Forums

Forums (http://forum.tambura.com.hr/index.php)
-   Ostalo (http://forum.tambura.com.hr/forumdisplay.php?f=8)
-   -   slanje tambure unutar granica RH (http://forum.tambura.com.hr/showthread.php?t=3764)

marijo-vk 15-01-2011 09:55

slanje tambure unutar granica RH
 
Evo vako... zanima me kakva iskustva imate sa slanjem tambura po Hrvatskoj preko onih dostavljača il kako se već zovu ( City ex, Overseas Express itd...). Mislim što se tiće sigurnosti (da ne bi tambura poslije transporta bila u više komada) :cool:

marijo-vk 15-01-2011 18:10

a i to je problem ... opet ne znam jel sigurno za tamburu :bonk:

Mario.zg 15-01-2011 19:40

Bilo bi dobro da tambura ima kofer, a njima se može naglasiti za pažljivo rukovanje, lomljivo i to.
Naravno to dodatno plaćaš

ivan-Vu 15-01-2011 20:20

ja sam slao dosta tambura sa hp expresom i nema problema oko dostave i sigurnosti tambure,bitno je da tambura ima svoj kofer i da se prilikom slanja naglasi da je lomljivo

marijo-vk 15-01-2011 21:22

eh hvala...to sam htio čut :top:

Becar 15-01-2011 23:21

Quote:

Originally Posted by ivan-Vu (Post 93302)
ja sam slao dosta tambura sa hp expresom i nema problema oko dostave i sigurnosti tambure,bitno je da tambura ima svoj kofer i da se prilikom slanja naglasi da je lomljivo

relacija Vukovar - Sveta Nedelja (Zagreb), tambura bila u koferu, kofer omotan, i kofer i tambura su dosli u savrsenom stanju :top:

marijo-vk 16-01-2011 09:15

Quote:

Originally Posted by Becar (Post 93308)
relacija Vukovar - Sveta Nedelja (Zagreb), tambura bila u koferu, kofer omotan, i kofer i tambura su dosli u savrsenom stanju :top:

omotan u...?

Becar 16-01-2011 10:22

iskreno ne sjecam se vise, ali bio je nekakav najlon :top:

marijo-vk 16-01-2011 11:49

aha aha... hvala na info ;) još samo treba kupit tamburu i leti meni za Rijeku!!! :ples:

tamburaš 18-01-2011 15:18

kolega.. najbolje da dok nadjes tamburu, odvoji jedan dan da nju odes pogledati i ako ti se sviđa i dobro radi, kupiš i nosiš je sa sobom kući ;)

marijo-vk 18-01-2011 15:45

tambura je probana, opipana, sve na mjestu... samo sam bio prisiljen otić na faks prije nego što sam dobio novce da kupi.... i sad je situacija takva kakva je ... nenormalna :bonk:

tamburaš 18-01-2011 16:14

ahaa.. a dobro.. to je onda oke.. reci da stave tamburu u kofer i nek leti :P

marijo-vk 18-01-2011 16:19

:ples:

eXeR 23-12-2014 11:00

E ovo i mene zanima, ne bi bio problem da tambura ima kofer, ali saljem je golu, bez icega, pa me zanima kako je najbolje zastititi?

aleks202 25-12-2014 13:03

tambura slanje postom
 
Quote:

Originally Posted by eXeR (Post 113307)
E ovo i mene zanima, ne bi bio problem da tambura ima kofer, ali saljem je golu, bez icega, pa me zanima kako je najbolje zastititi?

Sretan Bozic exer!
Slao sam vise instrumenata postom, a I meni su slali basprim postom, tako da imam kakva takva iskustva!
Ako si ikad gledao Western, kaubojski film, kada onaj pop otvara bibliju a u bibliji pistolj.
Isti slucaj sa basprimom. Kupis 5 cm debljine stirophor. Trebaju ti cetiri ploce. Donju I gornju plocu -dakle poklopoc I dno ostavljas cijele, srednje dvije ploce izrezujes za oblik basprima(ono izrezana biblija) I ajmo. Prvo ploca cijela, na nju dvijie izrezane ploce, umjestis basprim, poklapas sa cetvrtom cijelom plocom, sve to stavljas u kartonsku kutiju koju sam napravis. Sretno I tebi I onome k'o je kupio!

basadzija 25-12-2014 13:11

Quote:

Originally Posted by aleks202 (Post 113315)
Sretan Bozic exer!
Slao sam vise instrumenata postom, a I meni su slali basprim postom, tako da imam kakva takva iskustva!
Ako si ikad gledao Western, kaubojski film, kada onaj pop otvara bibliju a u bibliji pistolj.
Isti slucaj sa basprimom. Kupis 5 cm debljine stirophor. Trebaju ti cetiri ploce. Donju I gornju plocu -dakle poklopoc I dno ostavljas cijele, srednje dvije ploce izrezujes za oblik basprima(ono izrezana biblija) I ajmo. Prvo ploca cijela, na nju dvijie izrezane ploce, umjestis basprim, poklapas sa cetvrtom cijelom plocom, sve to stavljas u kartonsku kutiju koju sam napravis. Sretno I tebi I onome k'o je kupio!

Super ideja! :top:

Anita-5 02-01-2015 15:04

Dobro je znati da tambura preživi slanje paketom...jednom mi je trebalo pa sam ipak čekala i poslala da ide autom kad je bila prilika.


Vremenska Zona je GMT +1. Trenutno je 14:06 sati.

Powered by vBulletin Version 3.8.1 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.