Forums

Forums (http://forum.tambura.com.hr/index.php)
-   Događanja (http://forum.tambura.com.hr/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Šokačka rapsodija (http://forum.tambura.com.hr/showthread.php?t=220)

dkranjce 11-12-2006 12:42

Quote:

Originally Posted by marek
je nemam pojma kak izgleda. :)
moral bi si taj naš admin stavit sliku u profil. ;)

J...š sliku, svi smo mi Miki:bonk:

Svitac 11-12-2006 14:08

Quote:

Originally Posted by dkranjce
smo mi Miki:bonk:

Misliš, zbog slične frizure :D

dkranjce 11-12-2006 20:41

Quote:

Originally Posted by Svita
Misliš, zbog slične frizure :D

I jedne veeelike izrasline na prednjem dijelu tijela a koja je direktno proporcionalna količini popijenog špricerpivairakije...:cool:

Pis 12-12-2006 10:13

Quote:

Originally Posted by dkranjce
I jedne veeelike izrasline na prednjem dijelu tijela a koja je direktno proporcionalna količini popijenog špricerpivairakije...:cool:

Baš neki dan čujem da ti je sve to "od hormona koji jednostavno podivljaju";);) , znači nismo mi niš krivi :rolleyes:

rodjo 12-12-2006 10:47

Quote:

Originally Posted by Hrvoje
EDIT: Evo i jedne zanimljive diskusije o ovom koncertu - http://www.tamburica.net/post/WHOLE.asp?NewsID=2943 Tko je ta Marta? Mislim da nije na ovom forumu jer brijem da bi žustro reagirala na temu o ženskim tamburaškim sastavima i tamburašicama... :D

Ta svađa još postoji na www.tamburica.net ?!?!? :bonk:
Ne znam zašto,al mi ovaj dadoos (ponegdje i oos) zvuči poznato...:rolleyes: Odakle je ta Marta,za ime Božije!?

Svitac 12-12-2006 11:01

Quote:

Originally Posted by rodjo
Ne znam zašto,al mi ovaj dadoos (ponegdje i oos) zvuči poznato...:rolleyes: Odakle je ta Marta,za ime Božije!?

rodjo, dadoos, oos - ko bi ga znao :D
A tek onaj "kurton" marko :rolleyes:

rodjo 14-12-2006 16:35

durex
 
Quote:

Originally Posted by Svita
rodjo, dadoos, oos - ko bi ga znao :D
A tek onaj "kurton" marko :rolleyes:

Durex from da Vrbovec,he he!:pivo: Bitno da smo se dobro svađali s Martom!:violent:

_maestro_ 16-12-2006 14:31

samo se vi igrajte s martom. koliko mi se čini mogli bi i koju šljagu od nje pokupit. kurtoni jedni.
ipak, da se pojavi na ovom forumu mislim da bi saky bio prvi na durex top-listi sačekivanja iza ćoška.

Hrvoje 16-12-2006 14:35

Marta
 
Ma nabavio sam ja njenu mail adresu i poslao joj mail da se registrira na ovom forumu (s posebnim linkom na "Ženske tamburaške sastave" ;) ), ali joj je mailbox bio pun... :rolleyes: Probat ću joj opet poslati mail danas... :D

Malo da se ožive diskusije. :top:

saky 17-12-2006 00:24

Quote:

Originally Posted by _maestro_
...ipak, da se pojavi na ovom forumu mislim da bi saky bio prvi na durex top-listi sačekivanja iza ćoška.

a zasto tako mislis? :)

_maestro_ 17-12-2006 11:32

Quote:

Originally Posted by saky
a zasto tako mislis? :)

a, zbog nekih postova o curi i tamburi na koje je već danica reagirala.
mislin da s marton nebi tako lišo proša.

Svitac 12-01-2007 07:53

Quote:

Originally Posted by _maestro_
a meni padne mrak ma oči kad vidim da se sajt zove TAMBURICA.
šta je to tamburica? tamburica ne postoji... jedino kao deminutiv imenice tambura. kao gitarica, violinica i harmoničica. klarinetić :mad: :bonk:

_maestro_, baš sam se neki dan sjetio one stvari "Sitnih Sati" s s Požege 95/96 dok je Mafa svirao s vama. Zvala se "Tamburice moja" :D , ali stvar je bila skoroz OK!
A i Bogdan je napisao jednu stvar pod istim nazivom. :krez:

krunopz 12-01-2007 11:46

Mnogi od vas vec znaju da ce Rapsodija biti i ove godine odrzana. Pretpostavljam da su mnogi od vas i pozvani, zar ne? Uglavnom na istom mjestu u isto vrijeme, jopet ono staro raspjevano drustvo...:ples:

eXeR 14-01-2007 16:40

Quote:

Originally Posted by krunopz
Mnogi od vas vec znaju da ce Rapsodija biti i ove godine odrzana. Pretpostavljam da su mnogi od vas i pozvani, zar ne? Uglavnom na istom mjestu u isto vrijeme, jopet ono staro raspjevano drustvo...:ples:

naravno. mi uvjezbavamo vec stvari, imamo ih par komada. tko ide ove god, isto drustvo ili manje, vise?

_maestro_ 14-01-2007 18:11

Quote:

Originally Posted by Svita
_maestro_, baš sam se neki dan sjetio one stvari "Sitnih Sati" s s Požege 95/96 dok je Mafa svirao s vama. Zvala se "Tamburice moja" :D , ali stvar je bila skoroz OK!
A i Bogdan je napisao jednu stvar pod istim nazivom. :krez:

a nisam ja pisao tekst te pjesme, nego glazbu i aranžman. u tom, poetskom kontekstu riječ tamburica se može shvatiti kao tepanje tamburi, od milja. slična je situacija i s bogdanovom pjesmom tamburice moja, moj plamenu bijeli... ljepše je tako, nego ej tamburo moja moj plamenu... ili nije? :o
mene smeta recimo, kad se internet stranica zove tamburica.com. jer kod većine ljudi riječ tamburica izaziva asocijaciju na prim. rijetko tko kaže da svira tamburicu, a misli na čelo ili kontru. to su valjda gitare. :krez:

eXeR 14-01-2007 20:04

Quote:

Originally Posted by _maestro_
a nisam ja pisao tekst te pjesme, nego glazbu i aranžman. u tom, poetskom kontekstu riječ tamburica se može shvatiti kao tepanje tamburi, od milja. slična je situacija i s bogdanovom pjesmom tamburice moja, moj plamenu bijeli... ljepše je tako, nego ej tamburo moja moj plamenu... ili nije? :o
mene smeta recimo, kad se internet stranica zove tamburica.com. jer kod većine ljudi riječ tamburica izaziva asocijaciju na prim. rijetko tko kaže da svira tamburicu, a misli na čelo ili kontru. to su valjda gitare. :krez:

naravno da je ljepse zvonkovo, ali ako je ista melodija, jer ovu drugu nisam cuo.

Trisha 14-01-2007 21:10

Quote:

Originally Posted by _maestro_
mene smeta recimo, kad se internet stranica zove tamburica.com. jer kod većine ljudi riječ tamburica izaziva asocijaciju na prim. rijetko tko kaže da svira tamburicu, a misli na čelo ili kontru. to su valjda gitare. :krez:

:D mojoj dragoj majki ni nakon gotovo 11 godina kolko sviram nije jasno da ja sviram prim, iliti bisernicu a da je tambura samo općeniti naziv za skupinu instrumenata, dok sam išla u glazbenu svirala sam i basprim pa je njega zvala tambura, a prim je bio bisernica ... dakle, sviram po njenom bisernicu i tamburu :D :bonk:

Svitac 15-01-2007 07:50

Quote:

Originally Posted by _maestro_
mene smeta recimo, kad se internet stranica zove tamburica.com. jer kod većine ljudi riječ tamburica izaziva asocijaciju na prim. rijetko tko kaže da svira tamburicu, a misli na čelo ili kontru. to su valjda gitare. :krez:

Točno, koliko sam ja primjetio, ljudi najčešće misle da je prim tamburica, basprimovi su gitare, a bas je veeeeelika gitara. :krez: :D

_maestro_ 15-01-2007 14:38

Quote:

Originally Posted by Svita
Točno, koliko sam ja primjetio, ljudi najčešće misle da je prim tamburica, basprimovi su gitare, a bas je veeeeelika gitara. :krez: :D

bas je kontrabas.
tako u tamburaškom sastavu imamo tamburice, nekoliko gitara i kontrabas.
:dance:

Svitac 15-01-2007 14:41

Quote:

Originally Posted by _maestro_
bas je kontrabas.
tako u tamburaškom sastavu imamo tamburice, nekoliko gitara i kontrabas.
:dance:

Ili, kad te netko pita šta sviraš.
- Kontru.
- Šta? Kontrabas?
:bonk:


Vremenska Zona je GMT +1. Trenutno je 03:08 sati.

Powered by vBulletin Version 3.8.1 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.