View Single Post
  #24  
Staro 19-03-2007, 22:53
Trisha's Avatar
Trisha Trisha je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Dec 2006
Postovi: 1,016
Trisha je na dobrom putu 12
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by Hrvoje Vidi Post
Pa kak vas fali, ja imao dojam da vas ima ono tipa 30ak... Puno vas je bilo i u Zaprešiću, a niste došli u punom sastavu (mislim da mi je neko to reko iz vašeg orkestra, možda kolega kontraš)...
Ma nikad nas dosta jer nas nikad nema svih ... ne sjeam se kad smo zadnji put apsolutno svi aktivni svirači bili na okupu! trebalo bi nas možda bit više koji će redovito dolazit na probe i nastupe ... možda je to veći problem nego sama brojka, trenutno nas ima oko 25 ... ako se ja ne varam, a to je lako moguće jer je došlo dosta malih, tj. dobili smo podmladak pa ih još nisam sve zapamtila ni poimence ni izgledom ... a i teško je pratit ko stvarno svira i dolazi kolko -tolko redovito (osim nas kokoši ) i teško mi je razlučit ko je aktivan a ko nije i koga prema tome brojit u sadašnji orkestar, a kog ne ...obično se naglo poveća broj prije nekih fešta, izleta na more i tako to ... što je žalosno, al eto ...
__________________
...kad kraj mene nisi ti, kad me plaše vjetrovi, ja bi htio da si tu, na mom toplom ramenu, da mi kažeš čuvam te, kad si sa mnom, ne boj se ....
Reply With Quote