View Single Post
  #12  
Staro 07-11-2006, 17:43
Hrvoje's Avatar
Hrvoje Hrvoje je odsutan trenutno
Moderator
 
Registriran: Dec 2005
Postovi: 5,527
Hrvoje će postati slavan vrlo brzoHrvoje će postati slavan vrlo brzo 116
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by nido
Jedino što dosada na sličnim tamburicama nisam primjetio NUL kotu ili se možda varam ( hrvoje)?
Evo pošto sam prozvan, moram priznati da nisam siguran kaj je to NUL kota pa molim dodatno pojašnjenje...

Quote:
Originally Posted by _maestro_
kocka ne šuti nego svoj potpis i svoje ime stavlja na svaki instrument.
Dobra fora, poškakljaj me da se nasmijem... Baš bi to htio osobno raščistiti s njim i ak je stvarno napravil moju kontru da stavi neku oznaku, naljepnicu ili nekaj... Inače moju kontru je (po Kocki) radio Jovanović iz Kikinde, koji ne postoji...

Quote:
Originally Posted by _maestro_
ako moram nekome vjerovati na riječ, to je svakako kocka, za razliku od ovih mutikaša i kokošara. kod njih osim tambura možete povoljno kupiti i kožne prsluke, košulje, rabljene aute, limenke piva kojemu je istekao rok "best before"
Evo, stvarno ne želim napadati Kocku, jer činjenica da je moja tambura dobra(ako ju je pravio Kocka) i stvarno zna bit jako simpatičan i dobar, al' jednom kad mi čovjek bezočno laže i mulja kao što je on meni, nikad mu ne mogu više vjerovat. Možda sam zlopamtilo, možda pušem na hladno, možda sam naivac, ali stvarno mi iskrenost i nekakvo poštenje puno znače kod čovjeka i kad netko to iznevjeri u mojim očima će uvijek ostati lažov i muljator (iako se možda i popravio).

Da budem jasan, ne ulazim u Kockino majstorstvo što se tiče izrade tambura nego mi se ne sviđa njegov karakter, (ne)moral - sve to naravno proizlazi iz osobnog iskustva moje "suradnje" s njim... Još jednom velim, tambura mi je super i hvala mu što mi ju je nabavio (napravio?), ali čemu laži i muljanje?
__________________
“Uz pjesmu mi se, evo, rodimo, uz pjesmu umiremo...”
Reply With Quote