View Single Post
  #56  
Staro 05-12-2006, 18:08
Tox Tox je odsutan trenutno
Član
 
Registriran: Jul 2006
Postovi: 4
Tox je na dobrom putu 10
Uobičajeno Mogući komentar

Bez obzira na to što te moj komentar ne zanima ja ću ga napisati. Ne moraš ga ni čitati, ako misliš da je neprikladan - daj mi žuti.

Prvo, ni meni "nisam tako mislio..." rasprave nemaju smisla. Ja sam točno tako mislio.

Drugo, nije mi jasno kako broj postova utječe na pravo glasa.

Treće, da branim Hrvoja imao bih puno više od 4 (četiri!) posta, jer je on aktivan u više-manje svakoj temi od kojih su pola rasprave. Samo mislim da za to nije bilo povoda.

Zašto se miješam? Jasno je da na svakom forumu dolazi do prepucavanja, "podkubavanja" i sličnog, ali ako je u granicama normale (mislim da je cijeli ovaj forum u granicama normale), onda se ne bi trebale dešavati takve oštre reakcije. Pritom ne mislim samo na administratora i ovaj konkretni slučaj, nego i na sve ostale reakcije tipa "kako si glup" ili "ti ne znaš ništa o tome", kojih je na ovom forumu, srećom, vrlo malo.

Sve to zapravo ima negativan utjecaj na popularizaciju ovog foruma, jer se događa da neki članovi koji žele nešto pitati ili dati komentar to ne učine iz straha od stručnijih članova koji bi ih mogli otpiliti.

Svima je u interesu da se tamburaši skupe na jednom mjestu, a ovaj forum je odličan način za to. I dkranjce i Hrvoje su prilično zaslužni za konstantno povećanje broja članova. Cilj mog uplitanja u ovu raspravu (koja sve više ide u off-topic - sorry) je samo naglasiti da malo slobodnija i prijateljskija atmosfera daje više poticaja novim članovima da se uključe u raspravu.

To je samo moje mišljenje i ne treba ga shvatiti kao poticanje rasprave ili dopisivanja. Eto, EOD i s moje strane, dosta OT-a.

Živjeli!
Reply With Quote