View Single Post
  #60  
Staro 19-01-2007, 00:34
Hrvoje's Avatar
Hrvoje Hrvoje je odsutan trenutno
Moderator
 
Registriran: Dec 2005
Postovi: 5,527
Hrvoje će postati slavan vrlo brzoHrvoje će postati slavan vrlo brzo 116
Uobičajeno

Ma pusti sad Gaj, maestro... Al' me prilično čudi kako se u 160 tamburaša nije našao nitko iz Samobora, tj. aktualni član orkestra Ferdo Livadić... Hm, ne kužim po kojem "ključu" su se birali koji će orkestri biti uključeni... Organizator je Šokadija Zagreb i zove se Šokačka rapsodija pa bi bilo logično da budu samo slavonski orkestri, al' tu se ne uklapaju Lado, HRT i još neki ne-slavonski članovi (koji su nominalno ipak zagrebački orkestri, a za HRT se ne može reći da sviraju folklorno, "slavonski")...

Ah, dobro kaj sad... Mogu ili zelenjeti od zavisti kaj neću tam svirati ili reći "kaj se može" i produžit dalje... Mislim da je jednostavnije i pametnije ovo drugo... A zapravo kad pogledam, vjerojatno ni ne bih imao vremena za još jedan orkestar, probe i sve to... Al' definitivno bih htio ovaj put bar doći kao gledatelj, eventualno upoznati uživo Zonzija, admina, Svitu (i ekipu iz istoimenog benda), Čička i druge...

Hoće li ove godine isto biti gostiju iz Amerike ili Kanade? Znam jednog člana ovog foruma "preko bare" koji bi zaslužio biti među posebnim gostima...
__________________
“Uz pjesmu mi se, evo, rodimo, uz pjesmu umiremo...”
Reply With Quote