View Single Post
  #5  
Staro 28-02-2011, 20:44
karambitas karambitas je odsutan trenutno
Član
 
Registriran: Feb 2011
Postovi: 8
karambitas je na dobrom putu 10
Uobičajeno

Dobar večer svima !

Hvala na odgovoru. Znate, u našom malom mjestu završio uspješan rad jedan dobar tamburaški orkestar prije 60 godina. A sada smo odlučili, da opet počnemo sa radom. ja ne verujem svojim očima, a u četvrtak ove sedmice bude nas oko 22 kandidata. To nešto znači, da su ljudi interesovani za ovu muziku. Sve radimo po G -kvartnom sistemu, jer mi se dopada pa i nekako na početku je dobar i posle čemo lakše, da nešto izmenjamo, ako ko od nas želi promjeniti instrumenat. Mislim, da nije dobro, a ču vidjeti, kako se stvar bude odvijala. Mislim, da smo na dobrom putu, ali ipak ima puno težkoča, kad čovjek nešto počne da radi, i to od čistog početka. Pa nadam se, da čete mi pomoči, koliko je to uopšte moguče.

A za instrumenate dobio sam jedno privatnu poruku, pa da pročitam i pogledam, jer su i web stranicu zabelježili, pa ču se onda dalje dogovarat, jer prvo treba, da sakupljamo novac, a to nije mala stvar.

Hvala i laku noč.
Hvala i na informaciji, kad budem imao malo više prosto, ču pazljivo pročitat sve , što je do sada na tom forumu, znam, da sam ipak malo pogrešio, pa brzo poslao post na forum.

Prijatno

karambitas
Reply With Quote