View Single Post
  #12  
Staro 22-11-2012, 20:43
Vlado basprim Vlado basprim je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Sep 2009
Postovi: 306
Vlado basprim će postati slavan vrlo brzo 54
Uobičajeno

Vrlo zanimljivo je to o čem pišete, ko voli nek izvoli !!Mi čemo se držati ipak onoga što prenosi zvuk tambure kao i vokala onako kako mi mislimo da bi trebalo ali to je naša teorija ??
Jedna mala anegdota na temu !
Bili nas nekoliko u Srbiji na nekom vašaru(u Rumi) šatri koliko ti srce želi folk cepa sve u 16-jst? Uđemo u jednu mehanu kad tamo bend u jednom ćošku a 4 pjevačice i 1 pjevač pjevaju svako u svom djelu auditorija,sjednemo za stol naručimo piće i klopu i slušamo, kad ono svi pjevaju istu pjesmu ali pošto je zvuk pun eha i hala i ko zna čega činilo nam se ko da pjevaju kanon !!!Zvučalo je grozno a šećer na kraju kad nam se približila pevaljka jako dobrog izgleda i duuubokog dekoltea i pita šta želimo da pjeva mi naravno naručismo neku pjesmu kad ona samo krene pjevat ništa ne sugerirajuči bendu i ostalima ?
Strašno!! I ona plete svoje, bend svoje a ostali pjevači ko zna šta pjevaju .Pa nismo ni piće dovršili eto toliko smo izdurali pod mehanom !
Naravno bili su bežično ozvučeni i to je bilo jedno od najgorih iskustava sa slušanjem glazbe !Kasnije smo saznali da je bend jedan od najjboljih u svojoj branši i da inače ne rade tako ali kruh je kruh!
__________________
Curu il¨ tamburu ljubi il¨ ostavi !!!!!!!!!!!!!!
Reply With Quote