije)

edit. i malo se previše "prenemažeš" s brzinom, a fali ti sigurnosti oliti čvrstoće.
a ona pjesma: "neznam ime" ti fakat ne ide. NHF.
naravno da mi ne ide, jer ja tu pjesmu sam samo jednom u zivotu cuo, a da je mozes znat dobro odsvirat, moras je znat otpjevat, tj u sebi, da znas tocno kako koja rijec ide,tako da sviras. uvijek treba svirat kako najbolji pjevac to pjeva.

sviraczs
31-01-2007, 14:17
cavle,mislim da se ta "pjesma"ni ne pjeva!!To je instrumentala,a zove se Panonska Rapsodija!!!onda je bolje navezbaj,pa snimaj!!!

saky
31-01-2007, 14:26
cini mi se da je mislio na "Falu" tu divnu "medjimursku" pjesmu :)..a mozda i grijesim..kako bilo, treba navjezbati i jedno i drugo :)

eXeR
31-01-2007, 14:38
cavle,mislim da se ta "pjesma"ni ne pjeva!!To je instrumentala,a zove se Panonska Rapsodija!!!onda je bolje navezbaj,pa snimaj!!!

mislio sam na fala. da. a ne na to. iako neznam na sta mislis. pa treba, jer to nesviram, tj ono drugo sto kazes, sam taj dan naucio. tako da nije nest.

sviraczs
31-01-2007, 14:51
a ona pjesma: "neznam ime" ti fakat ne ide. NHF.

mislio si na pjesmu "neznam ime",a Falu znas(kako se zove)!!

sviraczs
31-01-2007, 14:53
mislio sam na fala. da. a ne na to. iako neznam na sta mislis. pa treba, jer to nesviram, tj ono drugo sto kazes, sam taj dan naucio. tako da nije nest.

"Falu" si prvi put u zivotu cuo?????????

zOnZi
31-01-2007, 14:54
mislio si na pjesmu "neznam ime",a Falu znas(kako se zove)!!

E ja ovdje više ništa ne kontam, mislio ovu, onu, lijevu, desnu, ili sam ja malo poplavio:krez: :krez:

Trisha
31-01-2007, 14:56
E ja ovdje više ništa ne kontam, mislio ovu, onu, lijevu, desnu, ili sam ja malo poplavio:krez: :krez:

Zonziću, to ti je jer si komunicirao sa mnom :D

sviraczs
31-01-2007, 14:56
E ja ovdje više ništa ne kontam, mislio ovu, onu, lijevu, desnu, ili sam ja malo poplavio:krez: :krez:

mislio je da se "panonska rapsodije"pjeva,pa sad se izvlaci da je mislio na "Falu",sam se gubi u svojim muljazama!!!!!!

Evil Dick
31-01-2007, 14:59
mislio sam na fala. da. a ne na to. iako neznam na sta mislis. pa treba, jer to nesviram, tj ono drugo sto kazes, sam taj dan naucio. tako da nije nest.

A da si brate snimio nesta sta znas svirat????

zOnZi
31-01-2007, 14:59
mislio je da se "panonska rapsodije"pjeva,pa sad se izvlaci da je mislio na "Falu",sam se gubi u svojim muljazama!!!!!!

Izvuć će se on vidjet ćeš...Znam već šta će napisat:D :D

Trisha
31-01-2007, 15:02
A da si brate snimio nesta sta znas svirat????

Sigurno je dan prije cijli dan pio, snimao je diktafonom ... bla bla i šta sad, na kraju skužio da uopće ne zna pjesmu koju svira ... :D

Evil Dick
31-01-2007, 15:05
Sigurno je dan prije cijli dan pio, snimao je diktafonom ... bla bla i šta sad, na kraju skužio da uopće ne zna pjesmu koju svira ... :D

Koji je to mudrijas :krez:

Trisha
31-01-2007, 15:07
Koji je to mudrijas :krez:

nisam htjela ja napisat, al eto ... kužimo se :D

zOnZi
31-01-2007, 15:11
Zonziću, to ti je jer si komunicirao sa mnom :D

Hmhm, misliš...Onda bi po toj logici ti trebala uskoro počet promašivt slva i temo sčilno:D :D :D :D

Trisha
31-01-2007, 15:15
Hmhm, misliš...Onda bi po toj logici ti trebala uskoro počet promašivt slva i temo sčilno:D :D :D :D

misliš da se meni to ne događa? tu i tamo progutam G jer mi tipkovnica ne radi baš, a i poredak slova me muči nekad, al brzo ispravim dok skužim grešku :)
al mislim da je ovo moje malo zaraznije (pazi reiječ!ajme) nego ovo tvoje :D

_maestro_
31-01-2007, 15:17
pa dobro, koliko vas je uopće poslušalo šta je taj mali odsvirao?
nemojte ga "na prazno" napadati.
ja sam skinuo sve šta je poslao prvi dan, poslije više nisam išao na gmail, pa ne znam.
falu nigdje nisam čuo... pogotovo ne međimursku verziju :krez:
jedino ako je to naknadno poslao.

inače, kaj... on nije profesionalac i ono što sam čuo mi je dobro. ima dobre tehničke pretpostavke za razviti se u kvalitetnog primaša. za razliku od nekih...

edit: sad sam provjerio na gmailu, vidim da je poslao još falu i još nešto. skinut ću navečer, sad skidam druge stvari...

zOnZi
31-01-2007, 15:23
misliš da se meni to ne događa? tu i tamo progutam G jer mi tipkovnica ne radi baš, a i poredak slova me muči nekad, al brzo ispravim dok skužim grešku :)
al mislim da je ovo moje malo zaraznije (pazi reiječ!ajme) nego ovo tvoje :D

Vidjet ću, ako potraje, ili se..., još gore sindromi povećaju potražit ću pomoć stručne osobe...Valjda ima lijeka:D :D :D

Trisha
31-01-2007, 15:25
Vidjet ću, ako potraje, ili se..., još gore sindromi povećaju potražit ću pomoć stručne osobe...Valjda ima lijeka:D :D :D

Pogledaj pobliže moj post prethodni, potkrala mi se greška, sad vidim tek! :)
Nema ti tu lijeka! na žalost, jednom plav/a-zauvijek plav/a! Šta misliš kako je meni! eh, težak je to teret, al šta sad :D

zOnZi
31-01-2007, 15:32
Pogledaj pobliže moj post prethodni, potkrala mi se greška, sad vidim tek! :)
Nema ti tu lijeka! na žalost, jednom plav/a-zauvijek plav/a! Šta misliš kako je meni! eh, težak je to teret, al šta sad :D

Da vidjeh ja to, ali mišljaše ja da ti to namjerno napisaše, auuu da me Hrvoje čuje s ovih ah,aše,aše, asmo, aste, ahu...Juhuuuuuu...Sad mi je nešto palo napamet vezano uz ime vašeg benda:D , ono "Koke" jel, znam da nije vezano za temu...Ime je dobro samo morate imat nešto medijski u tom imenu, pa recimo .............H5N1:D , šalim se naravno, vidiš sad sam počeo pisat i piz....

Trisha
31-01-2007, 15:39
Da vidjeh ja to, ali mišljaše ja da ti to namjerno napisaše, auuu da me Hrvoje čuje s ovih ah,aše,aše, asmo, aste, ahu...Juhuuuuuu...Sad mi je nešto palo napamet vezano uz ime vašeg benda:D , ono "Koke" jel, znam da nije vezano za temu...Ime je dobro samo morate imat nešto medijski u tom imenu, pa recimo .............H5N1:D , šalim se naravno, vidiš sad sam počeo pisat i piz....

Gle, ve smo se mi osvrnule i na to, svaki puta kad smo prešašave (ajmo reć da je to neprekidno ... pitaj samo Evil-a i Svitca kak im je bilo u subotu s nama :D), onda se izvlačimo na to :) šta ćeš, ptičja gripa vlada a mi smo kokoške :D
nije namjerno bilo, sasvim slučajna greška :) ah,aše,aše :D

zOnZi
31-01-2007, 15:43
Gle, ve smo se mi osvrnule i na to, ah,aše,aše :D

Fali ti ć....:D :D :D :D ...

Trisha
31-01-2007, 15:45
Fali ti ć....:D :D :D :D ...

:bonk: :bonk: eto vidiš ... ma kriva je tipkovnica :D

sviraczs
31-01-2007, 15:53
inače, kaj... on nije profesionalac i ono što sam čuo mi je dobro. ima dobre tehničke pretpostavke za razviti se u kvalitetnog primaša. za razliku od nekih...


ma,sve to stoji,ali mu ne daje za pravo da sere!!!!!moze biti dobar primas i tamburas,ali mora jos svasta proci!!ide mi na zivce sto je prepotentan i sto pljuje po svemu,a to sto on odsvira je tup,trl,mrlj!!pa,ga nitko nije popljuv'o,a mogao je!!!:down: :down:

eXeR
31-01-2007, 16:02
ma,sve to stoji,ali mu ne daje za pravo da sere!!!!!moze biti dobar primas i tamburas,ali mora jos svasta proci!!ide mi na zivce sto je prepotentan i sto pljuje po svemu,a to sto on odsvira je tup,trl,mrlj!!pa,ga nitko nije popljuv'o,a mogao je!!!:down: :down:
ajd snimi ti nest s mikrofonom. pa ces cut da nema razlike. drugo je kad uzivo sviras, drugo je kad sviras s sastavom. sve je drukcije. nemoze se to uporedivat

sviraczs
31-01-2007, 16:19
ajd snimi ti nest s mikrofonom. pa ces cut da nema razlike. drugo je kad uzivo sviras, drugo je kad sviras s sastavom. sve je drukcije. nemoze se to uporedivat

pa snimio sam i posl'o sam na gmail,prije mjesec dana!!!!

eXeR
31-01-2007, 17:33
pa snimio sam i posl'o sam na gmail,prije mjesec dana!!!!

pa kako se zove, koji ti je nick tamo. reci

eXeR
31-01-2007, 17:39
cavle,mislim da se ta "pjesma"ni ne pjeva!!To je instrumentala,a zove se Panonska Rapsodija!!!onda je bolje navezbaj,pa snimaj!!!

i ne nezove se tako. mozda je ex panonija tako nazvala jer je splet, tj nije samo taj instr. neznam kako se zove to al nije pan,rapsodija. ajd daj reci koji je tvoj snimak da ga cujem

eXeR
31-01-2007, 17:41
evo uploado sam jedan stariji snimak prije 2,god on naseg benda. dosta je lose al vecina vise nesvira s nama, tj bas, bracevi drugi su sad, bolji.

sviraczs
31-01-2007, 17:44
poslo sam ti na PM!

eXeR
31-01-2007, 17:50
poslo sam ti na PM!

na pic... mater...?

longee
31-01-2007, 18:36
i ne nezove se tako. mozda je ex panonija tako nazvala jer je splet, tj nije samo taj instr. neznam kako se zove to al nije pan,rapsodija. ajd daj reci koji je tvoj snimak da ga cujem

Sirba de Concert? :krez:

sviraczs
31-01-2007, 20:12
Sirba de Concert? :krez:

ta tako se zove ta "pjesma"!!Morao bi traziti tekst od exerčića!!

eXeR
31-01-2007, 21:26
onda, jel si skinio janiku i isjecko?

Evil Dick
31-01-2007, 22:06
onda, jel si skinio janiku i isjecko?

Jesam, sad sredjujem komp, kad zavrsim stavit cu ti...

Hrvoje
31-01-2007, 22:09
Jesam, sad sredjujem komp, kad zavrsim stavit cu ti...

Sredi ga, lave! Pokaži mu 'ko je gazda! :krez: :bonk:

Željno iščekujem Janija... :ples: :top:

eXeR
31-01-2007, 22:09
Jesam, sad sredjujem komp, kad zavrsim stavit cu ti...

joj,oce bit danas? tj moze i sutra al za par sati sutra. --

longee
31-01-2007, 22:20
Jesam, sad sredjujem komp, kad zavrsim stavit cu ti...

Pazi, dobro podmaži, da nam Čavela ne boli :krez:

eXeR
31-01-2007, 22:21
Pazi, dobro podmaži, da nam Čavela ne boli :krez:

hehehe. hehehe. podmazi ga, u pravu je. mene zna jako boliti :DDD

eXeR
01-02-2007, 11:43
janika di si
?

sviraczs
01-02-2007, 12:22
na tamburasi na youtube!