Forums

Forums (http://forum.tambura.com.hr/index.php)
-   Obavijesti (http://forum.tambura.com.hr/forumdisplay.php?f=2)
-   -   fajront...što se mene tiče (http://forum.tambura.com.hr/showthread.php?t=2693)

dkranjce 30-09-2009 16:06

fajront...što se mene tiče
 
Ovaj forum ima oblik takav kakav ima, ništa posebno...
U ovih nekoliko godina profilirao se na jedan zavidan nivo; ono što je trebalo otpasti i otpalo je...svi mi doprinijeli smo tome da se ovo ne pretvori ni u kakvo mjesto gdje bismo se razračunavali po bilo kakvom pitanju a sa lošim namjerama...
U protekllom vremenu (s pravom????) želim si utvarati da su se povezali i upoznali neki ljudi koji imaju što dati i pokazati populaciji kojoj i sami pripadamo...

Da ne bih sad palamudio o stvarima koje su nam (uglavnom) jasne, želim vam svima objaviti da se sklanjam na svaki način od bilo kakvog uređivanja i vođenja ove stranice i foruma.
Pred zakonom je ova domena još uvijek u mome vlasništvu i želio bih je ustupiti osobi ili instituciji (društvu, udruzi...) koji su spremni održavati je i koji imaju volje, snage, sredstava...to i odraditi.

Ako netko ima ideju kako i na koji način ovo realizirati molim na privat; bit ću aktivan u narednih 10-ak dana...

p.s. hvala vam svima koji ste svojim sudjelovanjem (aktivnim i pasivnim) doprinijeli tome da se naš glas čuje...
Hvala i mojim dragim suradnicima koji su se za velike novce:krez: ufatili toga da ovaj forum (i stranica) dobije ovakav, po mom sudu jaaako dobar i oblik i formu...
Nekim ljudima dugujem ispriku...veliku...i ovo što pišem bolno je i ovo je jedno treća varijanta:krez:, ali onaj tko razumije - shvatit će...

Ostajte mi zdravi, veseli, rumeni i debeli...

vaš dkranjce:krez:

p.p.s. ovo je moj zadnji post

dado 30-09-2009 16:12

Pozdrav, živio druže!

jaran91 30-09-2009 16:12

maestro, maestro za vođu. :):ples:

vjekolas 30-09-2009 16:20

Osobno smatram da ti ovo nije trebalo...,i da nećeš moći bez nas..,ali vjerujem da imaš čvrst razlog zašto daješ ostavku....

Budi pozdravljen.....
živio :hik:

lički drvosječa 30-09-2009 16:34

Ne mogu reći da me ne pogađa tvoja odluka ali razumijem razloge i znam da si potrošio enormnu količinu energije ponekad ni ne znajući zbog čega i za koga!
Uvjeravam te zemljačino da sve skupa nije uzalud i da se po mom mišljenju uvelike isplatilo!Ovaj forum čitaju svi;ponavljam"svi" i tamburaši i netamburaši te je postao referenca i naš tamburaški glas u javnosti koja nam počesto i nije baš naklonjena.
Siguran sam da je jutro pametnije od večeri i da će se naći način da ti se olakša cijela situacija oko foruma te da ćeš u svakom slučaju nastaviti sudjelovanje na njemu jer bez tebe to neće biti isto!
Tvoj lički...

_maestro_ 30-09-2009 18:54

iz nekih komentara gore vidim da neki možda i ne kontaju da je dkranjce čovjek koji je izmislio ovaj forum, postavio ga na noge, pokrenuo i iz svog džepa plaćao njegovo održavanje na webu tokom ove 4 godine koliko forum postoji.

molio bih one koji komentiraju da imaju to u vidu.

vjerujem da su se razlozi zbog kojih je dkranjce pokrenuo forum u potpunosti ispunili i da je time uspješno ispunjen najvažniji razlog njegovog postojanja.

tokom godina forum se razvijao, rastao, nastajale su nove okolnosti, nastajali su novi razlozi, stari razlozi su nestajali.

kako god bilo, i svi mi ostali imamo ili smo imali nekakve svoje osobne razloge za prisutnost i aktivnost ovdje.
u svoje ime mogu reći da je ovaj forum, sada kad se osvrnem unatrag, meni bio jako važan i drag. ne samo zbog ugodnih trenutaka (sati, dana, šta trenutaka... :krez: ) provedenih online, nego zbog činjenice da sam saznao, a kasnije i upoznao ljude kojima je isto kao i meni tambura jedan jako velik i važan dio života.
a ti ljudi ne žive u zagrebu i da nije foruma, ne bih ni dan danas znao za njih.

nastala su i neka nova prijateljstva i to je najveća vrijednost ovog foruma i iskreno i jako sam baš darku (dkranjceu) zahvalan na tome.

tamish 30-09-2009 19:15

fajronat???
 
Maestro, lepo rečeno...
Malo sam zatečen, pa ne ide baš neko suvislo pisanije, al to je to - što si i napiso....izmislio čovek lepo forum "kano Tesla struju!:krez:" (...šta ima u toj Lici???) "umrežio" nas sa raznih strana, i to sad naraslo pa se vaalja...

Hvala dkranjcetu na svemu, ja nešto siguran da će se posle fajronta osvanuti u nekom drugom "bircuzu" na ovaj ili onaj način...sad kad smo u "mreži"...;)

rodjo 30-09-2009 20:04

dkranjce,zemljače,veliko ti HVALA na umrežavanju s divnim ljudima,vrijeme će tek pokazati koliko si ustvari napravio dobra (ovim forumom) za sve tamburaše. Možda nećeš pisati,ali znamo da ćeš koji put zaviriti pod nickom "guest" i biti među nama. Čujemo se nekim dugim kanalima. Živio!

prostrum 30-09-2009 20:46

stvarno dkranjce, hvala na svemu! nama, pripadnicima neke manjine u drugim zemljama puno znače takve veze sa pradomovinom, kao što je ovaj forum.
odlična ideja, odlično obavljen posao!
ali kuda ide sad brod dalje? tko će odrediti novi pravac?

Blank... 30-09-2009 21:24

Sve najbolje dkranjece, i valjda se vidimo ponovno nekom zgodnom zgodom!

Miha 30-09-2009 23:56

Šefe, pročitao sam tvoj post nekoliko puta i jednostavno ne mogu shvatiti o čemu se radi. Ovo me podsjetilo na odlazak drIve, samo što mi je onda bilo drago, a sad baš i nije.
Žao mi je što odlaziš. Iako sam siguran da si ovo dobro promislio, nadam se da ćeš se predomisliti.
Uglavnom, hvala ti na svemu. :top:

basdžija 01-10-2009 08:59

druže , hvala i sretno !

Zlajo 01-10-2009 09:45

To je fakat moment kada nisi na čisto što natipkati...
Nadovezao bih se na postove ličkog drvosječe, tamisha i mihe...
Svi ovdje možemo i moramo biti duboko zahvalni za ovaj virtualni tamburaški kutak... Kako kažu: panta rei, samo mi se voda čini nešto mutnijom...
Zaviri ponekad... Pozdrav i sretno od Yure

garavi gez 01-10-2009 10:11

Jbg
 
Šteta je što odlaziš.Valjda tak mora biti.:sad:

Hrvoje 01-10-2009 10:13

Ja sam kao i mnogi drugi malo zbunjen i iznenađen ovom odlukom i nemam ništa pametno za napisati osim što ti želim zahvaliti za sve što si napravio i ostvario jedan moj san (koji sam "sanjao" kad sam još bio puno aktivniji na Tamburalandu) - a to je da se stvori jedan tamburaški forum i za tamburaše s ovih naših prostora. Evo ovaj forum je sada najveći i najaktivniji tamburaški forum na svijetu i svom nasljedniku prepuštaš forum i stranicu u punoj snazi te se nadam da će se i dalje nastaviti tim putem ("dkranjce, mi ti se kunemo, da s tvog puta ne skrenemo..." :krez: ).

Valjda ćeš doć i na forumaška druženja i fešte... Ha? :mesic:

VeljoSB 01-10-2009 12:02

Quote:

Originally Posted by Hrvoje (Post 74482)
"dkranjce, mi ti se kunemo, da s tvog puta ne skrenemo..."

"Računajte na nas - tamburaška omladina" :krez:

Lijep pozdrav i do viđenja!

Zile 01-10-2009 12:40

Ne znamo se, no meni je forum dosta "poslužio" i stoga HVALA!

Vedran 01-10-2009 13:02

Ma, ne ide nitko nigdje! Svi se mi vraćamo forumu, samo odmorniji i pametniji. Plime i oseke... Tako je valjda sa svime, pa i s administriranjem ovog foruma. ;)

d.zlatarek 01-10-2009 15:35

Darko, ma sve je u redu i razumljivo, do zadnjeg retka - ali zašto bi to bio zadnji post?! Tvoji su zadnji postovi doduše odavali zamor, razočaranje. Možda ti samo treba odmak, vrijeme, odmor... A za sve promicatelje tamburaškog pokreta, među kojima si opravdano zauzeo istaknuto mjesto, razočaranja uvijek ima i biti će ih i dalje u društvu u kakvom danas živimo. Tješi me da čovjek kao ti, do te mjere ogrezao u ovome, jednostavno neće moći bez toga, gurnut će te taj poriv natrag, kad-tad :ples: A dotada, hvala ti na velikoj stvari, svako dobro dalje! :top:

hrvoje111 01-10-2009 16:10

odlazak
 
Čitam ove gore postove i čudim se njihovu sadržaju!
Sada svi ronite "krokodilske suze"a ntko se nije zapitao da li je on svojim ponašanjem doprinio da čovjek odstupi.Pa gospodo umiljatih riječi zapitajte se!?


Vremenska Zona je GMT +1. Trenutno je 05:55 sati.

Powered by vBulletin Version 3.8.1 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.