View Single Post
  #23  
Staro 18-12-2009, 15:38
_maestro_'s Avatar
_maestro_ _maestro_ je odsutan trenutno
Vrlo opaki diskutant
 
Registriran: Oct 2006
Postovi: 7,636
_maestro_ zrači veličanstvenom aurom_maestro_ zrači veličanstvenom aurom 156
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by Blank... Vidi Post
Evo i ja tebi
I kaže mi istu stvar!
yap... promijenilo se stanje sa 17 na 20 punata.
e sad se možemo dogovoriti i dalje se međusobno "častiti" s ocjenama i uskoro ćemo imati nedostižni rejting. ne može se isti post 2 puta ocijeniti, ali ima postova

eto, u najboljoj balkanskoj maniri nađosmo efikasan način za zaobilaženje i izigravanje pravila.

na index forumu postoji nekakvo rangiranje profila, nekakav rejting popularnosti baziran na klikovima na tuđi profil. pa su si ljudi otvarali višestruke profile i bjesomučno klikali na svoj "originalni" profil. neki su navodno sastavili i skripte, pa je postupak klikanja bio automatiziran...

posljedica toga je bila da nitko više ne obadaje to rangiranje, postalo je potpuno irelevantno.

međutim, bitno je da ako vedran zaista ima viziju razvoja ovog foruma, i ako uspije u tome, da se dogode neki pozitivni i kvalitetni pomaci i promjene, pa makar samo u formi i tehničkoj strani foruma, jer i dalje stojim kod mišljenja da kvalitetu sadržaja foruma određuju sami diskutanti svojim postovima.

administracija tek djelomično može kanalizirati, filtrirati i usmjeravati, pronalaziti načine za angažiranje raznih profila korisnika, od poluzainteresiranih autsajdera pa do zagriženih fanatika tamburaša.
makar je često teško, pa i nemoguće udovoljiti objema stranama.
__________________
U meni trepti panonska duša i volim svojih didova svit
Reply With Quote