Tema: Mudroslovlja
View Single Post
  #65  
Staro 28-10-2008, 07:11
Zlajo's Avatar
Zlajo Zlajo je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Jul 2008
Postovi: 1,201
Zlajo je na dobrom putu 29
Uobičajeno Nastavak prometnih bisera...

 Sve račune koje dobijem ne platim odmah jer zato nemam novaca nego ih ubacim u veliki bubanj iz kojega početkom svakog mjeseca povezanih očiju izvučem tri koja tada platim. Molim Vas da se strpite dok Vas ne pogodi sreća...
 Na žalost je moj otac podlegao svojoj strašću za lovom, zamijenili su ga sa divljom svinjom i upucali ga...
 Odmah nakon smrti moga supruga postala sam udovica...
 Udario sam sa svojim vozilom o cestovni odbojnik, okrenuo sam se na krov i tada sam izgubio kontrolu nad vozilom...
 Na raskrižju sam imao nepredviđeni napad daltonizma...
 Drugo vozilo je udarilo u moje bez da mi prethodno najavi svoju namjeru ..
 Velikom brzinom mi se približavao rasvjetni stup. Pokušao sam ga cik-cak vožnjom izbjeći ali me je svejedno pogodio u hladnjak...
 I prije nego što sam ga udario bio sam uvjeren da taj starac nikada neće stići na drugu stranu ulice...
 Nevidljivo vozilo je došlo niotkud, udarilo u mene i nestalo bez traga ...
 Nakon što sam navršio četrdeset godina, zaspao sam za volanom...
 Cijeli dan sam kupovao biljke. Kada sam došao do križanja odjednom mi je izrastao grm pred o čima pa nisam vidio drugo vozilo...
 Kada sam htio udariti muhu dohvatio sam rasvjetni stup...
 Vidio sam kako njegovo tužno lice polako prelijeće ispred mene prije nego što mi je gospodin pao na krov...
 Vozio sam se normalno cestom kada sam osjetio potrebu da idem na WC. Zaustavio sam se uz rub i krenuo u obližnji grm. Kada sam skinuo hlače protivnik me je od pozadi udario bagerom...
 Konj je prešao preko kolnika bez da se prethodno uvjeri da to može u činiti bez opasnosti za druge sudionike u prometu...
 Bio sam teško bolestan i dva puta sam skoro umro pa bi mi stoga mogli platiti barem pola osigurane svote za slučaj smrti...
 Pošto više ne živim sa svojim suprugom, molim Vas da pošaljete Vašeg zastupnika da navrati...
 Da li supruga moram prvo ubiti prije nego što mi isplatite novac ?

Osvježavajuće uz kavu, zar ne?...
__________________
Život bez glazbe je zabluda
Friedrich Nietzsche
Reply With Quote