View Single Post
  #2  
Staro 11-03-2010, 13:16
Pišta Pišta je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Oct 2008
Postovi: 137
Pišta je na dobrom putu 27
Uobičajeno

Ako sam dobro shvatio pitanje,pomalo ste zabrinuti što vam se više neda ići na derneke,pijanke,namazane,rošhašane i ostale događaje koji se periodično javljaju u ljudskom životu...
Moguće je da su vam se svi baš dobri prijatelji poženili(neki čak i više puta ),krstili djecu,odškolovali,kupili 5 puta novi auto(aldomašili za to),sazidali kuće...
Vi ste na svim tim i inim događajima i mimo njih pa ste samim tim "odradili" puno više fešta (svirački i privatno) nego jedan prosječni netamburaški pripadnik ljudskog roda.
Mislim da ću se i ja u vašim godinama (nemam nikakve negativne konotacije!) zasititi svega toga.Čak štoviše,ni meni se već sada nekada ne "odrađuju" neki eventi i mislim da svirke istih čak i imaju veze s tim.
Jedino što još jaaaaako volim i znam ići u svatove kao gost !
Supruga i ja baš znamo ići u svatove,kreveljit se,pravit budale od sebe,a ako je dobro,obavezno "spremamo razglas" sa glazbenicima (odnosno oni jedini idu kući poslije nas ).
Sve u svemu,nadam se da će mi što kasnije u životu doći potpuno zasićenje
derneka i druženja,al vjerujem da će to nažalost doći kadtad..

P.S.Zaboravio sam reći da nemam sličnu tamburašku biografiju kao vi,odnosno vjerojatno nisam ni blizu po broju odrađenih svirki,jednostavno sam pročitao post i odlučio nešto natipkat

Last edited by Pišta; 11-03-2010 at 13:18.
Reply With Quote