Tema: Ban
View Single Post
  #16  
Staro 24-08-2007, 20:09
cicak's Avatar
cicak cicak je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: May 2006
Postovi: 159
cicak je na dobrom putu 10
Exclamation

by maestro: evo par natuknica:
.........
4. ne treba pustiti da se ovaj forum počne pretvarati u javnu pljuvaonicu. znam forume koji su upravo to postali. mjesto za ublažavanje osobnih frustracija.....

-Jedan od razloga što sam prestao pisati i uopće čitati forum...To sam Darkmenu rekao i na memorijalu u Vinkovcima....Ako neko kao "slučajni prolaznik" ili guest foruma treba izgubiti 1 vremena da ne pročita NIŠTA(a to ništa se svodi na gluposti) onda logično da nije sadržajan.....Zato sam istom adminu predložio web chat gdje se pojedinci,većina,svi mogu isreravati a da to sa klikom na EXIT sva govna odu s njima kao u ćenifi ili ti WC a da na forumu budu kvalitetni razgovori,objašnjenja,interwievi,koje kad svako ko dodje na forum može odmah pročitati bilo šta kvalitetno,a ne da vesla preko spama da bi došao do informacije i tad već nema više ni volje,ni vremena da čita ono zbog čega je došao....Samim time,tj.kvalitetnim postovima ovaj forum će se širiti na sve veći broj posjetilaca,i registriranih korisnika što ide u prilog svakom normalnom čovjeku,a i što bi svrha NORMALNOG foruma bila,a ne na jednoj stranici u 5 postova nadjem na 4 prosto-neproširene rečenice.....aj voz!

Last edited by cicak; 24-08-2007 at 20:15.