View Single Post
  #6  
Staro 30-09-2009, 18:54
_maestro_'s Avatar
_maestro_ _maestro_ je odsutan trenutno
Vrlo opaki diskutant
 
Registriran: Oct 2006
Postovi: 7,636
_maestro_ zrači veličanstvenom aurom_maestro_ zrači veličanstvenom aurom 156
Uobičajeno

iz nekih komentara gore vidim da neki možda i ne kontaju da je dkranjce čovjek koji je izmislio ovaj forum, postavio ga na noge, pokrenuo i iz svog džepa plaćao njegovo održavanje na webu tokom ove 4 godine koliko forum postoji.

molio bih one koji komentiraju da imaju to u vidu.

vjerujem da su se razlozi zbog kojih je dkranjce pokrenuo forum u potpunosti ispunili i da je time uspješno ispunjen najvažniji razlog njegovog postojanja.

tokom godina forum se razvijao, rastao, nastajale su nove okolnosti, nastajali su novi razlozi, stari razlozi su nestajali.

kako god bilo, i svi mi ostali imamo ili smo imali nekakve svoje osobne razloge za prisutnost i aktivnost ovdje.
u svoje ime mogu reći da je ovaj forum, sada kad se osvrnem unatrag, meni bio jako važan i drag. ne samo zbog ugodnih trenutaka (sati, dana, šta trenutaka... ) provedenih online, nego zbog činjenice da sam saznao, a kasnije i upoznao ljude kojima je isto kao i meni tambura jedan jako velik i važan dio života.
a ti ljudi ne žive u zagrebu i da nije foruma, ne bih ni dan danas znao za njih.

nastala su i neka nova prijateljstva i to je najveća vrijednost ovog foruma i iskreno i jako sam baš darku (dkranjceu) zahvalan na tome.
__________________
U meni trepti panonska duša i volim svojih didova svit
Reply With Quote