View Single Post
  #767  
Staro 05-11-2013, 17:33
Majstor Tolj Majstor Tolj je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Sep 2008
Postovi: 274
Majstor Tolj će postati slavan vrlo brzo 53
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by Hrvoje Vidi Post
Ja imam Oktavu MK-319, buraz je proučavao koji bi kondenzatorski mikrofon bio "best buy" i moram reć da sam nakon par godina korištenja jako zadovoljan tim mikrofonom. Par pjesama mojih Savskih Valova snimalo se kod mene na taj mikrofon i ispalo je čisto solidno. Evo jednog primjera (sve snimljeno na tu Oktavu)...

Hrvoje lijep uradak....teško mi je skužiti po snimku dali bi to meni bilo to jer ja držim da je tvoj glas daleko bolji od mojega(imaš puniji glas) i kad netko ima super glas da snima i najgoroj kanti od mic-a dobar tonac će napraviti dobru snimku iz toga no ako netko nema takav glas samo vrhunski dobra aparatura može mu "malo" pomoći....znam da se tu koplja vjerojatno lome u uvjerenjima ali ja mislim da nitko nemože reći da vrhunska oprema baš ništa nemože izdignuti snimku jer imao sam prilike u životu čuti ljude koji live a pogotovo "na suho" jako loše zvuče(kao ja napr.) a onda u vrhunskom studiju još vrhunskiji tonac napravi snimku da se smrzneš i pitaš kako je to moguće..
__________________
gdje god dodjem trijezan...uvjek odem pijan

a gdje god dodjem pijan...vracam se jos pijaniji



pitase me jednom dok sam odlazio iz birtije i pospremo prazne flase pive u djepove kaputa pa krenuo kuci

ej ti, kuces s tim praznim flasama?!

a ja cu ti na to......hick, ma pusti me, nosim mami kuci za paradajiz

Reply With Quote