PDA

View Full Version : Prodajem kontru


butkovic
05-02-2011, 21:14
Tamburu je pravio majstor iz Cantavira (selo u Vojvodini) a popravljao Kudlik. Od cistog je drveta. Cena je 450 eura telefon +381637209535.

Fico2107
06-02-2011, 08:24
Slobodno može i veća slika,ne se bojati :D

producer91
07-02-2011, 03:57
:top: Dobro zboriš za slike..hehe... :ples: :ples:

Icp
07-02-2011, 06:04
Stavi par slika malo većih .

ivan_dubrava
23-02-2011, 18:24
Tamburu je pravio majstor iz Cantavira (selo u Vojvodini) a popravljao Kudlik. Od cistog je drveta. Cena je 450 eura telefon +381637209535.

Može par većih slika i kakav klip da se čuje kako kontra zvuči i da li je to E štim?

Fico2107
23-02-2011, 19:36
Može par većih slika i kakav klip da se čuje kako kontra zvuči i da li je to E štim?

Ajde oke da čovjek stavi slike,al za zvuk i tvoj osobni doživljaj tambure,mislim da je oke da ako te zanima,odeš do čovjeka i probaš tamburu :top:

ivan_dubrava
28-02-2011, 14:31
Pa dobro istina, al baš mi se i ne da do vojvodine vidjet dal je kontra dobra ili ne valja...:-)

Fico2107
28-02-2011, 15:28
Dobro,gle,sve ja to razumijem..A opet,siguran sam da nebi daleko išao zbog JEDNOG instrumenta. Dakle,ak si ti ozbiljan kupac za kontru,odabereš 4-5 kontri koje nađeš na oglasima tj. koje ti se čine zanimljive,skupiš lovu,odeš vidiš i ak nađeš što tražiš kupiš i stvar rešena ;)

Fico2107
28-02-2011, 15:32
Još nešto ivan_dubrava. Vidim da si novi član,imaš 3 posta,pa bi bio red da se prestaviš ostalim forumašima,a naravno postoji i tema otvorena za to. Pa da opet nebi bilo da novaci dođu na forum,ne snalaze se i onda drugi forumaši nisu spremni pomoć,jelte ( :krez: ),evo ti link na tu temu,pa izvoli,raspiši se! :D
http://www.forum.tambura.com.hr/showthread.php?t=2141&highlight=predstavite+se

ivan_dubrava
03-03-2011, 21:13
Dobro,gle,sve ja to razumijem..A opet,siguran sam da nebi daleko išao zbog JEDNOG instrumenta. Dakle,ak si ti ozbiljan kupac za kontru,odabereš 4-5 kontri koje nađeš na oglasima tj. koje ti se čine zanimljive,skupiš lovu,odeš vidiš i ak nađeš što tražiš kupiš i stvar rešena ;)

Pa dobro ako je instrument stvarno poseban, možda i bi zašto ne. Pa ozbiljan sam kupac ali više manje je sve kemijano,krpano, preslagivano to čak i laik vidi koliko ja vidim ove kontre u oglasu su takve ono šta valja se brzo proda al dobro nać će se neka valjda i za mene ;-)....

rossi
04-03-2011, 12:48
Pa dobro ako je instrument stvarno poseban, možda i bi zašto ne. Pa ozbiljan sam kupac ali više manje je sve kemijano,krpano, preslagivano to čak i laik vidi koliko ja vidim ove kontre u oglasu su takve ono šta valja se brzo proda al dobro nać će se neka valjda i za mene ;-)....

Mislim da griješiš što se tiče kontri iz oglasa,a samim time pljuješ i po mojem instrumentu :mad: i po ostalima a nemaš pojma dok nisi ni probao.Komentare zadrži za sebe i pusti nas da prodajemo instrumente.Ako te zanima kakav je instrument dođi pa probaj i onda tek nešto reci kad budeš SIGURAN u kvalitetu određenih instrumenata.Ima svega po oglasima ali nisu sve tarabe i krpane i kako ih ti već zoveš :angry:

ivan_dubrava
04-03-2011, 13:02
Mislim da griješiš što se tiče kontri iz oglasa,a samim time pljuješ i po mojem instrumentu :mad: i po ostalima a nemaš pojma dok nisi ni probao.Komentare zadrži za sebe i pusti nas da prodajemo instrumente.Ako te zanima kakav je instrument dođi pa probaj i onda tek nešto reci kad budeš SIGURAN u kvalitetu određenih instrumenata.Ima svega po oglasima ali nisu sve tarabe i krpane i kako ih ti već zoveš :angry:

Pa zašto onda prodaješ ako je tako super pitam se? :-)

rossi
04-03-2011, 13:30
Pa zašto onda prodaješ ako je tako super pitam se? :-)

Ja sam naveo razlog prodaje i stojim iza toga.Našao sam si nešto bolje,a pošto nisam financijski dobro potkovan,nažalost moram ju prodat da bi skupio određenu sumu novca za taj drugi instrument.I kao što sam rekao ne pljuj po nečijoj tamburi dok nisi došao i probao.Da mi se ne žuri i da sam bio pohlepan mogao sam stavit cijenu od 1400 eura jer i te pare sigurno vrijedi.

Fico2107
04-03-2011, 18:21
Što se tiće Rossijeve kontre,kontra je odlicna,al svi znamo za ono - uvjek nađeš nešto bolje. Ja recimo imam kontru koja je za mene najbolja na svijetu i dao bi ruku u vatru prije nego bi ju prodo. :D Al to sam rekao i za prošli instrument pa sam našao bolje. You can always find better. :D

bando
04-03-2011, 18:42
Pa ozbiljan sam kupac ali više manje je sve kemijano,krpano, preslagivano to čak i laik vidi koliko ja vidim ove kontre u oglasu su takve...

Zašto je to nužno loše? Jedino te razumijem ako si kolekcionar.

PEJIN
04-03-2011, 23:16
Ja sam naveo razlog prodaje i stojim iza toga.Našao sam si nešto bolje,a pošto nisam financijski dobro potkovan,nažalost moram ju prodat da bi skupio određenu sumu novca za taj drugi instrument.I kao što sam rekao ne pljuj po nečijoj tamburi dok nisi došao i probao.Da mi se ne žuri i da sam bio pohlepan mogao sam stavit cijenu od 1400 eura jer i te pare sigurno vrijedi.

rossi ima kod nekog člana na forumu potpis "ne prepiri se sa..." tako da ti nije potrebno trositi vreme na ovakve postove i clanove.:top:

rossi
04-03-2011, 23:31
rossi ima kod nekog člana na forumu potpis "ne prepiri se sa..." tako da ti nije potrebno trositi vreme na ovakve postove i clanove.:top:

:top: Ma i to što kažeš.Možda neću uočiti razliku :krez:

KDL
05-03-2011, 03:17
:top: Ma i to što kažeš.Možda neću uočiti razliku :krez:
rossi, nemoj zajebavati..., stvarno si pretjerao s tom cijenom, a lijepo ti je čovjek (ivan_dubrava) rekao da je kontra kanta - i to sve jednim pogledom na sliku! E, da: i preslagivana pa imam prijedlog da u oglas staviš kako prodaješ "lego kontricu"!!!:bonk::ples::D:top:

rossi
05-03-2011, 12:51
rossi, nemoj zajebavati..., stvarno si pretjerao s tom cijenom, a lijepo ti je čovjek (ivan_dubrava) rekao da je kontra kanta - i to sve jednim pogledom na sliku! E, da: i preslagivana pa imam prijedlog da u oglas staviš kako prodaješ "lego kontricu"!!!:bonk::ples::D:top:

Hehe,valja :top:

ivan_dubrava
16-03-2011, 23:25
Hehe,valja :top:

Eto sve smo se dogovorili...:-) sretno s prodajom