View Single Post
  #763  
Staro 05-11-2013, 09:04
Majstor Tolj Majstor Tolj je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Sep 2008
Postovi: 274
Majstor Tolj će postati slavan vrlo brzo 53
Uobičajeno Mikrofon za vokal....

Lijepi pozdrav svima koji se bave homerecordingom...

imam pitanje za one koji se malo ozbiljnije bave time kao i one koji imaju svoja tonska studija ili su snimali u njima pa su zapamtili na kojem dobrom mikrofonu su snimali vokal...

ovako, lomim se da bi zamijenio svoj Behringer B1 za nešto kvalitetnije i to u rangu maksimalno do 1000€ pa bih molio one koji imaju iskustva sa mikrofonima za studijska ili kvalitetn homerecording snimanja dali znaju dali se u tom cijenovnom rangu nudi nešto što bi bilo poprilično kvalitetno i tu kariku u lancu(znam da mikrofon sam nije dovoljan) podiglo na nekakvu veću razinu...

slobodno malo o usporedbi kondenzatorskih i cijevnih mikrofona...

napomeno bih da tražim nešto što bi dalo "masniji" sound u odnosu na spomenuti mic koji trenutno koristim...od B1 mi se sound čini jednostavno presuh,nema onu puninu kakvu pamtim od nekih neumana i akg-a s kojima sam bio u dodiru u 90-tima pa me zanima dali je sada u zadnje vrijme netko od ovih novih proizvođača koji ipak imaju malo "popularnije" cijene barem donekle približio svoju kvalitetu u tom pravcu...

eto, već unaprijed zahvaljujem na korisnim savjetima....pozdrav
__________________
gdje god dodjem trijezan...uvjek odem pijan

a gdje god dodjem pijan...vracam se jos pijaniji



pitase me jednom dok sam odlazio iz birtije i pospremo prazne flase pive u djepove kaputa pa krenuo kuci

ej ti, kuces s tim praznim flasama?!

a ja cu ti na to......hick, ma pusti me, nosim mami kuci za paradajiz

Reply With Quote