Tema: Mudroslovlja
View Single Post
  #64  
Staro 28-10-2008, 07:09
Zlajo's Avatar
Zlajo Zlajo je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Jul 2008
Postovi: 1,201
Zlajo je na dobrom putu 29
Uobičajeno Prometni biseri...

Da malo osvježimo humorom ovu temu... Vadim iz arhive, "rastegnut'" ću na dva posta... Mislim da pripada prije u ovu rubliku nego u viceve, jer su svi zapisi istiniti... Dakle:

Sve što slijedi su pismene izjave auto osiguranika Croatia osiguranja

 * Odmakao sam se od ruba ceste, bacio pogled na moju punicu i sletio u kanal...
 Nakon razvoda od moga supruga svako općenje preuzeo je moj odvjetnik.
 Između ostalog, prije moje prve prometne nezgode i nakon moje zadnje prometne nezgode nisam imao nikakvih prometnih nezgoda...
 Pješak je odjednom sišao sa nogostupa i bez riječi nestao ispod mog vozila...
 Morala sam ispuniti toliko obrazaca da bi mi skoro bilo draže da moj dragi suprug uopće nije preminuo...
 Na nekim mjestima je u međuvremenu pao snijeg. Cesta je stoga mjestimi čno bila stvarno klizava. Pokušao sam zakočiti. Borio sam se koliko god sam mogao ali nije pomoglo. Udario sam u ogradu i postao «bez svjestan». Tu je bio kraj mojoj svijesti...
 Pregazio sam čovjeka. On je priznao svoju krivicu pošto mu se to već jednom dogodilo...
 Na kraju sam živaca i borim se sa teškim «kastritisom»...
 Kada sam došao kući greškom sam skrenuo na pogrešni kolni prilaz i udario u drvo koje na tom mjestu kod mene ne stoji...
 Ne znam tko mi je ukrao novčanik obzirom da nitko od moje rodbine nije bio u blizini...
 Izašao sam na cestu, od jednom je i slijeva i zdesna naišlo puno vozila, nisam znao kuda bi i tada su me udarili sa svih strana...
 Vaši argumenti su stvarno slabi. Za takve muške izgovore morate tražiti veću budalu, a to teško da ćete naći ...
 Policijsko vozilo mi je dalo signal da se zaustavim . Ja sam našao stup i zaustavio se...
 Pješak očito nije znao u kojem pravcu bi išao, pa sam ga pregazio...
 Danas Vam pišem prvi i posljednji put i ako mi ne odgovorite opet ću Vam pisati...
 Moj sin nije srušio tu ženu . On je samo pokraj nje prošao a ona je od propuha pala...
 Prihoda od uzgoja stoke više nemamo. Sa smrću moga supruga sva stoka je otišla sa imanja...
 Kada sam htio stati na kočnicu, iste više nije bilo...
 Nije mi potrebno životno osiguranje . Želim da svi budu stvarno tužni kada umrem...
 Moje vozilo je jednostavno samo išlo ravno, što u zavoju neminovno vodi do slijetanja s ceste...
 Vozio sam unazad niz strmu cestu, probio sam ogradu i udario u kuću . Jednostavno se nisam mogao sjetiti gdje je kočnica...
 Naša vozila su se sudarila točno u trenutku kada su se srela...
__________________
Život bez glazbe je zabluda
Friedrich Nietzsche
Reply With Quote