View Single Post
  #16  
Staro 27-03-2013, 16:38
bando's Avatar
bando bando je odsutan trenutno
Super Moderator
 
Registriran: May 2007
Postovi: 1,177
bando će postati slavan vrlo brzo 62
Uobičajeno

Nije ti ovo baš pravo mjesto, najbolje vidi s nekim profesorom ili kao što sam ti rekao u tajništvu glazbene škole.

Ukratko:
Postoji osnovna glazbena i srednja glazbena. Da bi upisao srednju glazbenu moraš završiti osnovnu glazbenu (postoje dva pripremna razreda umjesto osnovne glazbene, znači da u dvije godine napraviš ono što se inače radi 6 godina - tako obično rade oni koji nisu krenuli od malih nogu u glazbenu). Ako si sada prvi srednje (15 godina), onda bi teoretski mogao upisati prvi pripremni u 9.mj, paralelno sa 2. srednje. Prema tome bi srednju glazbenu upisao kada bi bio 4. srednje u redovnoj školi.
Također postoji problem s godinama, ne znam što još možeš upisati. Znam da je za kontrabas, tubu i fagot granica 18 godina, solo pjevanje čini mi se 21. Moguće je da si sa svim ostalim zakasnio... Možda i nisi, vidi u tajništvu

Trebao bi odlučiti koji smjer te zanima Ako već odlučiš upisat glazbenu, po mome je upisivanje tambure i teoretskog smjera najbezveznije jer je najograničenije.

Satnicu i predmete koje imaš pogledaj ovdje http://www.glazbena-skola-pavla-mark...nja-skola.html
__________________
Al ja još nisam našo šta mi duša traži
jednu ružu iz mladosti rane
ta se ruža mojom zvala, ta je ruža za me cvala
a ja je ubro pa je bacio
Reply With Quote