Tema: Mikrofon
View Single Post
  #36  
Staro 07-08-2007, 12:21
Hrvoje's Avatar
Hrvoje Hrvoje je odsutan trenutno
Moderator
 
Registriran: Dec 2005
Postovi: 5,527
Hrvoje će postati slavan vrlo brzoHrvoje će postati slavan vrlo brzo 116
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by smele Vidi Post
hm... razglas...
trenutno imamo FBT24-4 mix + Behringer UB1002FX mix (samo za efekte)
Kutije su Anchor Liberty4500 (aktiva + to da rade 6 sati kad ih iscupas iz struje... tj, imaju u sebi po dva akumulatora 7.2Ah... inace ih koristi i US armija... pa si lakse mozete predociti kvalitetu...)
Majkovi su Behringer C2... svih 10 komada... s tim da imam jos i AKG D12 (kocka) koji je zakon za bas... (inace je D12 i D112 standard za ozvuku bas bubnja, ali jako ljepo radi i na basu...)
Kablovi su svi odreda klotzovi s neutrikovim konektorima....
to je moj dio opreme... sad tjeram deckove da si kupeju stalke... i adaptere za majkove za tambure....
i tak to...
btw. ko iznajmljuje razglas od drugih, nije normalan! hehehehe
Prvo bih te pitao jel' znaš di ima u Hrvatskoj kupit AKG D112 i koja je cijena (zanima me onak informativno, a tražim po netu i ne uspijevam naći neki music shop koji ima AKG mikrofone)... A vidim da si iz Višnjevca pa ti je vjerojatno poznat ovaj music shop -> http://www.audiopro.hr/ Jel' oni mogu nabavit AKG micove?

A sad ovo drugo - zakaj veliš da nije normalan onaj koji iznajmljuje razglas od drugih? Mi imamo dosta mali postotak svirki na razglas i većinom sviramo na suho pa ne znam kolko nam se za tih nekoliko svirki isplati ulagat u opremu... Velimo cijenu uvećanu za cijenu iznajmljivanja razglasa tak da niš ne gubimo (a i jednostavnije je kad dođe netko sve lijepo sastavi, pošteka, poštela prije nego kaj dođemo, lagano tonska probica i opet sve čovjek rastavi, "rašteka" kad završimo)...

Quote:
Originally Posted by Svita Vidi Post
Evo Hrvoje fotkice pickupa, kao što sam ti obećao, nisam imao vremena prije.
Ovako izgleda metalni držač remena, gdje se šteka bananica:
Privitak 438

...a ovako izgleda unutra (uspio sam mobitel uvući imeđu žica ):
Privitak 439
Cool! Super fotke, pogotovo ova iz "utrobe" kontre...
__________________
“Uz pjesmu mi se, evo, rodimo, uz pjesmu umiremo...”
Reply With Quote