Forums

Forums (http://forum.tambura.com.hr/index.php)
-   Note, Tekstovi, MP3... (http://forum.tambura.com.hr/forumdisplay.php?f=4)
-   -   gmail uploadovi (http://forum.tambura.com.hr/showthread.php?t=81)

marek 30-09-2006 11:09

gmail uploadovi
 
predlažem da se na ovome postu stavljaju obavijesti o novim stvarima koje su uplodane na gmail. također može biti sticky ako se darko il danica slože.

i molimo za nove smajliće. :D

edit: informacija za sve koji hoće skidati pjesme s gmaila!
treba vam uname i lozinka, a za to se javite meni na pvt!

danicam 30-09-2006 14:53

1.upload
 
Ej,
samo sam htjela javiti, da sam već probala da li ta ideja s gmailom hoće raditi, i jeste, RADI :)
Zainteresirani tako mogu doći do prvih dviju pjesama, koje sam uploadala:

Krunoslav Golubičić - Lenka (prekrasna pjesma, koju je Kruno izveo na Festivalu šokačke pisme u Županji prije pola godine)
Tamburaši za dušu - Moja se duša zaplela (što da kažem, TZD :cool:)

marek 30-09-2006 16:06

Quote:

Originally Posted by danicam
Ej,
samo sam htjela javiti, da sam već probala da li ta ideja s gmailom hoće raditi, i jeste, RADI :)


naravno da radi. funkcinira kao i običan e-mail.
dake kad hoćete nešto uplodati samo pošaljete e-mail s pjesmama na "tambura.com.hr@gmail.com".


evo i mojih stvari:

solo tambura-v.bebelkov
sarajevski splet-KUD graničari
TS Zvona-kolko kukunješce
mladi šokci-plesovi iz baranje


upozorenje: kao što svi mogu stavljati što hoće tako i svi mogu obrisati što je gore. Molim sve članove da to ne čine!!! :)

Unaprijed hvala svima koji pridonesu razmijeni mp3-a.

danicam 30-09-2006 21:46

Quote:

Originally Posted by marek
naravno da radi. funkcinira kao i običan e-mail.
dake kad hoćete nešto uplodati samo pošaljete e-mail s pjesmama na "tambura.com.hr@gmail.com".

hvala, nisam točno znala kako da to uploadam :p

Ivso 01-10-2006 02:15

A kako se skida preko tog gmaila?

saky 01-10-2006 10:22

Uploadano : Prigorski decki
Pozdrav!

marek 01-10-2006 12:36

Quote:

Originally Posted by Ivso
A kako se skida preko tog gmaila?


isto kao i običnom poštom....

odeš na link: "gmail.google.com" i otvoriš poštu.
kad ju otvoriš vidiš pjesme u tom mailu i skineš (desnim klikom pa save target as)

hedonist 01-10-2006 12:51

Lijep pozdrav dragom društvu...ne mogu prešutiti,ali pjesma "Kako si mi sada Šokadijo moja"...fenomenalna pjesma kako si i sama rekla Danice...nema veze sa Šarmerima.Riječ je o Trenk-u...i o njihovoj autorskoj pjesmi s jedne od Požega,možda je čak i 1995-a u igri...

saky 01-10-2006 14:11

krivo prijatelju..pjesmu je napisao M. Subotic, clan Sarmera (neznam da li jos uvijek?!?), a za Trenk je Stanko Saric malo "prepravio" tekst i onda su je oni snimili..eto toliko..pozdrav!

hedonist 01-10-2006 15:23

Saky...nisam znao.Kad smo kod Subotica on je jos uvijek clan Sarmera,mozda i najsvjetliji dio te njihove price.Sad jedino ne kuzim..pjesmu su snimili i Sarmeri,ili...?Mislim kad sam rekao da je to od Trenk-a autorska pjesma samo sam htio naglasiti da su je oni snimili i "mozda" premijerno izveli ili se varam,ha...?

marek 01-10-2006 16:55

Quote:

Originally Posted by danicam
Stavila sam nove pjesme:

Šarmeri - Kako si mi sada Šokadijo moja (pjesma je jako poznata, ali malo ljudi zna, da je to rad Šarmera! - fenomenalna stvar inače!)


...poslušah ovu pjesmu. Do sad ju nisam čuo. Sviđa mi se njihov pjevač; ima ono nešto. Simpatičan je jer ga muči izgovor jednog glasa, zar ne? :)

uglavnom pjesma je osjećajna.
p.s. Danice pa ti voliš sve muške pjesme. :D :D

grasak 01-10-2006 19:23

Dali mi netko može pomoći i objasniti korak po korak kako se registrirati na gmail.gooogle.com ja sam sve isprobavao i nemogu se registrirati, jednostavno ne mogu naći link gdje piše REGISTRIRAJ SE!

Evil Dick 01-10-2006 20:51

I ja sam se htio registrirat ali nisam nasao nigdje kako, heh, bas cudno.. a sto se tice mp3ca za njih se i nemoras registrirati samo se spojis na tambura.com.hr account

marek 01-10-2006 21:20

Quote:

Originally Posted by grasak
Dali mi netko može pomoći i objasniti korak po korak kako se registrirati na gmail.gooogle.com ja sam sve isprobavao i nemogu se registrirati, jednostavno ne mogu naći link gdje piše REGISTRIRAJ SE!


zašto bi se registrirao?
za upload pjesma samo šalješ mail na onu adresu.

a ako si hočeš otvoriti e-mail na google-u onda ti netko mora posalti pozivnicu. samo preko pozivnice se možeš registrirati!
ako trebaš ja ih još imam pa mi napiši pvt na koji mail da pošaljem.

Evil Dick 01-10-2006 23:51

Kad smo vec kod toga meni je najbolja verzija ona od tamburasa za dusu ;) a i nesvidja mi se ova od sarmera samo zbog vokala, nevolim kad neko pjeva ko da ce se usrat svaki cas :D

idem i ja malo prosvrljat po svojoj kolekciji pa cu poslat nesto..

Hrvoje 02-10-2006 00:20

Quote:

Evil Dick je napisao:

nevolim kad neko pjeva ko da ce se usrat svaki cas
Jel to znači da ne voliš Thompsona? :D

Evil Dick 02-10-2006 00:36

Quote:

Originally Posted by Hrvoje
Jel to znači da ne voliš Thompsona? :D

:D :D
mislim stvar je super snimljena, ali mi je svejedno taj vokal nekak cudan, ne lezi mi bas...

Evo upravo se salje par stvari:

1. Peter Kosovec - Hora bukurest i Cardas

2. Tamburaski orkestar Mileta Nikolica - Harem

3. TRroma - Coparopa

svo troje su instrumentali...

saky 02-10-2006 02:04

odgovor Hedonistu : kao sto mozes i zakljuciti na temelju ovih postova Sarmeri i jesu snimili tu pjesmu ;) meni se isto osobno puno vise svidja kako to Drago pjeva, ali mi je tekst (iako neznatno promijenjen) vise svidja u "origigi" verziji..pozdrav! :)

saky 02-10-2006 02:24

Uploadano : Peter jede basprim (video clip - real media)

danicam 02-10-2006 10:57

muške pjesme
 
Quote:

Originally Posted by marek
p.s. Danice pa ti voliš sve muške pjesme.

Sada neznam da li je to trebala biti uvrijeda ili kompliment :D Pa čuj, ja tu neću nešt pričati, u pravu si!! Meni je jednostavno prirodnije (mada sam dosta emancipirana i u nekim smjerovima se borim čak i borim za prava žena ;) ) kada se tamburaška svirka, pa tako i pjevanje ostavlja bećarima :) Meni dosta umjetno zvuči kada neke ženske (nemogu poslušat, ma bilo kako dobra pjesma bila, npr. Martu Nikolin, Đenku i ostale, neznam kako da objasnim ali i kada probam slušati, jako sam nemirna a radije pustim neke dobre Tamburaše za dušu :p) pjevaju komponirane tamburaške pjesme. Ženske su mi ok jedino u folkloru!!

P.S. Nemojte nešto loše o meni mislite (poslije ove moje izjave - smajlić, onaj koji se smije -)


Vremenska Zona je GMT +1. Trenutno je 17:34 sati.

Powered by vBulletin Version 3.8.1 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.