View Single Post
  #25  
Staro 31-12-2011, 15:34
saky's Avatar
saky saky je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: May 2006
Postovi: 1,708
saky će postati slavan vrlo brzo 56
Uobičajeno

da ne znam bolje rekao bih da od drveta ne vidite šumu..fascinantan mi je naš mentalitet, u apsolutno svemu moramo tražiti nešto negativno..čovjek (nastranu što je to moj dobar prijatelj) je dobio priliku kakvu još nitko od tamburaša nikada nije i pitanje da li i kada će netko drugi..nije dovoljno što institucije i ljudi koji mogu pomoći (financijski, medijski) nisu napravili gotovo ništa..organiziranje ovakve manifestacije pokazuje dobru volju ljudi koji su se odlučili prihvatiti toga i prije svega glazbenika koji će tamo zasvirati..dovoljno je tamburaša koji su jalni na njegov uspjeh pa je meni ovakav koncert apsolutno pozitivna stvar i ne pada mi napamet tražiti ikakvu negativnu konotaciju, a posebice ne raspravljati o tako trivijalnoj stvari kao što je plakat..zavaravamo se svi skupa ako mislimo da većinu publike taj dan neće činiti ljudi koji Filu osobno poznaju ili su čuli za njegov pothvat (prijatelji prijatelja)..humanitarni, donorski, ovakav, onakav..stvar je takva da mu fali još dosta novaca a o tome se malo priča..Brođani, njegovi sugrađani, prijatelji i kolege su odlučili nešto napraviti u vezi toga i tu po meni sve daljnje rasprave trebaju stati..

svako dobro vam u novoj i nadam se da ću većinu vas vidjeti 08.01.2012. u Brodu..
__________________
All that is gold does not glitter,
Not all those who wander are lost...
Reply With Quote