View Single Post
  #16  
Staro 04-06-2007, 13:14
_maestro_'s Avatar
_maestro_ _maestro_ je odsutan trenutno
Vrlo opaki diskutant
 
Registriran: Oct 2006
Postovi: 7,636
_maestro_ zrači veličanstvenom aurom_maestro_ zrači veličanstvenom aurom 156
Uobičajeno

zadnji put u životu sam se napio 5. 9. 1995. naravno, to je bilo na svirci.
svirali smo pratnju čovjeku iz vrha hv-a. prvi dio pratnje u križevcima, drugi dio u karlovcu. poslije uredno odrađene pratnje, dobili smo status gostiju na samoj svadbi, jer je glazbeni posao preuzeo elektrobend.

svadba je bila u jednom motelu između karlovca i duge rese, izvan naselja.
imali smo na raspolaganju jack daniels burbon, koji je bio brzo riješen. onda je na red došao i scotch balantines koji je isto uspješno eliminiran. prešlo se na nekakav viski four roses. i tu se išlo u totalno uništenje.
na kraju smo se morali zadovoljiti s vecchiom... i tako, sve je bilo pod kontrolom dok sam sjedio i pio... ne znam zašto sam odlučio izaći na pišanje van, u prirodu.
uglavnom, tom prigodom sam, valjda pod utjecajem svežeg zraka izgubio ravnotežu i skotrljao se nizbrdo kroz nekakav vinograd i ostao dolje ležati. zaspao sam lijepo u nekakvom grmu kupine. kad sam došao sebi, bio je dan.
dovukao sam se do motela. ostao je samo mladoženja i par gostiju.
moji svirci su u uvjerenju da je meni nešto puhnulo u glavu i da sam otišao kući lijepo bili sjeli u bus koji je bio za nas osiguran da nas razvaža od križevaca, karlovca do kuće i otišli.
još dan danas mi nije jasan taj njihov zaključak da sam otišao sam kući, kako bih nestao iz motela u šumetini pokraj duge rese u 3 sata ujutro, a nisam imao nikakav prijevoz osim tog busa.

uglavnom, mladoženja me strpao u nekakav audi koji me je dovezao do taksi stajališta u zagrebu.
kad je taksi ušao u moju ulicu imam šta vidjeti... stoji parkiran vojni bus kraj kuće, svirci iz benda se muvaju po dvorištu, žena paničari (tada još nismo imali mobitele...)... nestao _maestro_
__________________
U meni trepti panonska duša i volim svojih didova svit
Reply With Quote