View Single Post
  #45  
Staro 05-06-2007, 14:36
patos's Avatar
patos patos je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Mar 2007
Postovi: 434
patos je na dobrom putu 41
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by Dr. Zoidberg Vidi Post
ne znam... Da je zajebano biti pijan i svirati, je... Sječam se prije sto godina sam svirao prve svatove i kum jebo sebe stalno nudi rakiju, i mi natežemo.... Jebiga, još zeleni, mislili da svaki put kad kum ponudi treba potegnit momački... svi smo ujutro u 4 sata bljuvali da je to bilo strašno, fala Bogu pa je sve dobro završilo....

Al ima i priča kad nije...
Zvao mene profa (znaju oni koji trebaju znati tko je to) da odradim neku svirkicu za folkloraše jer sam jedini mogao pjevati a da ne blečim (rano sam mutirao) i ja deckima nakon 4,5 sati polako osjetim da me grlo izdaje i govorim deckima da pocnu i oni malo pjevati, al ništa.
Kada je vec grlo bilo na izmaku snage sjetim se ja da je jednom netko rekao da rakija malo povrati grlo među žive... I pocnem ja udarati po rakiji...
Iznenadjenju nije bilo kraja, to je funkcioniralo ali malo pomalo rakija je trebala sve češće jerbo sam poslije svake pjesme tukao po jednu... I nakon popijene flaše završili smo sa setom, ja ostavio bas, sjeo za stol i to je otprilike sve čega se sjećam... Strašno...

Još idući dan onakav sjeban, polupijan odlazim kupit kruh i more jogurta da smirim prilično izritirani želudac, kad u se u pekari žena odvali smijat a ja onakav "bolestan" pitam šta je smiješno...

Odgovori ona; -trebao si se vidjeti sinoć pa bi i tebi bilo smiješno"

I onda je započela sa prepričavanjem što sam sve radio, koliko puta i gdje sam bljuvao...

BTW. žena je bila jedno 20 godina starija od mene. A meni neugodno.....
mislim da znam o kojoj je svirci riječ...
__________________
šaka, nos, PATOS
Reply With Quote