Forums

Forums (http://forum.tambura.com.hr/index.php)
-   Tamburaši i bandovi (http://forum.tambura.com.hr/forumdisplay.php?f=17)
-   -   Miro Navračić (http://forum.tambura.com.hr/showthread.php?t=541)

Gigi 16-04-2007 16:03

Miro Navračić
 
Evo da načmem i ovu temicu...

Kolko ga je ljudi slušalo ili čulo za njega? Kak vam se dopal?

Neki vele da je među najboljim harmonikašima balkana, dok drugi ne voliju njgovu svirku.

Čovek je puno delal s tamburašima (mikijem i ekipa) i ak, ste to čuli, kak vam se dopalo?

Mislav 16-04-2007 19:52

Miro
 
Mislim da je tip fenomenalan jer na toj harmonici nema vrste muzike ili smjera koji on nezna ili ne moze odsvirati, od Klasike, zabavnjaka, Tamburaskih pa do nazalost narodnjaka da ne nabrajam dalje.
Prije dosta godina se dogodila jedna festica kod Tamburasa u Trnavi, gdje se dosta popilo i onda su se Miro i Jerry stali malo nadmetati na svojim instrumenticima, stvarno neznam tko je veci vanzemaljac:top:

jaksa 16-04-2007 20:00

Ja ću bit kratak ko i uvijek:
Miro je legenda!

patos 16-04-2007 23:03

Miro je luđak... veliki muzičar...

_maestro_ 16-04-2007 23:14

Quote:

Originally Posted by patos (Post 13499)
Miro je luđak... veliki muzičar...

miro je veliki luđak... muzičar. :krez:

za njega se potpuno opravdano može upotrijebiti izraz "legenda".
on je bez ikakvog pretjerivanja ušao u legendu.

matija_vg 16-04-2007 23:21

Quote:

Originally Posted by _maestro_ (Post 13505)
miro je veliki luđak... muzičar. :krez:

za njega se potpuno opravdano može upotrijebiti izraz "legenda".
on je bez ikakvog pretjerivanja ušao u legendu.

kolko sam cuo svojevremeno je bio i prva harmonika jugoslavije tak da:hail:

_maestro_ 16-04-2007 23:30

Quote:

Originally Posted by matija_vg (Post 13512)
kolko sam cuo svojevremeno je bio i prva harmonika jugoslavije tak da:hail:

bio je on svašta. a šta je tek mogao biti... njegov potencijal je ogroman, ali on je odabrao takav način bavljenja glazbom kako se i bavi, to je njegov izbor i to poštujem.
vjerujem da je mogao biti zvijezda u vrhu produkcije hrvatske glazbe, ali valjda ga to nije zanimalo. ne znam...

on me podsjeća na nekog fenomenalnog nogometaša, boljeg od zidana i ronaldinja zajedno koji više voli haklati sa dečkima iz ulice nego pred 100000 gledalaca u finalu svjetskog prvenstva. takav je moj dojam o miri navračiću.

patos 16-04-2007 23:39

jednostavno rečeno, čovjek iz naroda, za ljude! jednostavan čovjek! ne pravi se da je zvijezda!

MIRO "VELIKI"

jaksa 16-04-2007 23:45

miro legenda
 
zato šta čovjek očito voli to da ga cijeni narod a ne široke mase, to mu je bitnije i to treba cijenit!!!

Gigi 17-04-2007 11:02

Čovek mi najbolje svira sevdahe. Jebate meni dojde da se plačem :sad:

Jednom na nekim krstitkama u rest u markuševcu kad su svirali, mi smo došli na pijaču i malo ih poslušati i zajeb... se. Onda su krstitke bile u banani pa su si malo odsvirali za dušu. Čovek je otpjeval "jutros mi je ruža procvjetala", je'ate, ja u životu tak nekaj nis čul. To treba znati napraviti da ti kroz cjelo tjelo prođeju trnci...

Onda je dado tustić (bajsista) zgural cjelu čašu za gemiš u zube i zeksal 2 deca :D , e to je tek bilo strašno.

Najbolja mirina je kad veli: "E sad kad dojdem doma, tak se bum posral..."

Gigi 17-04-2007 11:03

E da, neznam jel ima miki još na mobitelu njegov šou u vepru, kad si je skinul hlače i košulju i s pimpekom nateraval onu neku bolesnu babu po cjelom vepru da ju bu zmrdal :D

Mislav 17-04-2007 11:30

Quote:

Originally Posted by Gigi (Post 13539)
E da, neznam jel ima miki još na mobitelu njegov šou u vepru, kad si je skinul hlače i košulju i s pimpekom nateraval onu neku bolesnu babu po cjelom vepru da ju bu zmrdal :D

E to je bilo jako "lijepo" za gledati pogotovo ona opaska o jedenju crva, zeludac mi je bio vani ŽASU

riva 13-07-2007 11:08

Svaka cast kad nesto radi napravi kako treba,
to je Miro Navracic.

Pozdrav tebi i ekipi!
Miso Zedja - Hej da mi je

Ivek Sumporacha 17-07-2007 14:49

Miro
 
Apsolutan sluh, jebena tehnika, naslusan i nasviran svega zivog od-do,milsim da mi je rekao da su 8 godina svirali samo strani rock...jebeno..o svemu ostalom i da ne pricam.. , veliki muzicar, covjek i prijatelj...

DUGI 17-07-2007 23:22

Miro Navracic je veliki muzicar za sve stilove glazbe. (skidam kapu i klanjam se)

Miro je legenda!

Plahuter 20-07-2007 19:17

Ma Miro je fakat legenda... i ko ga nije čul uživo to bi svakak trebal čim prije... :)

bmaheci1 04-03-2008 14:39

Svirao sam proslavu rođendana kod prijatelja u Hrašću naravno tamo je bio i Navra !? Ha joj kad ga je primilo vinčeko ! Poslao je malog (sina) po harmoniku i onako si je svirucko s nama. Cepali su se atomi !!! Nisam znao dal da plačem il da se smijem ! Mrak !

bajaprim 04-03-2008 17:20

Quote:

Originally Posted by DUGI (Post 20152)
Miro Navracic je veliki muzicar za sve stilove glazbe. (skidam kapu i klanjam se)

Miro je legenda!


potpis na ovo

IMBRA 29-12-2008 22:12

Šta ti je mladost....
 
http://www.youtube.com/watch?v=N4f5o...eature=related

KDL 30-12-2008 12:24

NajMiro
 
Mislim da je svaki glazbenik koji prati scenu u našoj lijepoj nam državi, barem jednom negdje načuo ime Miro Navračić, a onaj tko ga je slušao kako svira, nikako nije mogao ostati ravnodušan!!! "Veliki" čovjek, i još veći glazbenik!!!


Vremenska Zona je GMT +1. Trenutno je 06:10 sati.

Powered by vBulletin Version 3.8.1 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.