View Single Post
  #75  
Staro 09-02-2009, 20:57
KDL KDL je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Oct 2008
Postovi: 455
KDL je na dobrom putu 36
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by Vedran Vidi Post
Kužim, ali moj dojam je da bendovi odabiru komponente za razglas najviše po principu "oni imaju isti". E, sad, koliko su ovi od kojih se uzima shema za razglas pogodili... Zato se previše ne pačam u te stvari. Jebiga, nije mala lova u pitanju, a greške se skupo plaćaju (???) kad prvi put sklopiš razglas i skužiš da to jednostavno nije to. A posebno je, čini se, problem ozvučiti tambure. Do sada sam čuo jedva 2-3 puta dobro uštiman razglas. A mišljenja sam i da oni koji znaju neće nikad reći sve. Dobar protuprimjer je upravo Luka. Čovjek stvarno hoće pomoći, a i s njegovim štimanjem sam uvijek bio zadovoljan. Nije to bilo idealno, ali s obzirom na opremu koju smo platili i više nego dobro. (Moguće da je Luka dolazio kod Tihomira, ali ne bih znao...)
Upravo o tome sam i pričao kada sam rekao da moramo puno toga još proći kao mladi tamburaši, ili bilo koji drugi glazbenici!!! Oprema danas nije jeftina, a kvaliteta ipak daleko cijenom odskače od nekog prosjeka!!! Zadnje što sam vidio ono TOP, je bilo prošle godine u Kapeli! Lole su svirale, i baš su u to vrijeme uzeli komplet JBL-a, znam samo da mi je Goran rekao da su za to zadovoljstvo izdvojili oko 25 000 eura!!!
Eto jedna usporedba!!! Ne znam koji bend od nas "manjih" ima opreme u vrijednosti recimo 10 000!?

Last edited by _maestro_; 09-02-2009 at 22:10. Razlog: popravak citata
Reply With Quote