Forums

Forums (http://forum.tambura.com.hr/index.php)
-   Nevezano za tamburanje (http://forum.tambura.com.hr/forumdisplay.php?f=10)
-   -   ''Global warming'' (http://forum.tambura.com.hr/showthread.php?t=700)

zaim 25-06-2007 13:07

''Global warming''
 
Pa ljudi kako vi podnosite ove tropske vrućine.Ja se ko miš uvuk'o u rupu i nader'o klimu,zamračio cijeli stan pa i ne znam kako je vani:D Samo povremeno pročitam aktuelne podatke sa HMZ-a!

bando 25-06-2007 13:16

Quote:

Originally Posted by zaim (Post 17968)
Pa ljudi kako vi podnosite ove tropske vrućine.Ja se ko miš uvuk'o u rupu i nader'o klimu,zamračio cijeli stan pa i ne znam kako je vani:D Samo povremeno pročitam aktuelne podatke sa HMZ-a!

ti imas srece s tom klimom... ja se nedavno (2-3 month ago) uselio u stan na cetvrtom katu... klima uređaj jos nije dosao na red (trebalo bi se i to kupiti ovih dana) a do tada PRŽIONAAAAAA...

najgore mi, navecer odem spavat otvorim prozor sirom a ujutro me probudi SPAIRNA jer mi je prozor sobe taman okrenut na istok... :sad: :sad: :sad:

i jos kupio koznu stolicu, a cijeli dan sam na forumu i sjedim u njoj pa se sav uljepim...grozno...onda stavljam neke rucnike pa se petljam... i tak :sad:

zaim 25-06-2007 13:27

Ma i ja sam ti na zadnjem katu u zgradi i prvo što sam napravio kad sam dobio ključ u ruke je da sam postavio klimu i spustio strop(regips).He,he,vidim ja čemu to vodi:down:
...Biće skoro propast sveta, nek propadne nije šteta...

bando 25-06-2007 13:34

sta je gore u zgradi: zamraciti sve i zatvoriti prozore pa ne imati zraka, a sparina ulazi kroz sve, pa i kroz zidove:bonk: ili otvoriti malo prozor pa da ti "kao" uđe zraka užeglog vjerojatno na +40°C???:D

zaim 25-06-2007 13:54

Quote:

Originally Posted by bando (Post 17978)
sta je gore u zgradi: zamraciti sve i zatvoriti prozore pa ne imati zraka, a sparina ulazi kroz sve, pa i kroz zidove:bonk: ili otvoriti malo prozor pa da ti "kao" uđe zraka užeglog vjerojatno na +40°C???:D

Najbolje je otić' na ''Kopiku'' i zavalit se u Dravu,zar ne lega?:krez:

zOnZi 25-06-2007 14:32

Quote:

Originally Posted by bando (Post 17971)
ti imas srece s tom klimom... ja se nedavno (2-3 month ago) uselio u stan na cetvrtom katu... klima uređaj jos nije dosao na red (trebalo bi se i to kupiti ovih dana) a do tada PRŽIONAAAAAA...

najgore mi, navecer odem spavat otvorim prozor sirom a ujutro me probudi SPAIRNA jer mi je prozor sobe taman okrenut na istok... :sad: :sad: :sad:

i jos kupio koznu stolicu, a cijeli dan sam na forumu i sjedim u njoj pa se sav uljepim...grozno...onda stavljam neke rucnike pa se petljam... i tak :sad:

Dodjite k nama u Liku, tu preko noći spavas k'o medjed iako ovo global warming zbilja postalo ozbiljno :cool: :cool: :o :mad: :mad:

tamish 25-06-2007 14:58

Evo i ovde...
 
...nemerеš dihat! Vrućina je toliko, 'leb te 'ebo, da se, eno, i jekser istopio!!!:krez:

bando 25-06-2007 15:15

Quote:

Originally Posted by zaim (Post 17981)
Najbolje je otić' na ''Kopiku'' i zavalit se u Dravu,zar ne lega?:krez:

eee upravo to.... bas se sad spremam pa idem, al me forum dozvao da jos malo prosvrljam po njemu:bonk: ...puno draze mi je ic na Dravu nego na bazene mada su ljudi vec poceli ginuti ove godine...

kojot 25-06-2007 15:18

Quote:

Originally Posted by bando (Post 17993)
eee upravo to.... bas se sad spremam pa idem, al me forum dozvao da jos malo prosvrljam po njemu:bonk: ...puno draze mi je ic na Dravu nego na bazene mada su ljudi vec poceli ginuti ove godine...

pa kada skaču sa pješačkog bez prethodnog ulaska u vodu, a vani 40 stupnjeva!

ja isto planiram ovaj tjedan kupiti klimu, ovo stvarno nije normalno...

zOnZi 25-06-2007 15:19

Quote:

Originally Posted by tamish (Post 17991)
...nemerеš dihat! Vrućina je toliko, 'leb te 'ebo, da se, eno, i jekser istopio!!!:krez:

Kažu da je protiv vrućine najbolje pit toplog čaja:D :D ........

tamish 25-06-2007 16:40

Ruski štim...
 
Čaja ili vruće supice, a zimi sladoleda!:lekcija:

I tako onda - zimi 'ladno, a uleti ti vruće:):)

eXeR 25-06-2007 17:01

kod nas vruce pakleno sad bio vani nemos biti nemos disat kako je vruce... dobro da u sobi imam onu prjenosnu klimu pa stavim na 21-23 zavisi i bude zima.

_maestro_ 25-06-2007 23:20

uf... popustila vrućina.
za sutra je povoljnija prognoza. :krez:

klas 26-06-2007 01:46

kad smo kod vrućine...eto pomalo učim imam ispit za nekih 7 i pol sati....i maestro kaže da je popustila al kod mene u potkrovlju iako je sve otvoreno još uvijek vruće....klima mora doći i kod mene ali samo nakon što kupim novu tamburu jer ipak lakše prebrodim vrućinu nego da mi tambura žvuči ko tepsija za pravit kiflice....
.....eto toliko za danas...odoh još malo učit elektroenergetske vodove i mreže....pozdrav

MaRu 30-06-2007 20:44

Sad kod nas u Lici je dobro. Ne mozemo radit ako je tako vruce i mi smo citav dan vani u sunce:bonk:! Nema klima nigdje! (i ne volim to isto, ali jooooj tako vruce!!!)

kojot 30-06-2007 20:52

Quote:

Originally Posted by MaRu (Post 18641)
Sad kod nas u Lici je dobro. Ne mozemo radit ako je tako vruce i mi smo citav dan vani u sunce:bonk:! Nema klima nigdje! (i ne volim to isto, ali jooooj tako vruce!!!)

hehe, kod vas u Lici je preko 25 stupnjeva toplotni udar...:D

MaRu 30-06-2007 20:59

Quote:

Originally Posted by kojot (Post 18646)
hehe, kod vas u Lici je preko 25 stupnjeva toplotni udar...:D

Zato sto mi smo u Lici...

bando 30-06-2007 21:05

Quote:

Originally Posted by kojot (Post 18646)
hehe, kod vas u Lici je preko 25 stupnjeva toplotni udar...:D

zna i kod njih zaprzit... bili smo u Otočcu prije cca 2 god. u 5-6 mj.... ne bude nista hladnije nego kod nas.... mada im je puno ljepse preko noci...:D

aj ovih dana je malo popustilo... lakše se diše... uz Airwaves :bonk: :bonk:

kojot 30-06-2007 21:06

Quote:

Originally Posted by MaRu (Post 18649)
Zato sto mi smo u Lici...

Neka, ja bi volio imati tijekom ljeta nekakvu vikendicu tamo (ali nikako preko zime), ovdje je užas (hvala Bogu ne ovih dana)...od jučer imam i klimu pa se više toliko ne brinem za sljedeće valove vrućina...

MaRu 30-06-2007 21:10

Pa i zima je dobro.


Vremenska Zona je GMT +1. Trenutno je 12:53 sati.

Powered by vBulletin Version 3.8.1 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.