View Single Post
  #425  
Staro 08-03-2010, 16:05
vjekolas vjekolas je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Jun 2009
Postovi: 196
vjekolas je na dobrom putu 20
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by bugarchina Vidi Post
Eo mog komentara na Svirce.Solidan je zvuk,za nesto bolje od ovoga potrebno je stvarno oprema i dosta vise novca a.k.a. profesionalni studio(iako nevidim uopce potrebu kad je ovo sasvim ok da se jos malo radi na tome).
Moj savjet je da kontra ili gitara ili sta je vec nebude sa toliko basa vec mislim da bi trebao naglasiti treble na tome da se nemjesa sa basom jer je bas taj koji treba bit tup i mutan(u bas smislu opet ne previse)

E i zanima me u kojem si programu radio(mozda je i napisano al neam zivaca pretrazit svih 23 strana)
Ja inace koristim Audio adobe 3.0 i mada je malo sintetican zvuk(efekti mislim) za ovakvu vrstu glazbe mislim da je dusu dao.

E da mi je imat svu tamburasku opremu da mogu to snimat a ne ja se jebem sa distorzijama i nabijacinom i nikad nemozes dobit cist zvuk distorzije preko procesora vec sve ima onog hiss-a pun kurac i godinama se borim s tim i mislim da nema lijeka osim odsvirat preko pojacala i mikrofona...



Pozdrav...
Ma snimam u cool editu...,sad se lagano prebacivam na cubase...,ali još mi je nekako cool edit najjednostavniji.
Ova snimka "Svirci moji" je dakle bez ikakih efekata.(osim el.gitare),i uređivanja,to sam namjerno tako napravio da se vidi kako mi nova kartica radi.
A trebla na snimkama mi nedostaje zato što nemam pravi studijski mikrofon...,ali nema veze...,ja sam zadovoljen..,inaće malo na eq podignem trebl.,i super...
Reply With Quote