View Single Post
  #44  
Staro 29-07-2007, 13:07
zaim's Avatar
zaim zaim je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Apr 2007
Postovi: 478
zaim je na dobrom putu 10
Uobičajeno

Ma je, Požega je, po mišljenju mnogih mojih drugara,tamburaša, zadnjih 10-tak godina dosta pala dok se, recimo, Pitomača izdigla u najjači tamb. festival(po mnogočemu) u nas Hrvata! To mogu potvrditi dečki koji su nastupali na oba ta festivala.

Quote:
Originally Posted by chico Vidi Post
te iste godine i mi smo imali dobru pjesmu (''Ne kradi mi san''),ali način na koji je tonac odradio prljavi posao nije nam dao ni minimum šanse (na tonskoj probi otišo čovac na pivu!majke mi....a na nastupu bolje da se i ne sjetim što je išlo van iz razglasa....kata i strofa)
Je, i prošle godine je ''tonac'' dobro usro motku(subota) što se dobro čulo preko TV-a.Cijelo to veče nešto sa tonom nije štimalo.Tako sam i ja, dok sam izvodio ''Tri birtije'', odmah negdje u početku, ostao bez tona u ''monitoru'' pa sam na trenutak zastao i okrenuo se primašu a on sliježe ramenima, ne zna hoćemo stat ili nastavit. To je trajalo nekih sekundu, dvije ali dovoljno da ti poremeti koncentraciju pa je ispalo da sam zaboravio text. Na kraju su me mnogi i zezali zbog toga a jedan kolega je taj moment ''kompjuterski obradio''' pa je htio pustiti na ''jubito''. Jedva sam ga odgovorio. Koštalo me par tura,he,he!
__________________
Uspomena na jedno vrime koje se nikad ponoviti neće...

Last edited by zaim; 29-07-2007 at 13:22.
Reply With Quote