View Single Post
  #77  
Staro 09-02-2009, 23:48
VeljoSB's Avatar
VeljoSB VeljoSB je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Sep 2008
Postovi: 1,560
VeljoSB će postati slavan vrlo brzo 74
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by KDL Vidi Post
Ako si mislio na svoju ekipu-slažem se, i podržavam!!!
Osim miksete, i mikrofona, po meni najbitnije nisi naveo-zvučne kutije!?!?!?
Možda ste VI iznimka, ali ja još nisam čuo(premda su mnogi probali) bend čija je berda mogla pobuditi 12-icu u binovima, a kamoli 15-icu, ili 18-icu!!!
Nisam mislio na svoju ekipu, što je to trebalo značit???

Zvučnici su, kako binovi tako i sateliti - Solton
Upravo je u ovim binovima smještena 18-ica, a 12-icu nisam imao priliku vidjeti, kakav je to bin?
Sve ovisi o skretnici koja je ugrađena u binovima, hoće li ju berda moći pobuditi, ali ovaj razglas radi, binovi ruče kao ludi. Za usporedbu, a već sam negdje i spomenuo, probali smo Zeck trosistemske kutije, modernija varijanta, ne znam više koji je tip. Uglavnom katastrofa su za tamburu, jednostavno se nisu dali uštimati i prilagoditi. Potovi su okretani na sve moguće pozicije ali to nije to, a ovi zvučnici ne trebaju ništa, izmjeri gain i poravnaj 0 s 0!
Još uvijek se dobro služimo trenutnom opremom, ali polako nam treba sve više snage, dakle uzeti jače pojačalo i dva trosistemska zvučnika u kombinaciji sa postojećim binovima. A što - to se još odlučuje.

Btw, TS Zdenac ima istu mixetu i isto pojačalo kao i mi.

I još nešto KDL, Bell proizvodi isključivo pojačala, a mixete i zvučnike ne!
__________________
"Sve što trebate učiniti jest udariti prave note u pravo vrijeme i glazbalo svira samo!"
(J.S.Bach)
Reply With Quote