View Single Post
  #47  
Staro 09-01-2012, 22:59
saky's Avatar
saky saky je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: May 2006
Postovi: 1,708
saky će postati slavan vrlo brzo 56
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by VeljoSB Vidi Post
Nemoj samo pretjerivati u nekim stvarima i sa svojim sarkazmom, ma koliko god i kako god doživljavao ovaj forum.
Uopće me ne zanima koliko se sokova popilo i jesu li stolice bile udobne, ali isto tako izvještaj jednog koncerta nije isto što i osobni doživljaj koncerta, to može napisati bilo tko.
Ti si prvi potegnuo raspravu oko mog posta gdje sam rekao da to i nije neki izvještaj. Ne vidim što se tu ima raspravljati. Očekivamo daljnje odgovore i to je to.
A sve što je matija_vg opisao moglo se i očekivati, puna dvorana, puno emocija jer se radi o humanitarnom djelu, ispunjenost pozitivnom energijom i radošću.
Kao što sam ti rekao, ako ti se ne sviđa moj pristup forumu zaobiđi me u širokom krugu, jer jednako kao i ti ne uzimam ovaj forum zdravo za gotovo i mjesto gdje trebam na svemu čestitati, svim podilaziti itd... Iznijet ću svoje mišljenje i komentare kako želim, pa kome se svidjelo ili ne. Zbog toga mnogi ne žele komentirati, a siguran sam da bi imali i šta. Ja sam preuzeo taj rizik da se s nekim ljudima (kao na početku) i zakačim zbog svog mišljenja koje "nije trebalo" biti javno izrečeno. To smo riješili... Samo vidim kako forum funkcionira, nažalost...

Zbog Filipa, i zbog toga što njegovu obitelj osobno jako dobro poznajem, jer me je njegov otac i naučio svirati, griješio bih dušu da osobno imam protiv svega ovoga nešto, znam koliko su svi skupa jedna draga obitelj i dobri ljudi, a ako je moje postove netko krivo protumačio, griješi.
To se prije svega odnosi na tebe saky, ali i na sve ostale koji tako misle.

Pisanu riječ može svatko protumačiti na svoj način, ako je netko iz svega ovoga izvukao negativno nije moj problem, ali ja tako nisam mislio.
Kako bi onda po tvome trebao izgledati taj izvještaj? Kako su bendovi svirali, što su od repertoara odabrali, da li je bilo krivih harmi, loših back-vokala, problema sa razglasom..? Ne razumijem iskreno.. Čovječe, ovo je bio koncert sa dobrom namjerom i ljudi su se na njega odazvali u velikom broju (izvođači i publika).. Po n-ti put ponavljam, ne znam o čemu bi taj famozni izvještaj trebao biti..

Što se tiče zaobilaženja tebe, dragi moj, nisam se ni do sada muvao oko tebe pa neću ni nadalje.. Ako mi nešto zasmeta napisat ću to svidjelo se to tebi ili ne.. Od tebe ne očekujem ništa drugo.. Već dvaput spominješ čestitanja i podilaženja tako da već počinjem misliti da ne mene misliš kada o tome govoriš.. Loše si pratio moj minuli rad na forumu ako mene stavljaš u te okvire.. Rizici o kojima pričaš i posljedice toga sam osjetio na svojoj koži vjerojatno i prije tebe (na ovom forumu jel) pa ne trebamo niti o tome previše..

Pošto i ja Filipa i cijelu ovu situaciju oko odlaska preko bare znam dosta dobro oprosti mi što lajem na svaku pa i moguću negativnost izrečenu o koncertu i cijelom procesu prikupljanja sredstava.. Da smatram da ti nešto loše misliš o Filipu i stvarima oko njega vjeruj mi da ne bih bio niti približno ovako pristojan..
__________________
All that is gold does not glitter,
Not all those who wander are lost...
Reply With Quote