Tema: Ugovori
View Single Post
  #9  
Staro 20-05-2013, 13:24
groftoxic groftoxic je odsutan trenutno
Član
 
Registriran: Mar 2012
Postovi: 3
groftoxic je na dobrom putu 15
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by klas Vidi Post
kad je več otvorena ova tema, imam i ja pitanje....
....koliko bendova međusobno ima potpisane ugovore....???
...jedan bend je nedavno potpisivao ugovore.....u kojem se članovi benda obvezuju dolaziti na probe, vezano za odjeću...neznam šta sve ne.... da ne smiju samo tako otići iz benda ...nisam siguran da li je u ugovoru navedeno i kako se zarada dijeli i ostale stvari vezane uz to....
...................
i šef tog benda je rekao da može tužit svakoga tko se ne pridržava navedenog u ugovoru...što mi zvuči najnevjerojatnije..... neznam što bi se to trebalo dogoditi da tužim člana benda, prijatelja s kojim sam više nego sa svojom obitelji
Vezano uz Ugovor između članova banda imam jedno pitanje pa bi molio mišljenja i iskustva.
Pretpostavljam da smo se svi manje više susretali sa ljudima u bandu koji se 'šlepaju' dok drugi moraju odrađivat stvari umjesto njih. Skidanje stvari, nepridržavanje dogovorenog u smislu da svaki put odsvira drugo pa ono šta je na probi postavljeno nekad ispadne OK a nekad ispadne kao da smo se sad našli i sviramo na prvu, kašnjenje na probe, na svirci mi svi stojimo i zabavljamo ljude a on sjedi ili se 'izvali' u stolici i svira 'prek k...a', ..... i još puno stvari zbog kojih u bandu nije dobra 'vibra' već smo svi nervozni i umjesto da napredujemo , u najboljem slučaju stagniramo. Razgovor do sada nije pomagao. Zakinemo ga za dio para od svirke pa je OK neko vrijeme i nakon toga opet ispočetka. Zbog takvog stava i drugi u bandu počinju razmišljat na sličan način u smislu 'boli ga kita za svirku i dijeli istu lovu ko i ja ... pa ja onda neću dolazit na probe ' . Sve u svemu veliki problem kojeg ne želimo riješiti na način ' stari hvala ti na svemu i tvoja svirka od danas u bandu je gotova' .
Molim vas vaša iskustva , kako ste takve probleme riješavali .
Reply With Quote