Tema: Mikrofon
View Single Post
  #15  
Staro 07-06-2007, 23:13
Hrvoje's Avatar
Hrvoje Hrvoje je odsutan trenutno
Moderator
 
Registriran: Dec 2005
Postovi: 5,527
Hrvoje će postati slavan vrlo brzoHrvoje će postati slavan vrlo brzo 116
Uobičajeno

Ajde, rek'o da ne otvaram novu temu pa da ovdje probam malo aktivirati... Zanima me tko od forumaša posjeduje sa svojim bendom vlastiti razglas i koje micove, miksetu, kutije imate... Što preporučujete... Jel' ima netko pickupove? I tako to... Mi nemamo svoj razglas, u zadnje vrijeme smo par puta svirali na razglas od Šere (to je ok, nemamo zajebancije s tim, on sve složi i poštrika)... Nekad mislim da bi bilo dobro imati svoj razglas (pogotovo kad se nađemo u nekom klubu di ima puno ljudi i doslovno umireš jer se moraš derat i udarat u tamburu iz petnih žila), al' nekad je i bolje bez razglasa - imaš mobilnost, od stola do stola, bliski kontakt s publikom, a i nema zajebancije s transportom, slaganjem i rastavljanjem razglasa.

Kužim da je bendovima koji često sviraju svadbe (veće) razglas neophodan, al' mi većinom sviramo manje privatne proslave pa nam najčešće razglas nije potreban, a kad sviramo nešto veće iznajmimo razglas (ili se za to pobrine naručitelj)... E, da, i pitanje za bendove sa svojim razglasom - kak ste sredili "vlasničke odnose"? Svatko ima svoje mikrofone, a mikseta i zvučnici su zajednički ili kak? Kaj ak se raspadne bend, kome ide kaj? Tu može biti i problema, mislim da je sviraczs nešto spominjao probleme s Plivelićem po tom pitanju...
__________________
“Uz pjesmu mi se, evo, rodimo, uz pjesmu umiremo...”
Reply With Quote