View Single Post
  #1  
Staro 09-07-2008, 21:34
Tuzlanski_Tamburas(prim)'s Avatar
Tuzlanski_Tamburas(prim) Tuzlanski_Tamburas(prim) je odsutan trenutno
Mlađi diskutant
 
Registriran: Jul 2008
Postovi: 34
Tuzlanski_Tamburas(prim) je na dobrom putu 10
Smile Interpretacija feat. tehnika

Ja iskreno mislim, da se sve moze odsvirati ak se hoce,ak se ima volje, strpljenja il malkice talenta(pa da manje treba strpljenja), neki kazu da se ima vremena ko moglo bi se. Al sve u svemu, na jednoj se stvari muzicar slomi odnosno instrumentalista, i nakon toga sve ide odruke. Meni se je bar tako desilo i naveo sam pjesmu. Normalno, polomio sam se ja na jos stvari al ne toliko ko na tur. marsu. Na tur. marsu. kad sam se polomio sve sam slomio. Al nakon toga sve je koliko toliko jednostavno.
A sto se tice ove psihicke strane, e to nasa dusa diktira (ja sam nasao dusu u sevdalinki). I ja kad uradim neku inprovizaciju ono spontano, nikad je necu ponoviti identicno. Tako da pjesma sve je ona meni svako izvodi na svoj nacin i ja sorry nevidim nista tu psihicki tesko. Samo moze biti ljepo i neljepo odsvirano (nevalja reci ruzno). A mozda je pak to neka (za mene jos nepoznata) strana muzike na kojoj se jos nisam polomio. Hhehheheeh ko zna, zato smo tu da odkrijemo. Hvala na postu maestro bacio si me u razmisljanje
Reply With Quote