View Single Post
  #26  
Staro 03-06-2010, 22:00
bratislav's Avatar
bratislav bratislav je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: May 2009
Postovi: 103
bratislav će postati slavan vrlo brzo 64
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by PEJIN Vidi Post
nek mu je laka crna zemlja,ovo jedan veliki gubitak,polako jedan po jedan tiho pakuju instrumente i odlaze ali napravice oni i na onoj strani jednu bandu od samih bisera-ovde su uradili sto su trebali. I zato mu hvala!
Ovo me podsetilo na jedan vic koji sam cuo pre par godina.Unapred se izvinjavam sto ga ovde postavljam a ako moderatori procene da mu nije ovde mesto neka ga slobodno premeste ili obrisu moj post.A prica ide ovako nekako...
Umro Janika i odlazi gore...doceka ga sveti Petar...Cuje Janika na jednoj strani divan cvrkut ptica,vidi zelenilo i ruze...predivan vrt...Petar mu kaze da je to raj..naculi Janika malo usi,okrene glavu na drugu stranu i cuje...tamburasi sviraju bas onako kao oni nekad u Karnegi Holu ili na tvrdjavi...ma,divota jedna...i naravno,Janika kaze Petru da bi on radije tamo.Petar ga pusti da ode.Dodje Janika,oni ga docekaju s radoscu,uzme Janika odmah prim i prikljuci se ekipi,sviraju oni tako...sviraju...chardashe,romanse,cororo,hej kelneru,osam tamburasa,mrkova...umori se malo Janika i kaze ekipi-"ajd da sednemo malo,da napravimo pauzu,da se malo ispricamo"-,a crni steva mu kaze-"e,pa,Jani,nema ovde pauze"..........
Jos jednom izrazavam moje duboko zaljenje za Bratasem ali i svim velikim tamburasima koji su otisli...
Reply With Quote