View Single Post
  #13  
Staro 23-01-2010, 17:55
VeljoSB's Avatar
VeljoSB VeljoSB je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Sep 2008
Postovi: 1,560
VeljoSB će postati slavan vrlo brzo 74
Uobičajeno

hvala tihoos i PEJIN...
ovako, to bih radio u kući u kojoj živim sa svojom obitelji, dakle kuća sređena kao i svaka druga, laminat, novi namještaj itd...ali ja bih jednu sobu preuredio u stil koji sam opisao...dakle vrata sa jedne strane da se uklapa sa ostatkom kuće, ali druga strana da otkrije nešto sasvim drugačije..
struja je provedena, zidovi ožbukani, ali na sve to postojeće mislim da se može napraviti ono što želim...to bi radio na katu kuće, odnosno potkrovlju gdje od pola stropa ide "kosa deka" ... ne bi sad na ovu postojeću žbuku nabacivao zemljani tuč pa onda krečio ali bih onda u svakom slučaju sašio brodski pod i na strop digao grede... to je neki početak kako bih krenuo...
baka će mi štikat i šlingat posteljinu i stolnjake a onda bih išao sa dodavanjem svega što mi treba za unutarnje uređenje...

trenutno mi je ta soba zakrčena kojekakvim pizdarijama zbog nedostatka prostora ili neznam čega već, pa ne mogu napraviti fotku, ali jebeno sam se zagrijao da ostvarim ovo što sam zamislio još ju nisam ni počeo raditi a već sjedim za stolom i pijem gemišt
__________________
"Sve što trebate učiniti jest udariti prave note u pravo vrijeme i glazbalo svira samo!"
(J.S.Bach)
Reply With Quote