View Single Post
  #5  
Staro 27-04-2011, 00:34
_maestro_'s Avatar
_maestro_ _maestro_ je odsutan trenutno
Vrlo opaki diskutant
 
Registriran: Oct 2006
Postovi: 7,636
_maestro_ zrači veličanstvenom aurom_maestro_ zrači veličanstvenom aurom 156
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by Vedran Vidi Post
Razložit ću forum na nekoliko nivoa:
  • logistički - s ozbirom na ozbiljan nedostatak vremena, ne mogu pružiti svu potrebnu logističku potporu forumu, pogotovo uzmem li obzir planove koje sam imao za forum, i koliko od tih planova sam uspio ostvariti
  • motivacijski - sve sam dalje od tema koje su aktualne na forumu, a za otvaranje novih tema jednostavno nemam vremena (pri tome se podrazumijeva i briga o otvorenoj temi); takvim pristupom ne mogu potaknuti ni druge da pišu
  • organizacijski - primjerice, za sudjelovanje ili poticanje organizacije fešte jednostavno nemam ni vremena ni volje (do sada mi je bilo manje-više super na feštama, da ne bi bilo zabune)
  • filozofski - generalno sam se udaljio od tambure i tamburaških krugova, na različite načine, pa prema tome mislim da ne mogu biti dobar predstavnik članova foruma

Kada se sve uzme u obzir, forumu treba netko s više ambicija, elana i vremena za nove promjene i pozitivne pomake. Prema količini mog angažmana koju mogu pružiti forumu uz sve obaveze koje imam i sve druge interese na drugim područjima, smatram da je održavanje ovakvog statusa loše i za forum i za mene.
ufff... ovo sve što si napisao stoji. nažalost. i na neki način je šteta što je tako. i nemam prijedlog i ne vidim nekoga tko bi htio-znao-mogao to preuzeti na način da tambura.com.hr sa svojim forumom nastavi biti ono što je bila nekada i kako je krenula.
ali možda tako mora biti, stvari se mijenjaju...


ipak imam prijedlog
možda rješenje ne mora biti pojedinac koji će sve preuzeti, nego može grupa ljudi čiji je rad vezan uz tambure. da budem konkretniji BUT...
ima ih tu moderatora, članova, aktivni su, zašto brodska udruga tamburaša nebi preuzela stranicu i između sebe podijelila uloge voditelja foruma?
Reply With Quote