View Single Post
  #53  
Staro 16-01-2010, 03:19
damir's Avatar
damir damir je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Oct 2007
Postovi: 108
damir je na dobrom putu 10
Uobičajeno Sta reci,a ne zaplakati

Kao sto sam vec pisao u jednoj temi i mene i moje prijatelje je zadesila ista tragedija.

Samo kod mene se neradi o ostavstini tate nego o steti oko 4000 Eura.
Odneli mamu im lopovsku sve,ali znaci ni jedan kabl nisu ostavili.
e sad to je bilo pre 2 medeca i ja sam imao dosta vremena za razmisljanje.
Uglavnom da spomenem da su odneli harmoniku,2 trosistemske kutije i komplet bubnjeve sa sve stolicom.
Nakon mog dugog analiziranja i razmisljanja zakljucio sam da to sto su nas odradili ne da nisu muzicari nego ni od prilike.
Narkomanija je danas stvar zbog koje kradu i polovne gace a ne stvar za koju znaju da vredi.Slazem se i delimicno sa izjavom kojom sam procitao u ovoj temi da moze biti da je to neko ko bas negaji simpatije prema nekom iz te ekipe otkucao mesto doticnom sloju ljudi gde se oprema nalazi i da se jednostavno(razvaliti 3 vrata) dolazi do nje.
Ja samo mogu da vam kazem da tu opremu mi smo od kola do mesta gde smo je drzali istovarali bar 45 min pa vi sad gledajte koja je to hrabrost.
Inace ta prostorija se nalazi u strogom centru grada.

Sto se policije tice to vam je isto kao da oni od tebe traze da nadjete njihovu izgublju kapu.Za nas su sve iste zar ne...???


Policiji sam prijavio nestanak i njima sam dosadio sa dolaskom i zvanjem telefona.Jedino sto mi kazu jeste "bice te obavesteni ukoliko nesto saznamo"
Izgubio sam nadu da ce oni to pronaci.Obisao sam sve pijace,dao oglase i evo jos uvek nista.
Jedina uteha je to sto ja bar mislim da tako nesto ce se ceniti sitne pare i da pravi muzicari to bas i nece kupiti tako da to mozda i ispliva negde.
Potrudio sam se da ta vest dodje i do vrha estrade(u srbiji) i evo do ovog trenutka nemam nikakvu informaciju.
Ne bih vas vise smarao samo nek vam ovo ljidi bude primer,ne samo za tambure nego i za sve ostalo.Mislim da o autima netreba ni pricati.



Ja sam do tog trenutka (16.11.2009) bio bas tolerantan prema svima i svakome,ali mislim da vise nisam.Ja sam lud sto se ceo zivot patim,i to ne samo ja nego cela moja rodbina da bi dosao do nekog svog instrumenta,a "on" je pametan sto za tako kratko vreme uzme sve moje od usta odvajano.
Mislim da je posle ovoga svaka moja rec suvisna.....


Mozda ste se smorili od citanja svega ovoga ali nadam se da me razumete....


Prijatelju srecno u potrazi i moj savet ne oslanjaj se na policiju...


Pozdrav i svako dobro...
__________________
Curu ljubi a snaši zapraši,
nek se znade šta su TAMBURAŠI
Reply With Quote