View Single Post
  #127  
Staro 24-05-2015, 13:08
BasLukicaPrim's Avatar
BasLukicaPrim BasLukicaPrim je odsutan trenutno
Član
 
Registriran: Feb 2015
Postovi: 10
BasLukicaPrim je na dobrom putu 10
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by bersić Vidi Post
eto došao je i taj dan. jučer sam imao prvu svirku na novom instrumentu. šta reći.. koju posluku porati?
cijeli proces se odužio, prvo s moje strane, pa je on nešto bio bolestan, ali na kraju došla je tambura koja vrijedi svaku sekundu čekanja i svaki plaćeni cent. na kraju sam dobio vrhunsku tamburu prekrasnog masnog tona, koja kad se usvira će biti zmaj (iako je već sada ,i ne može se ni približno usporediti sa mojom starom tamburom). uzeo sam specijal izvedbu i na kraju je tambura koštala 1200€, plus kofer za 110€.
inače čitao sam svakakve komentare o čovjeku, no s moje strane samo sve u superlativima. žao mi je samo da nisam imao više vremena da ostanem malo s njim popričati o nekim stvarima oko tambure, jer sam bio u žurbi, ali velim, samo riječi hvale za čovjeka. prekrasan instrument, nešto što sam cijeli život zamišljao i želio. nakon sinoćnje svirke, otvaram kasicu za drugu tamburu, naravno kod duška

jel bi se mogle postat neke fotke tambure? baš me zanima pošto sam i ja također čuo preko poznanika puno riječi hvale o dotičnom majstoru.
Reply With Quote