Forums

Forums (http://forum.tambura.com.hr/index.php)
-   Obavijesti (http://forum.tambura.com.hr/forumdisplay.php?f=39)
-   -   tambura-zone.com (http://forum.tambura.com.hr/showthread.php?t=4003)

HrvojeSB 07-06-2011 16:10

tambura-zone.com
 
Cast mi je i zadovoljstvo predstaviti novi portal u tamburaškim krugovima.

http://www.tambura-zone.com/images/h...ader_logo2.png


www.tambura-zone.com

Tambura-Zone.com je novi portal u svijetu tamburaških krugova. Sadržaj stranice obuhvača sve što se veže uz pojam tambure. Na portalu možete pronaći novosti vezane uz tamburaški svijet kao i informacije o tamburaškim sastavima, kudovima, ansamblima, majstorima graditeljima itd...

Portal sam iskljucivo sam radio, bio bi gotov i prije, ali je jednostavno previse posla na njemu za jednu osobu uz druge obaveze. Portal ce u nekoj jako bliskoj buducnosti imati veliki sadržaj svega poput razno raznih korisnik aplikacija itd...

Htio bih istaknuti tamburaški oglasnik na kojem nije potrebna registracija nego jednostavno samo popunite podatke i oglas je na internetu + što je oglasnik vezan samo za pojam tambura i tamburaške opreme - razglasa, trzalica, kofera...

Trenutno radim na popunjavanju sadržaja i ujedino molim sve:

- bendove
- predstavnike kudova
- soliste
- majstore graditelje
- predstavnike festivala

koji imaju svoje biografije, slike i kontakt podatke da pošalju to sve na mail:

info@tambura-zone.com

radi objavljivanja na stranicama. (naravno Vaša je volja)

Što se tice foruma... nema smisla pokretati jos jedan ovakav forum u HR jer je ovaj forum daleko najbolji i najjaci. Portal cu pridružiti forumu, tako da svi linkovi vode na njega sa portala. Također ce biti 10 zadnjih forum tema postanih objavljeno na stranici.

Imam jos posla i nekih greškica ali nista generalno, sve su sitnice i ocekujem ovih dana sve to rijesiti.

Pozdrav

Hrvoje

sbobo 07-06-2011 16:38

Quote:

Originally Posted by HrvojeSB (Post 97616)

:top::top::top::top:

Blank... 07-06-2011 16:59

Što je ovo, oglašavanje konkurencije?! Zatvorit temu pod hitno!
:D :krez:

HrvojeSB 07-06-2011 17:10

Quote:

Originally Posted by Blank... (Post 97619)
Što je ovo, oglašavanje konkurencije?! Zatvorit temu pod hitno!
:D :krez:

Kakva konkurencija o cemu ti???

VeljoSB 07-06-2011 17:16

Quote:

Originally Posted by Blank... (Post 97619)
Što je ovo, oglašavanje konkurencije?! Zatvorit temu pod hitno!
:D :krez:

svašta...ako ćemo tako onda je veća međusobna konkurencija bendova koji će biti predstavljeni na stranici :krez: :bonk:

Gilg 07-06-2011 17:29

Quote:

Originally Posted by HrvojeSB (Post 97616)
Cast mi je i zadovoljstvo predstaviti novi portal u tamburaškim krugovima.

www.tambura-zone.com


Jesenti....Sve pohvale :top:

primas 07-06-2011 17:33

kakva konkurencija???? očito da neki ne znaju značenje te riječi...

Tommy 07-06-2011 19:08

Nekad nije bitan tekst,nego ono što je "stavljeno" iza teksta,a to su bili u Blankovom postu :D :krez:! Čovjek sigurno nije imao zle namjere,nego se samo šalio,a primjetio sam da ljudi ignoriraju "smajliće" u postovima,chatovima itd.time dolazi do konflikta i ekipa se "pjeni" bez potrebe,cheers :top:

malena 07-06-2011 22:19

lajk! :top:

Blank... 08-06-2011 06:26

Quote:

Originally Posted by Tommy (Post 97632)
Nekad nije bitan tekst,nego ono što je "stavljeno" iza teksta,a to su bili u Blankovom postu :D :krez:! Čovjek sigurno nije imao zle namjere,nego se samo šalio,a primjetio sam da ljudi ignoriraju "smajliće" u postovima,chatovima itd.time dolazi do konflikta i ekipa se "pjeni" bez potrebe,cheers :top:

Sve rečeno.

krunopz 08-06-2011 15:35

Moram priznati da sam i sam imao ideju napraviti nesto slicno... Uz to sto bih ja jos dodao da se bandovi mogu predstaviti i glazbenim dijelom, ako nisam propustio taj dio, i dao mogucnost svim... ako je javna svirka javi, napisem, pa nek ljudi biraju gdje hoce... i samom mi se dogodi da bih otisao negdje poslusati nekoga kad ne sviramo, i onda ne mozes naci osim stalnih lokacija, uglavnom sa istim bandom... ovako izbacis si šabahalter na ekran i via čmrljevci... I da BIG LIKE

HrvojeSB 08-06-2011 15:46

Quote:

Originally Posted by krunopz (Post 97656)
Moram priznati da sam i sam imao ideju napraviti nesto slicno... Uz to sto bih ja jos dodao da se bandovi mogu predstaviti i glazbenim dijelom, ako nisam propustio taj dio, i dao mogucnost svim... ako je javna svirka javi, napisem, pa nek ljudi biraju gdje hoce... i samom mi se dogodi da bih otisao negdje poslusati nekoga kad ne sviramo, i onda ne mozes naci osim stalnih lokacija, uglavnom sa istim bandom... ovako izbacis si šabahalter na ekran i via čmrljevci... I da BIG LIKE

Na portalu ima puno sadržaja jedna od njih je i ta.
Samo nisam jos pustio u pogon, moram malo dotjerat sve to skupa.

Otvorio sam majstore graditelje danas, jer prije nisam imao sta staviti također i za festivale

basadzija 08-06-2011 21:34

Legendo!

Jako lijepo, imaš pivo (svakako) :D

jaran91 08-06-2011 22:14

stavi neki tamburaški radio na sajt...:):ples:

HrvojeSB 10-06-2011 08:36

Vedrane :top: za ukljucenje Java Script-a
Evo radi, ispisuje nove teme na forumu :bonk:

prostrum 10-06-2011 11:49

lijep design, dobra struktura. bravo!

tamish 10-06-2011 13:07

overio...
 
pa, nek je sa srećom!:top:

mislav.cro 30-06-2011 14:15

Stranica super izgleda. Kada otvoriš FB profil ili gurpu vezanu uz stranicu javi se pa pa ti ja mogu preporučiti profil ili grupu na dvije - tri tisuće profila ljudi koji uglavnom vole tamburicu.

HrvojeSB 30-06-2011 14:37

Quote:

Originally Posted by mislav.cro (Post 98100)
Stranica super izgleda. Kada otvoriš FB profil ili gurpu vezanu uz stranicu javi se pa pa ti ja mogu preporučiti profil ili grupu na dvije - tri tisuće profila ljudi koji uglavnom vole tamburicu.

Uskoro :D

HrvojeSB 06-07-2011 16:55

Evo jedan resresh samo da napomenem da mi šaljete svoje podatke o bendovima, kudovima, majstorima itd... kako bi popunio sadržaj.

info@tambura-zone.com

Hvala


Vremenska Zona je GMT +1. Trenutno je 09:10 sati.

Powered by vBulletin Version 3.8.1 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.