View Single Post
  #41  
Staro 06-04-2010, 08:09
Pišta Pišta je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Oct 2008
Postovi: 137
Pišta je na dobrom putu 27
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by tihoos Vidi Post
baš sam uživao čitajući ovo sve.
naime, ja sviram tek desetak godina (što, za moje godine nije nešto puno, mogao sam i ranije počet), tako da mi je još uvijek zanimljivo, lijepo, volim tu vrstu borbe, oči u oči, oči u dekolte, oči u novčanik.....
imam, fala Bogu, odličnu ekipu. svirka počinje sat vremena prije na kavi, a tako i završava, uglavnom zajebancijom.
imamo klijentelu koja voli da ih iznenadimo nekom novom pjesmom, drugačijom, pa onda moraš imat probe.
volim ići na neke druge fešte, volim slušat druge ljude, pogotovo ako su dobri. kad sviraju oni drugi, isključiš se, i ćao.
rado bih analizirao kako ko svira, al ne znam. tek sad sam krenuo na solfeggio, pa mi je još od svega toga zbrka u glavi (kako sam već rekao, mogao sam i ranije).
volim okupljanja tamburaša, zajedničke svirke, neobavezne. ljetos je bila jedna takva kad mi se dijete rodilo, pa mi se svidjelo, ja bih to ovo ljeto ponovio opet.
volim kad mi netko drugi dođe u zamjenu u bend, da malo proljudikamo prije i poslije svirke, pogotovo ako je iz nekog drugog grada.

mislim da ogromnu ulogu u toj cijeloj priči ima bend. odnosi između ljudi u bendu i tako to. mi smo svi neki kumovi, jamci... ne moš se posvađat ni da oćeš, u stvari ne smiješ, jebi ga, neće ti kolega nastavit otplaćivat kredit

eto, po običaju, izgubio sam nit. al, shvatili ste što htjedoh reći.


Moram odreagirati!!
Po ovim tvojim izjavama koje se crvene,ljudi koji te ne poznaju bi mogli nešto krivo zaključiti pa moram jednostavno iznijeti svoje razmišljanje.
Tihoos je jedan odličan čovjek,još bolji kontraš i vokal sa srcem i dušom ko 2 katedrale,istinski glazbeni hedonist koji jaaaako voli i zna to što radi!
Zato druže Tiho ne seri i prestani se tako skromno osjećati!
Ispričavam se na ovom hvalisanju čovjeka,al baš sam morao..

P.S.ljetos sam feštu nažalost propustio zbog rastojanja od 600km,al ove godine ćemo definitivno svirat,pit pivo i pucat iz pištolja
Reply With Quote