View Single Post
  #46  
Staro 09-01-2012, 22:31
VeljoSB's Avatar
VeljoSB VeljoSB je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Sep 2008
Postovi: 1,560
VeljoSB će postati slavan vrlo brzo 74
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by saky Vidi Post
a onda bi se vjerojatno, poznavajuci hrvatski mentalitet, mogla potegnuti i pitanja da kud ce taj "silni" novac otici..uglavnom, da ne duljimo vise i ne pricamo o krivim temama, bitno je da se stvar odigrala tako kako je i da je sve proslo super..ako zelis nastaviti "diskusiju" mozemo se preseliti na PP, iako mislim da nema potrebe..zivio!
Nemoj samo pretjerivati u nekim stvarima i sa svojim sarkazmom, ma koliko god i kako god doživljavao ovaj forum.
Uopće me ne zanima koliko se sokova popilo i jesu li stolice bile udobne, ali isto tako izvještaj jednog koncerta nije isto što i osobni doživljaj koncerta, to može napisati bilo tko.
Ti si prvi potegnuo raspravu oko mog posta gdje sam rekao da to i nije neki izvještaj. Ne vidim što se tu ima raspravljati. Očekivamo daljnje odgovore i to je to.
A sve što je matija_vg opisao moglo se i očekivati, puna dvorana, puno emocija jer se radi o humanitarnom djelu, ispunjenost pozitivnom energijom i radošću.
Kao što sam ti rekao, ako ti se ne sviđa moj pristup forumu zaobiđi me u širokom krugu, jer jednako kao i ti ne uzimam ovaj forum zdravo za gotovo i mjesto gdje trebam na svemu čestitati, svim podilaziti itd... Iznijet ću svoje mišljenje i komentare kako želim, pa kome se svidjelo ili ne. Zbog toga mnogi ne žele komentirati, a siguran sam da bi imali i šta. Ja sam preuzeo taj rizik da se s nekim ljudima (kao na početku) i zakačim zbog svog mišljenja koje "nije trebalo" biti javno izrečeno. To smo riješili... Samo vidim kako forum funkcionira, nažalost...

Zbog Filipa, i zbog toga što njegovu obitelj osobno jako dobro poznajem, jer me je njegov otac i naučio svirati, griješio bih dušu da osobno imam protiv svega ovoga nešto, znam koliko su svi skupa jedna draga obitelj i dobri ljudi, a ako je moje postove netko krivo protumačio, griješi.
To se prije svega odnosi na tebe saky, ali i na sve ostale koji tako misle.

Pisanu riječ može svatko protumačiti na svoj način, ako je netko iz svega ovoga izvukao negativno nije moj problem, ali ja tako nisam mislio.
__________________
"Sve što trebate učiniti jest udariti prave note u pravo vrijeme i glazbalo svira samo!"
(J.S.Bach)
Reply With Quote