Forums

Forums (http://forum.tambura.com.hr/index.php)
-   Tambura općenito (http://forum.tambura.com.hr/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Pomozimo Patosu da ode u Ameriku (http://forum.tambura.com.hr/showthread.php?t=4263)

basdžija 23-11-2011 07:19

Pomozimo Patosu da ode u Ameriku
 
vjerovatno već znate da je naš patos dobio dio stipendije za studij u N.Y.
upravo kreće akcija prikupljanja ostatka novca pa Vas sve molim da se uključite na način na koji možete :top:

http://www.facebook.com/pages/Filip-...age_fan_invite

dejan385 23-11-2011 11:38

Možda da se otvori neki forumski žiro račun?

basdžija 23-11-2011 14:19

Quote:

Originally Posted by dejan385 (Post 100468)
Možda da se otvori neki forumski žiro račun?

Nema potrebe razvodniti priču , evo citat sa gore linkane teme :

"
Filip Novosel je u srpnju ove godine pohađao seminar u talijanskom Basano del Grappa. Između pedesetak prijavljenih glazbenika, proglašen je najtalentiranijim studentom te ostvario pravo na izravan upis u njujorški The New School for Jazz and Contemporary Music i to upravo na tamburi. To je presedan u svijetu glazbe, osobito jazza, ali ujedno i jedinstvena prilika za promociju tambure kao instrumenta koja prvi puta u ovom obliku stupa na svjetsku scenu. Također je dobio nevjerojatnu priliku za osobni napredak na svjetskoj glazbenoj jazz sceni. Zar ne izaziva u svima nama neopisivi osjećaj ponosa?! No, stipendija koju je dobio dostatna je samo za polovicu školarine za jedan semestar. Puna školarina po semestru iznosi 18 000 američkih dolara! Uz putne troškove i troškove života u New Yorku ukupni potreban iznos je pozamašan. Pružimo Filipu priliku da ostvari svoj san! Svaka i najmanja uplata pomoći će mu da bude bliže New Yorku gdje putuje već u siječnju 2012. godine.

Molimo Vas da svoja sredstva uplatite na sljedeći broj žiro računa:

2340009-3102421385

ili se javite Filipu na filipnovosel@gmail.com ili na broj +385911740444
"

kraj citata

dejan385 23-11-2011 14:31

Nemam fb a gosti valjda ne mogu vidjeti broj.

rossi 24-11-2011 09:26

Quote:

Originally Posted by basdžija (Post 100459)
vjerovatno već znate da je naš patos dobio dio stipendije za studij u N.Y.
upravo kreće akcija prikupljanja ostatka novca pa Vas sve molim da se uključite na način na koji možete :top:

http://www.facebook.com/pages/Filip-...age_fan_invite

Moj prijedlog je da tamburaški bendovi(naravno oni koji to žele) uplate po nešto npr. 500 ili više kuna.Ima bendova,skupit će se lova.Lakše je tako nego da netko sam ide uplaćivati iz svog džepa.Situac'ja danas je veoma komplikovana što se tiče para :krez: .
I bilo bi lijepo da nas što više da svoj doprinos i na taj najbolji mogući način neka čovjek koji zna promovira tamburu u belom svetu.Ne bi čak bilo loše ni da se organizira neki humanitarni koncerat :mesic: pa da se i tu skupi neka kinta.Imamo onako veliku i lijepu salu u Bukovlju :D

becarsb 24-11-2011 10:13

osladila vam se sala ???
:D

rossi 24-11-2011 17:29

Quote:

Originally Posted by becarsb (Post 100482)
osladila vam se sala ???
:D

Ofkors.Ta mi je sala ostala u lijepom sjećanju :)

A i ima mjesta za mnogo ljudi :top:

basadzija 25-11-2011 08:53

Quote:

Originally Posted by rossi (Post 100481)
...Ne bi čak bilo loše ni da se organizira neki humanitarni koncerat :mesic: pa da se i tu skupi neka kinta....

Biti će 08. siječnja 2012.god. u dvorani „Vijuš“ u Slavonskom Brodu, ali o tome ćete biti pravovremeno izvješćeni! :top:

becarsb 25-11-2011 10:27

svaka čast, jel zovemo i pevačice ?????
:D

rossi 25-11-2011 14:46

Quote:

Originally Posted by basadzija (Post 100494)
Biti će 08. siječnja 2012.god. u dvorani „Vijuš“ u Slavonskom Brodu, ali o tome ćete biti pravovremeno izvješćeni! :top:

Bravo,bravo :pljesak:

Hrvoje 12-12-2011 16:08

http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/p...oj-jabuci.html

Večeras pogledajte Dnevnik Nove TV!

basadzija 23-12-2011 21:39

Evo ga............ ;)
 
1 Attachment(s)
Privitak 7050

hristo 24-12-2011 11:39

...dobar ovaj kip slobode iza...:ples::D...vidimo se...:top:

_maestro_ 24-12-2011 19:18

Quote:

Originally Posted by basadzija (Post 101032)

napišite na plakatu za kojeg to tamburaša se radi ovaj koncert.

ovdje znam po nazivu teme, ali malo prije na fejsbuku gledam plakat i nisam uspio skontat o kojem se to tamburašu radi!
kip slobode s tamburom je samo asocijacija koju će još mnogi osim mene previdjeti.

također ponavljam prijedlog butovcima s mog FB profila:

ako je moguće, organizirajte nešto slično i u zagrebu. i ovdje bi se našlo podosta publike ter štovatelja filipovog lika i djela :)

sretmo s koncertom.

becarsb 24-12-2011 19:23

backstage će bidne pun ko šipak :)

Hrvoje 25-12-2011 01:01

Ne znam ak je ovo finalna verzija plakata, al pretprodaja se pise s T. Hehe, sad sam skuzil da nisam dugo "jezicno laprdao" na onoj svojoj temi. Inace, svaka cast na ovoj inicijativi i koncertu!

_maestro_ 25-12-2011 11:52

Quote:

Originally Posted by Hrvoje (Post 101052)
...pretprodaja se pise s T.

to stoji, ali bolje i sa D nego bez, pa da ispadne preprodaja :D

rossi 25-12-2011 18:51

Quote:

Originally Posted by _maestro_ (Post 101069)
to stoji, ali bolje i sa D nego bez, pa da ispadne preprodaja :D

Može i "h mol" što se mene tiče,bitno je da svi znamo šta to znači :krez:

basadzija 25-12-2011 20:43

Quote:

Originally Posted by _maestro_ (Post 101046)
napišite na plakatu za kojeg to tamburaša se radi ovaj koncert.

ovdje znam po nazivu teme, ali malo prije na fejsbuku gledam plakat i nisam uspio skontat o kojem se to tamburašu radi!
kip slobode s tamburom je samo asocijacija koju će još mnogi osim mene previdjeti.

također ponavljam prijedlog butovcima s mog FB profila:

ako je moguće, organizirajte nešto slično i u zagrebu. i ovdje bi se našlo podosta publike ter štovatelja filipovog lika i djela :)

sretmo s koncertom.

Raspravljasmo o tome, ali zaključismo da nema potrebe. Ovo je plakat koji se ljepi svuda uokolo, i nema potrebe da se Filino ime razvlači po njemu, a i sam naziv koncerta govori sve što je potrebno znati.

Quote:

Originally Posted by Hrvoje (Post 101052)
Ne znam ak je ovo finalna verzija plakata, al pretprodaja se pise s T. Hehe, sad sam skuzil da nisam dugo "jezicno laprdao" na onoj svojoj temi. Inace, svaka cast na ovoj inicijativi i koncertu!

U pravu si, pretprodaja se piše s T, a predprodaja se piše s D. :krez:
I meni je bilo sumnjivo, al` pivo je prevagnulo. :top:

Quote:

Originally Posted by rossi (Post 101078)
Može i "h mol" što se mene tiče,bitno je da svi znamo šta to znači :krez:

Ne može h-mol, samo iz dura, raja traži veselo, `ko će slušat tuđu muku...... :krez: :top:

_maestro_ 25-12-2011 22:29

Quote:

Originally Posted by basadzija (Post 101081)
Raspravljasmo o tome, ali zaključismo da nema potrebe. Ovo je plakat koji se ljepi svuda uokolo, i nema potrebe da se Filino ime razvlači po njemu, a i sam naziv koncerta govori sve što je potrebno znati.

ovo objašnjenje mi je potpuno nejasno... :eek:
ali nek vam bude, vi organizirate koncert. stoji u naslovu "za tamburaša".
kojeg? - ispada da nema veze... da je za bilo kojeg.

čudno... ali kao što rekoh, vaša stvar.


Vremenska Zona je GMT +1. Trenutno je 09:10 sati.

Powered by vBulletin Version 3.8.1 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.